Prečo tréningové pomôcky ako jediný e-shop testujeme v praxi?

Áno, môže sa to zdať ako práca navyše. S tým všetkým ale súvisí filozofia, ktorú v našej práci vyznávame. A to skrátka robiť veci inak. Preto sme sa rozhodli produkty ako jediní testovať v praxi. Vďaka tomu prichádzame s unikátnym obsahom plným zaujímavostí, ktoré sa z katalógu ani od výrobcu nikdy nedozviete.

5-testujeme-produkty

Čo nás priviedlo k testovaniu?

V roku 2012 sme začali natáčať prvé videorecenzie pre náš pôvodný e-shop x-hokej.cz. Ohlasy zákazníkov nám ukázali, že tieto videá sú pre nich skvelým zdrojom hodnotných informácií o produktoch, ktoré im nikto iný neposkytuje.

Základom je, ale neustále sa posúvať, preto sme postupne začali testovať hokejovú výstroj v praxi priamo na ľade. Následne sme došli až ku formátu, kedy sme do testovania zapojili priamo našich zákazníkov, aby nám sami povedali, čo sa im na produktoch páči a čo naopak nie. Tým vznikol úplne unikátny a v tomto smere bezkonkurenčný obsah, ktorý následne videli na Youtube desiatky tisíc ľudí.

1-testujeme-produkty

Testovanie produktov má niekoľko benefitov

  • Môžeme vás lepšie informovať
    Keď si produkty vyskúšame "na vlastnej koži", zistíme o nich také informácie, ktoré sa skrátka nikde nedozvieme, a tie vám následne odovzdáme v popisoch, fotkáchvideách. Tiež vám dokážeme odpovedať prakticky na akúkoľvek otázku, ktorá by vás o produkte mohla zaujímať.

  • Overíme skutočné limity produktu
    Výrobca často produkty chváli a ukazuje iba ich benefity. My vďaka testu však zistíme naozaj reálne vlastnosti produktov (aj ich nedostatky), a navyše i rôzne vychytávky, ktoré vám potom pri tréningu dokážu pomôcť. Toto vždy ukáže až samotná prax.

  • Viete, čo kupujete
    Online nakupovanie je efektívne a pohodlné, nie je divu, že raketovo rastie. Nedokáže ale nahradiť pocit, keď si produkt vezmete do ruky. V teste to však urobíme za vás a ukážeme toho v akcii ešte viac, než by bolo v predajni možné.

7-testujeme-produkty

Testované veci budete môcť získať za lepšie ceny

Testované tréningové pomôcky vám ponúkneme na predaj za zvýhodnené ceny v samostatnej sekcii, ktorú na e-shope čoskoro vytvoríme. Výhodu máte v tom, že to budú tréningové pomôcky, ktoré sme používali často iba pre natočenie videí, a sú tak viac - menej ako nové. A za skvelú cenu, samozrejme.

4-testujeme-produkty

Už nás svrbia ruky a nemôžeme sa dočkať, až sa na to vrhneme

Asi už dobre chápete, prečo bolo testovanie jednoducho jedna z kľúčových vecí, ktorú sme si sľúbili, že budeme robiť aj v rámci e-shopu x-trening.sk. Pri väčšine produktov si v rámci popisku môžete prezrieť naše vlastné fotky, a tiež unikátne videá, na ktorých uvidíte, ako dané produkty fungujú priamo v praxi.

Fotky aj videá majú na e-shope každým rokom stále kľúčovejšiu úlohu a kto sa im nevenuje, tomu jednoducho uteká vlak. Aj preto som sa na základe vlastných skúseností rozhodol rozbehnúť projekt ESHOP VIDEO, kde tvoríme profesionálne videá aj fotky na mieru ostatným e-shopom. Tým sa snažím pomáhať už niekoľko rokov aj odovzdávaním svojich vlastných skúseností s budovaním úspešných e-shopov v rámci môjho projektu ESHOP BOOSTER.

Daniel Višňák
Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky


Páči sa vám, ako svoju prácu robíme? Zistite, čím ešte meníme pravidlá hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytvárame si vlastné fotky - - natáčame vlastné videá - - produkty testujeme v praxi -