Prečo natáčame vlastné videorecenzie

Ak fotka vydá za tisíc slov, potom video za milión. Video jednoducho postupne kraľuje nad všetkými ostatnými typmi obsahu a tento trend pozorujeme (a tvoríme) na internete už niekoľko rokov. Odpoveď, prečo sa to tak deje, je jednoduchá. Na videu proste jasne vidíte všetko v praxi.

Testujeme produkty v praxi, jsme x-trenink.cz

Videorecenzie sme začali natáčať ako prvý v Čechách a na Slovensku

Prvé skúsenosti s videorecenziu sme začali zbierať už v roku 2012rámci e-shopu x-hokej.cz. Vtedy sme boli vôbec prvým hokejovým e-shopom v Českej republike, ktorý sa do natáčania videí pustil a náš prístup bol jedinečný aj v mierke celej tuzemskej e-commerce.

Lenže my sme išli ešte ďalej a do dvoch rokov sme začali ako prvý hokejový e-shop na svete testovať hokejovú výstroj priamo v akcii. Videá získali desiatky tisíc videní, a to boli na vtedajšiu dobu neuveriteľné čísla!

2-videorecenze

To čo funguje, nemeníme

Je nám jasné, že videá hrajú každým rokom stále kľúčovejšiu úlohu a tomu, kto je nenatáča, proste uteká vlak. Aj preto som sa na základe vlastných skúseností rozhodol rozbehnúť projekt ESHOP VIDEO, kde tvoríme profesionálne videá aj fotky na mieru ostatným e-shopom. Tým sa snažím pomáhať už niekoľko rokov aj odovzdávaním svojich vlastných skúseností s budovaním úspešných e-shopov v rámci môjho projektu ESHOP RESTART.

Točíme si vlastní videa, jsme x-trenink.cz

A aby to nebolo o tom, že kováčova kobyla chodí bosá, tak sa môžete pozrieť rovno na všetky naše videá v rámci x-trening.sk. Videá sú pre nás kľúčovým obsahom a chceme v tejto oblasti znovu udávať smer, rovnako tak ako to bolo na x-hokej.cz!

Daniel Višňák
Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky


Páči sa vám, ako svoju prácu robíme? Zistite, čím ešte meníme pravidlá hry:

Na x-trenink.cz fotíme vlastní fotky k produktům Video recenze a testování tréninkových pomůcek na hokej na x-trenink.cz Vlastní recenze hokejových tréninkových pomůcek x-trenink.cz
- vytvárame si vlastné fotky - - natáčame vlastné videá - - produkty testujeme v praxi -