Strelecká a stickhandling doska Shooting Pad Extreme 300 x 150 cm

Kód: 11056
Značka: Winnwell
€117,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

✅ Najväčšia zo všetkých dosiek
✅ Parádny priestor pre všetky cvičenia (300 x 150 cm)
✅ Výborná kĺzavosť všetkých pukov
✅ Ideálna pre jedného, ale aj viacerých hráčov naraz
✅ Ak vám doska nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Kráľovná medzi streleckými doskami

Praktická pomôcka, vďaka ktorej bude domáci tréning ako na ľade.

✅ Klady

  • Luxusný rozmer 300 x 150 cm
  • Výborná kĺzavosť pre klasickéGB™ puky
  • Prakticky nezničiteľný povrch
  • Skvelá na tréning streľby i stickhandling
  • Na doske môžu trénovať aj dvaja hráči naraz

❌ Zápory

  • Musíte na ňu mať priestor - predsa len je väčšia (300 x 150 cm)
  • Horšie sa preváža

Posunie možnosti domáceho tréningu na vyšší level

Strelecká doska na hokej Shooting Pad Extreme je tou úplne najväčšou streleckou doskou, ktorú si môžete zaobstarať. Nie ste limitovaní vôbec ničím, rozmer 300 x 150 cm je obrovský a tréning na nej je proste bomba!

Trénovať môžete všetko, na čo si spomeniete, od streľby, cez stickhandling až po vhadzovanie. Povrch dosky simuluje klasický ľad, takže na ňom výborne kĺžu ako normálne puky, tak aj špeciálne Green Biscuit™ puky pre tréning na suchu. Tie jazdia po doske extrémne rýchlo. :-) Trénovať na Shooting Pad Extreme ploche môžete ale napríklad aj s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Toto je kráľovná medzi streleckými doskami, jedným slovom perfektná!

Strelecká doska Shooting Pad Extreme 300x150cm

Ani nespoznáte, že nie ste na ľade

Skúste ísť na ľad a potom na túto dosku. V kĺzavosti, o ktorú ide primárne, nespoznáte rozdiel. Vďaka doske Shooting Pad Extreme si vytvoríte skvelé tréningové zázemie priamo u seba doma na záhrade alebo napríklad pred garážou.

Toto je vec, ktorá by nám ešte pred pár rokmi pripadala ako niečo úplne nereálne, lenže dnes je to skutočnosť. Navyše si môžete vybrať hneď z troch veľkostí dosiek, podľa toho, na čo máte doma priestor.

Najväčším variantom je tento model Shooting Pad Extreme (300 x 150 cm). O niečo menšia je potom doska Shooting Pad Pro (150 x 75 cm). Úplne najmenším variantom je doska Shooting Pad JR (100 x 50 cm), ktorá je ideálna hlavne na tréning streľby.

Všetky tri dosky majú úplne totožný povrch, ktorý je perfektný pre klasický off-ice tréning alebo tréning na suchu.

Recenzia dosky Shooting Pad Extreme 300x150

S doskou natrénujete prakticky všetko

Na tejto najväčšej doske natrénujete úplne čokoľvek. Od streľby, cez stickhandling až napríklad po vhadzovanie. Priestor, ktorý budete mať k dispozícii, je ohromujúci a môžete pokojne trénovať aj vo dvojici. Uvidíte sami, že z dosky budete úplne nadšení.

Jedným z najdôležitejších doplnkov ku streleckej doske je nahrávač One Timer Passer alebo Passer Pro. Vďaka nim môžete výborne trénovať streľbu z prvej, ale aj prihrávky. S týmito nahrávačmi budete dosku razom využívať naplno!

Časom môžete potom rozširovať svoju výbavu o celú radu doplnkov pre stickhandling. V tomto smere je super, že môžete neustále posúvať tréning na nové úrovne.

Tréning stickhandling na doske Shooting Pad Extreme 300x150

Najväčšia stickhandling doska vydrží naozaj čokoľvek

Shooting Pad Extreme doska vám dorazí zrolovaná v krabici. Stačí ju len vybrať, rozložiť na zemi a počkať, až sa v priebehu pár hodín zrovná do úplnej roviny. Váš tréning tak môže začať. :-)

Vďaka špeciálnemu materiálu z polymérov "zreje ako víno". V praxi to znamená, že čím viac budete trénovať a doska bude dostávať zabrať, tým lepšie na nej budú puky jazdiť.

Vôbec jej nevadia škrabance a rôzne odreniny, kamienky alebo dážď, naopak, po čase je povrch dosky vďaka tomuto používaniu proste ešte lepší.

Jediné, na čo si dávajte pozor, je mráz alebo príliš silné slnko. V mraze môže doska prasknúť a na priamom slnku by sa mohla zvlniť.

Nahrávač One Timer Passer na doske Shooting Pad Extreme 300x150cm

Testom prešla na výbornú

Túto dosku sme testovali veľmi dôkladne, rovnako tak ako bránky. Koniec koncov, máme ju na záhrade stále a strieľame z nej prakticky každý deň. A výsledok? Je proste super!

Po vybalení sme mali trochu obavu, aby sa zrovnala, ale druhý deň ráno už bola ako pravítko. Puky po nej kĺžu parádne, nahrávač na ňu prirobíte ľahko a trénujete pokojne aj so spoluhráčom. Doska je proste super po všetkých stránkach.

Jediné, čo sme na začiatku riešili, boli vyblednuté fľaky na tráve, ktoré pod doskou logicky vzniknú po pár dňoch, keď na tráve leží. Najprv sme ju presúvali po trávniku z miesta na miesto, potom sme to ale vyriešili inak. Po tréningu ju vždy postavíme medzi záhradný domček a detský bunker a hotovo. :-) Tam je schovaná pred slniečkom, a tak neškodí ani trávniku a má jednoducho svoje miesto. :-)

Ako dosku Shooting Pad Extreme 300x150 skladovať?

Aký je medzi doskami rozdiel?

Tréningové dosky sú celkom v troch, respektíve štyroch rozmeroch.

Táto je najväčšia (300 x 150 cm), a preto poskytuje pre tréning najviac možností. Šírka plastu je 3 mm, vďaka čomu je doska výborne pružná a môžete ju opakovane rolovať a zase narovnať. Len pre jej skladovanie potrebujete logicky trochu viac miesta. Na druhú stranu, ak dosku zrolujete, previažete napríklad šnúrkou a postavíte do rohu, tak to máte vyriešené.

Stredná doska s rozmermi 150 x 75 cm je už klasická rovná doska, ktorá sa neroluje. Je široká 5 mm a má aj madlo, vďaka ktorému ju jednoducho prenesiete. Aj na tejto menšej veľkosti môžete trénovať s nahrávačom a prakticky robiť väčšinu cvičení ako na najväčšej doske Shooting Pad Extreme. V rámci skladovania ju oprite niekde v garáži o stenu a nič viac neriešite.

Najmenšia doska Shooting Pad JR meria len 100 x 50 cm a široká je 3 mm. Má tiež madlo, za ktoré ju prenášate. Táto verzia je super pre malé deti, ktoré sa učia strieľať, ale využije ju aj dospelý hráč. Čisto na streľbu je perfektná, len na nej nepotrénujete stickhandlingové zručnosti, na to potrebujete už väčší priestor.

Samostatnou kategóriou dosky je potom plocha Stickhandling Shooting Pad Ice v základnom rozmere 200 x 100 cm. To je plocha, ktorú si zostavíte z jednotlivých dlaždíc o veľkosti 33 x 33 cm. Výhodou tejto plochy je, že ju môžete postupne zväčšovať dokupovaním ďalších kociek. V rámci kĺzavosti je na tom možno ešte o niečo lepšie ako klasické dosky. Bezpochyby je to ďalší super variant umelej ľadovej plochy na tréning.

Strelecké dosky na hokej rozmery

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Ak máte doma priestor na poriadny tréning, jednoznačne túto dosku musíte mať. Budete z nej nadšení a tréning vás bude baviť ako nikdy pred tým!

Natrénujete na doske čokoľvek vás napadne. Vďaka 3 metrovému priestoru nie je limit v ničom. U nás ju často používajú aj obaja chlapci naraz, pretože sa na dosku vojdú úplne v pohode. Navyše, tréning vo dvojici je logicky ešte zábavnejší.

Doska vás prežije, povrch je stavaný na to, aby vydržal naozaj všetko. Len si dávajte pozor na slniečko a mráz. Na mraze môže popraskať, na ostrom slnku sa zase zvlniť.

Určite si k nej kúpte tiež nahrávač One Timer Passer alebo Passer Pro. Bez nahrávača urobí doska len polovičnú službu. Vďaka nemu môžete trénovať strelu po prihrávke alebo z prvej a všetky ďalšie možné kombinácie.

Skvelé sú tiež Green Biscuit™ puky, ktoré na doske jazdia extrémne rýchlo. Ako klasický Green Biscuit™ Originál alebo Green Biscuit™ Pro. Na streľbu je potom perfektná Green Biscuit™ Snipe. Trénovať na Shooting Pad Extreme ploche môžete ale napríklad aj s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Časom je potom super dosku rozširovať o stickhandling doplnkyposúvať svoj tréning do ďalšej úrovne. V tomto je skutočne fajn, že dosku môžete neustále nadstavovať.

Za mňa je doska spoločne s bránounahrávačom jednoducho kľúčovým prvkom pre domáce tréningové zázemie, ktoré musíte mať!"

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Šírka dosky: 3 mm
Typ dosky: rolovacie, rovná
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: