Prečo natáčame vlastné videorecenzie

Ak fotka vydá za tisíc slov, potom video za milión. Video jednoducho postupne kraľuje nad všetkými ostatnými typmi obsahu a tento trend pozorujeme (a tvoríme) na internete už niekoľko rokov. Odpoveď, prečo sa to tak deje, je jednoduchá. Na videu proste jasne vidíte všetko v praxi.

Testujeme produkty v praxi, jsme x-trenink.cz

Videorecenzie sme začali natáčať ako prvý v Čechách a na Slovensku

Prvé skúsenosti s videorecenziu sme začali zbierať už v roku 2012rámci e-shopu x-hokej.cz. Vtedy sme boli vôbec prvým hokejovým e-shopom v Českej republike, ktorý sa do natáčania videí pustil a náš prístup bol jedinečný aj v mierke celej tuzemskej e-commerce.

Lenže my sme išli ešte ďalej a do dvoch rokov sme začali ako prvý hokejový e-shop na svete testovať hokejovú výstroj priamo v akcii. Videá získali desiatky tisíc videní, a to boli na vtedajšiu dobu neuveriteľné čísla!

2-videorecenze

To čo funguje, nemeníme

Je nám jasné, že videá hrajú každým rokom stále kľúčovejšiu úlohu a tomu, kto je nenatáča, proste uteká vlak. Aj preto som sa na základe vlastných skúseností rozhodol rozbehnúť projekt ESHOP VIDEO, kde tvoríme profesionálne videá a fotky na kľúč ostatným e-shopom.

Točíme si vlastní videa, jsme x-trenink.cz

A aby to nebolo o tom, že kováčova kobyla chodí bosá, tak sa môžete pozrieť rovno na všetky naše videá v rámci x-trening.sk. Videá sú pre nás kľúčovým obsahom a chceme v tejto oblasti znovu udávať smer, rovnako tak ako to bolo na x-hokej.cz!

Daniel Višňák
Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky


Páči sa vám, ako svoju prácu robíme? Zistite, čím ešte meníme pravidlá hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytvárame si vlastné fotky - - natáčame vlastné videá - - produkty testujeme v praxi -

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie