Puky na in-line hokej

2 položiek celkom
Inline puk Green Biscuit
In-line Puk Green Biscuit Roller Hockey
Ihneď k odoslaniu (> 5 ks)
€13,63

In-line puk od známej značky Green Biscuit, ktorá vytvorila patentované a celosvetovo najpredávanejšie puky na off-ice hokejový tréning. Teraz tiež nové verzie na in-line...

685675
Čierny puk na inline hokej
€8,49

Stilmat je najpredávanejší in-line puk na hokej. Svojim spracovaním patrí medzi tie najkvalitnejšie in-line puky na hokej alebo hokejový tréning na stickhandling doskách. Má...

1700000073750/3791125104

Kým hokejový puk je jedným z najčastejších doplnkov pre hokejový tréning, pre in-line hokej je zase najpoužívanejší in-line puk, ktorý si môžete vyberať hneď v niekoľkých farbách. Tiež ho môžete využiť ako alternatívu pre tréning stickhandling na tréningových doskách, prípadne siahnuť po ešte vhodnejšom Green Biscuit™ puku.

Pri drvivej väčšine in-line pukov, ktoré máme v ponuke, nájdete naše vlastné fotky aj popisky. Veríme, že vám dokážu zodpovedať väčšinu otázok, ktoré by ste okolo pukov na in-line hokej mohli mať. Napriek tomu, ak by ste potrebovali čokoľvek upresniť, určite nás kontaktujte. Každý deň v týždni, vrátane soboty aj nedele, sme na príjme od 8-22 hod., takže ak máte akékoľvek otázky, sem s nimi. ;-)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie