O nás

Už raz sme vlastný e-shop prevádzkovali. A dalo by sa povedať, že to nebol úplne obyčajný e-shop. Dokázali sme totiž z nuly vybudovať najväčší hokejový e-shop v Českej republike aj na Slovensku a na tejto pozícii sa udržať celkom 7 rokov po sebe až do roku 2016, kedy sme ho predali.

XT-spolecna

Myslím, že väčšina z vás ho bude poznať. Áno, bol to x-hokej.cz. Verili sme tomu, že ho predaj posunie zase výrazne dopredu, lenže to sme sa poriadne prerátali. Nakoniec to dopadlo úplne naopak, ale dnes už to nemá cenu riešiť. Môžem k tomu povedať len jediné. Ak sú v živote veci, ktoré by som mohol urobiť inak, predaj x-hokej.cz by bol určite na prvom mieste.

Pri e-shopoch som napriek tomu zostal

Našťastie, sa mi otvoril priestor na veci, ktoré som mal už dlhšiu dobu v pláne. Na vlastných skúsenostiach som postavil unikátny projekt ESHOP BOOSTER, kde ukazujem ostatným, ako môžu s vlastným e-shopom uspieť, keď spravia dôležité veci inak. Táto práca ma neskutočne baví. Mnoho týchto e-shopov vyrástlo doslova z garáže až vo veľké firmy s obratom v státisícoch eur. A to ma neuveriteľne nabíja.

6-o-nas

Má to celé jedno ale... Vlastný e-shop mi jednoducho chýbal. Stále dookola sa mi to preháňalo hlavou, až to okolnosti čiastočne vyriešili za mňa, čo určite poznáte a 11.6.2020 som sa rozhodol založiť môj druhý e-shop, tentokrát x-trenink.cz

O smere a stratégii bolo jasno hneď

Úplne na začiatku sme si ujasnili hodnoty, smer a spísali stratégiu. Tá bola jednoduchá; použiť to, na čom sme postavili x-hokej a ešte mnoho vecí posunúť dopredu. Teda, hlavný dôraz klásť na špičkovú komunikáciu so zákazníkom, fair play prístup, testovanie produktov, unikátny obsah, vlastné fotky a videá. Heslo bolo stručné, ale jasné: kľúčové veci robíme jednoducho inak. Vybudujeme presne taký e-shop, akým by v našich očiach mal správny e-shop byť.

2-videorecenzia

Cieľom je play-off a potom sa pobiť o finále

Vieme, že vstupovať v roku 2020 na e-shopový trh je viac než trúfalé. Mnohým z vás to môže úplne právom pripadať ako bláznovstvo. Vieme, že to bude veľmi ťažké, ale my pre úspech urobíme naozaj maximum! Keď sa do niečoho pustíme, tak v tom chceme byť najlepší.

XT-spolecna2

Nestane sa to zo dňa na deň, bude to dlhá cesta. Stovky hodín tréningov, veľa zápasov, budeme musieť prekúsnuť veľa prehier a z nich sa poučiť do ďalších bojov. A to všetko preto, aby sme prešli znovu až do play-off, a v ňom sa dostali krôčik po krôčiku, zápas od zápasu, čo najďalej.

Jednoducho, hrať tak skvele, aby sme nad hlavu opäť zdvihli pomyselný pohár. Už sedemkrát sa nám to podarilo s predchádzajúcim e-shopom x-hokej.cz, lenže to sa teraz nepočíta. Začíname úplne od nuly, ale veríme, že to spoločne s vami, našimi zákazníkmi a fanúšikmi, zase zvládneme.

Daniel Višňák
Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky


Páči sa vám, ako svoju prácu robíme? Zistite, čím ešte meníme pravidlá hry:

Na x-trening.sk fotíme vlastné fotky k produktom Videorecenzie a testovanie tréningových pomôcok na hokej na x-trening.sk Vlastné recenzie hokejových tréningových pomôcok na x-trening.sk
- vytvárame si vlastné fotky - - natáčame vlastné videá - - produkty testujeme v praxi -