Detská kovová hokejová bránka Winnwell 31" Proform Mini QuikNet Set

Kód: 10228
Značka: Winnwell
€49
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Detská minibránka s kovovou konštrukciouplachtou brankára. Súčasťou balenia sú aj dve malé hokejkyloptička. Táto bránka je super, keď chcete priviesť svoje deti ku hraniu hokeja! Zložíte ju veľmi rýchlo - jednotlivé diely konštrukcie do seba jednoducho zacvaknite. Rovnako rýchlo prirobíte aj sieť k bránke, ktorá je na suchý zips. Rozmer minibránky je 79 x 46 x 36 cm a v porovnaní s bránkou Winnwell Mini QuikNetviac oblejší tvar a je skôr nižšia a širšia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oblejší a širší tvar brány

Winnwell v rámci detských minibránok dodáva dva obľúbené modely. Túto bránku a potom variant Winnwell Mini QuikNet. Vo výsledku sú veľmi podobné, oba modely majú plachtu brankára, kovovú konštrukciu a v balení dve malé hokejky aj loptičku. Rozdiel je ale v tvare ich konštrukcie. Tento model minibránky Winnwell QuikNet Proform je o niečo zaoblenejší, a vďaka tomu aj celkovo širší a hlbší.

Rozdiely medzi detskými minibránkami Winnwell

Pod hornou tyčkou nie je toľko priestoru

Ďalší rozdiel medzi touto bránkou a druhým modelom Winnwell Mini QuikNet je potom vo výške bránky - tento variant je o niečo nižší.

Výber je teda na vás, obe bránky sú super, ak chcete u detí zapáliť chuť stať sa hokejistom. Pri bránke Winnwell 31" Proform Mini QuikNet budú častejšie padať góly teoreticky skôr k tyčiam, kde je o niečo viac priestoru. Pri druhom variante tejto bránky môžu deti páliť zase častejšie hore pod hornú tyčku. :-)

Dva modely detských bránok Winnwell 31

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky pre deti
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 31" (mini bránka)
Konštrukcia: kovová
Rozmery (centimetre): 79 x 46 x 36 cm
Loptička: áno
Mini hokejky: áno
Plachta brankára: áno
Pridanie siete k bránke: na suchý zips
Rozmery (palce): 31" x 18" x 14"
tyče bránky: 0,76" (1,93 cm)
Určenie: pre deti
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: