Prečo tréningové pomôcky ako jediný e-shop testujeme v praxi?

Áno, môže sa to zdať ako práca navyše. S tým všetkým ale súvisí filozofia, ktorú v našej práci vyznávame. A to skrátka robiť veci inak. Preto sme sa rozhodli produkty ako jediní testovať v praxi. Vďaka tomu prichádzame s unikátnym obsahom plným zaujímavostí, ktoré sa z katalógu ani od výrobcu nikdy nedozviete.

5-testujeme-produkty

Čo nás priviedlo k testovaniu?

V roku 2012 sme začali natáčať prvé videorecenzie pre náš pôvodný e-shop x-hokej.cz. Ohlasy zákazníkov nám ukázali, že tieto videá sú pre nich skvelým zdrojom hodnotných informácií o produktoch, ktoré im nikto iný neposkytuje.

Základom je, ale neustále sa posúvať, preto sme postupne začali testovať hokejovú výstroj v praxi priamo na ľade. Následne sme došli až ku formátu, kedy sme do testovania zapojili priamo našich zákazníkov, aby nám sami povedali, čo sa im na produktoch páči a čo naopak nie. Tým vznikol úplne unikátny a v tomto smere bezkonkurenčný obsah, ktorý následne videli na Youtube desiatky tisíc ľudí.

1-testujeme-produkty

Testovanie produktov má niekoľko benefitov

  • Môžeme vás lepšie informovať
    Keď si produkty vyskúšame "na vlastnej koži", zistíme o nich také informácie, ktoré sa skrátka nikde nedozvieme, a tie vám následne odovzdáme v popisoch, fotkáchvideách. Tiež vám dokážeme odpovedať prakticky na akúkoľvek otázku, ktorá by vás o produkte mohla zaujímať.

  • Overíme skutočné limity produktu
    Výrobca často produkty chváli a ukazuje iba ich benefity. My vďaka testu však zistíme naozaj reálne vlastnosti produktov (aj ich nedostatky), a navyše i rôzne vychytávky, ktoré vám potom pri tréningu dokážu pomôcť. Toto vždy ukáže až samotná prax.

  • Viete, čo kupujete
    Online nakupovanie je efektívne a pohodlné, nie je divu, že raketovo rastie. Nedokáže ale nahradiť pocit, keď si produkt vezmete do ruky. V teste to však urobíme za vás a ukážeme toho v akcii ešte viac, než by bolo v predajni možné.

7-testujeme-produkty

Testované veci budete môcť získať za lepšie ceny

Testované tréningové pomôcky vám ponúkneme na predaj za zvýhodnené ceny v samostatnej sekcii, ktorú na e-shope čoskoro vytvoríme. Výhodu máte v tom, že to budú tréningové pomôcky, ktoré sme používali často iba pre natočenie videí, a sú tak viac - menej ako nové. A za skvelú cenu, samozrejme.

4-testujeme-produkty

Už nás svrbia ruky a nemôžeme sa dočkať, až sa na to vrhneme

Asi už dobre chápete, prečo bolo testovanie jednoducho jedna z kľúčových vecí, ktorú sme si sľúbili, že budeme robiť aj v rámci e-shopu x-trening.sk. Pri väčšine produktov si v rámci popisku môžete prezrieť naše vlastné fotky, a tiež unikátne videá, na ktorých uvidíte, ako dané produkty fungujú priamo v praxi.

Daniel Višňák
Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky


Páči sa vám, ako svoju prácu robíme? Zistite, čím ešte meníme pravidlá hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytvárame si vlastné fotky - - natáčame vlastné videá - - produkty testujeme v praxi -

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie