Detská kovová hokejová bránka Winnwell 31" Mini QuikNet Set

Kód: 10225
Značka: Winnwell
€49
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Detská minibránka s kovovou konštrukciouplachtou brankára, ideálne, keď chcete u detí zažať iskru na hranie hokeja. Súčasťou balenia sú aj dve malé hokejkyloptička. Zložíte ju veľmi rýchlo, jednotlivé diely konštrukcie jednoducho zacvaknite do seba. Rovnako rýchlo pripevníte aj sieť k bránke, ktorá je na suchý zips. Rozmer bránky je 79 x 53 x 30 cm a oproti minibránke Winnwell Mini QuikNet Proformviac hranatejší tvar, je skôr vyššia a kratšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hranatejší a užší tvar brány

Pri tých najmenších bránkach pre deti dodáva Winnwell dva obľúbené modely. Tento a rad Winnwell Mini QuikNet Proform. Sú si veľmi podobné, líšia sa len v tvare konštrukcie. Obe bránky majú plachtu brankára, kovovú konštrukciu a v balení dve malé hokejky a loptičku. V rámci konštrukcie brány sa tento model minibránky Winnwell QuikNet líši tým, že je o niečo hranatejší, a vďaka tomu aj celkovo užší a kratší.

Rozdiel medzi bránkami Winnwell QuikNet 31

Pod hornou tyčkou máte viac miesta

Ďalší rozdiel medzi touto bránkou a radom Winnwell Mini QuikNet Proform je potom vo výške bránky. Táto je vyššia presne o 7 cm, a tak máte pod hornou tyčou o niečo viac miesta pre vysoké strely.

Výber je teda na vás, obe bránky sú super. Pri tomto variante môžu deti skúšať dávať góly častejšie pod hornú tyč. Pri druhom modeli Mini QuikNet Proform bude zase viac gólov padať skôr k tyčiam, pretože je o niečo širšia a nižšia.

Najmenšie bránky pre malé deti do obývačky

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky pre deti
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 31" (mini bránka)
Konštrukcia: kovová
Rozmery (centimetre): 79 x 53 x 30 cm
Loptička: áno
Mini hokejky: áno
Plachta brankára: áno
Pridanie siete k bránke: na suchý zips
Rozmery (palce): 31" x 21" x 12"
tyče bránky: 0,88" (2,24 cm)
Určenie: pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: