Bránka pre hru bez brankára Winnwell 72" Pond Hockey

Kód: 10120
Značka: Winnwell
€105,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Skvelá bránka na rybníkové zápasy bez brankára. Pond Hockey 72" je široká rovnako ako klasická hokejová bránka, len je nízka. Jej rozmery sú 183 x 30 x 30 cm a má tú najodolnejšiu konštrukciu Heavy Duty, ktorú Winnwell používa pri svojich profesionálnych modeloch bránok. Vďaka tomu tyče vydržia aj tie najtvrdšie strely pukom rovnako ako sieť, ktorá má najväčšiu možnú pevnosť 25 000 D. Keď padne gól, puk v bránke zostane, a nemusíte ho hľadať po rybníku alebo v rákosí. K dodaniu je ešte menší variant vo veľkosti 36".

Detailné informácie

Podrobný popis

S bránkou Pond Hockey si užijete hobby hokej o dosť viac

Hra vďaka tejto bránke razom získa iný náboj a spád. Jasne tiež určíte, že nad kolená sa puk nedvíha a hrá sa hlavne na ľade.

Bránku na rybník, ako je často prezývaný tento rad Winnwell Pond Hockey, môžete využiť pri hobby zápasoch alebo tréningoch klasicky na zimáku. Proste, keď nemáte brankára alebo chcete trochu sťažiť strelcom ich pozíciu. Predsa len, trafiť sa do tejto bránky je už o niečo ťažšie, než presne vystreliť do prázdnej klasickej hokejovej brány.

Bránku zložíte počas chvíľky

Samotné zloženie bránky je veľmi svižné. Len do seba zacvaknete jednotlivé dieliky konštrukcie a máte za pár sekúnd hotovo. Sieť k bránke prirobíte na šnúrku a drží tak veľmi pevne. Keby sa sieť opotrebovala, možno samozrejme dokúpiť aj novú.

Bránku môžete po každom zápase ľahko rozložiť a potom opäť zložiť. Tým, aká je malá, ju však môžete pokojne prevážať aj zloženú.

Súčasťou balenia sú aj hroty pre uchytenie bránky do ľadu. Vďaka nim drží vždy na svojom mieste a nikam po strele pukom nelieta.

Bránka Pond Hockey je na výber v dvoch rozmeroch

Zvoliť si môžete túto verziu, ktorá je rovnako široká ako klasická hokejová bránka, alebo potom druhý variant, ktorý má presne polovičnú veľkosť - 91 cm. Záleží teda na vás, ako veľa srandy si chcete užiť a ako náročné zápasy si urobíte. Každopádne uvidíte, že od teraz vás hokej na rybníku bude baviť ďaleko viac.

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 72"
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Rozmery (centimetre): 183 x 30 x 30 cm
Čas zloženia celej bránky: do 5 minút
Pevnosť siete: 25 000 D
Pridanie siete k bránke: na šnúrku
Rozmery (palce): 72" x 12" x 12"
tyče bránky: 2" (5 cm) extra spevnené
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: