Cena dopravy

Kladieme dôraz na to, aby vám tovar bol doručený čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie. Prvý aspekt máme v našich rukách, druhý sa snažíme maximálne ovplyvniť výberom našich partnerov.

6-postovne

Riadime sa pravidlom, že cena hovorí vždy ako prvá

Prepravca Platba kartou / prevodom Dobierka
DPD Slovensko 8,50 € 1,50 €

 

Ak objednáte do 12:00, odosielame ešte dnes

Keď nám odošlete objednávku ešte pred 12 hodinou, môžete si byť istí, že tovar (pokiaľ je skladom - uvedené vždy pri produkte) budeme odosielať ešte v ten daný deň. Niekedy to takto rýchlo stihneme aj s objednávkami do 14:00, ale to už nemôžeme 100% zaručiť. Vždy však platí, že ak v rámci objednávky nastane nejaký háčik, obratom vás kontaktujeme a vec bleskovo riešime. Doručenie objednávky na Slovensko následne trvá 2 - 3 pracovné dni.

2-postovne

Zabalený tovar je reklamou a obrazom našej práce

V cene poštovného je zahrnuté dopravné aj balné, a preto všetky zásielky balíme poctivo tak, aby sa tovar nemohol cestou nijako poškodiť. Napríklad dosky Shooting Pad Extreme vám dorazia zrolované v špeciálnej ochrannej krabici. Tiež dbáme na kvalitu a estetiku zabaleného tovaru, aby ste boli do bodky spokojní.

postovne-6

Spojili sme sily s tými najlepšími

Logistika tovaru z e-shopu je samostatnou kapitolou a zaistiť ju na tej najvyššej úrovni nie je vôbec jednoduchá vec. A práve preto sme sa rozhodli spojiť s ozajstnými profesionálmi.

Náš tovar tak odchádza priamo z veľkého expedičného centra spoločnosti Hejduk Sport, kde majú expedičné procesy vyladené do posledného detailu. Vďaka tomu sme schopní garantovať prvotriednu kvalitu a nadštandardnú rýchlosť dodania vecí, zároveň máme čas sa venovať testovaniu produktovtvoreniu obsahu, čo sú veci, ktoré robia z x-trening.sk unikátny e-shop.

3-postovne

V prípade akéhokoľvek problému sa na nás pokojne obráťte

Veríme, že doručenie tovaru prebehne v poriadku tak, ako sme vyššie popísali. Napriek tomu, ak ste si v doručovacom procese všimli akékoľvek maličkosti, ktoré by sa vám nepáčili, budeme veľmi radi, keď nám napíšete alebo zavoláte. Spätná väzba je pre nás tým najdôležitejším prvkom pre neustále zlepšovanie.

Daniel Višňák
Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky


Páči sa vám, ako svoju prácu robíme? Zistite, čím ešte meníme pravidlá hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytvárame si vlastné fotky - - natáčame vlastné videá - - produkty testujeme v praxi -