Brúska na korčule Edge Again Brankár

Kód: 627843047124
€39,47
Na dotaz
Položka bola vypredaná…
Novo skladom unikátny brúska na brankárske korčule. Edge Again Goalie je brúsik, ktorý naozaj funguje. Výborný pomocník pre každého brankára.

Novo skladom unikátny brúska na brankárske korčule. Edge Again Goalie je brúsik, ktorý naozaj funguje. Výborný pomocník pre každého brankára. Potrebujete mať vždy perfektne pripravené korčule? Pomocou kanadského brúske Edge Again si môžete dobrousit hrany korčulí o tretine alebo dokonca aj počas zápasu. Edge Again nie je ako klasická vidlička. Scrimgeour je z každej strany osadený diamantovým ostrím, ktoré dokáže pomocou špeciálnej patentovanej "Tusk Technology" obnoviť a naostriť hranu noža korčule zo všetkých 4 strán.

Použitie brúske Edge Again je veľmi jednoduché, s trochou praxe si môžete opraviť ostrie na korčuliach priamo na striedačke. Prejdením cez hranu korčule sa d okonale vyrovná ostrie a hrana noža. Výhodou je možnosť výmeny ostriacich doštičiek (možno dokúpiť samostatne). Doštičky dokážu nabrúsiť až 20 párov korčúľ (v závislosti od rozsahu poškodenia noža). Brousek Edge Again využívajú kustódi väčšiny tímov NHL. Vyskúšajte ho aj Vy!

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: