Nahrávač One Timer Passer

Kód: 10705
Značka: Potent Hockey
€59
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

✅ Kľúčový doplnok ku streleckým doskám
✅ Posúva samotný tréning výrazne dopredu
✅ Jednoduchá a rýchla inštalácia
✅ Pre všetky vekové kategórie
✅ Ak vám nahrávač nesadne, môžete ho do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelý tréningový pomocník

Nahrávač One Timer Passer prináša do tréningu úplne iné možnosti.

✅ Klady

  • Výrazne zdvihnete výsledky domáceho tréningu
  • Rozviniete obratnosť a silu rúk
  • Zdokonalíte prihrávku i strelu
  • Na doskách dokážete strieľať po prihrávke aj z prvej
  • Vhodné naprieč všetkými vekovými kategóriami
  • Namontujete za 10 sekúnd

❌ Zápory

  • Pri celoročnom vystavení dažďu a slnku sa môže skrátiť životnosť gumy - dobré schovať

Až s ním využívate naplno potenciál domáceho tréningu

Nahrávač je kľúčovým doplnkom ku streleckým doskám, respektíve do vášho tréningu. Pokiaľ si zaobstaráte dosku s bránkou a nemáte nahrávač, je to ako by ste mali auto bez volantu.

Vďaka nahrávaču dokážete na doske razom trénovať nahrávky, streľbu po nahrávke, strely z prvej, pilovať stickhandling a využiť celý rad kombinácií cvičení, ktoré bez neho jednoducho nie sú možné.

Tréning s nahrávačom One Timer Passer

Streľba ako z praku

Nahrávač One Timer Passer je skutočnosti úplne jednoduchá vec. Proste natiahnutá guma, ktorá vám naspäť vracia nahrávku.

Lenže ak ho nemáte, tak z dosky môžete viac-menej len klasicky strieľať, a potom ísť pozbierať puky. A tak stále dokola. Proste si nenatrénujete veľa kľúčových vecí, ktoré robia na ľade rozdiel medzi priemerným a rozdielovým hráčom.

Nahrávač One Timer Passer na doske Shooting Pad Ice

Nahrávač prirobíte k tréningovej doske za 10 sekúnd

Inštalácia na dosku alebo na dry land plochu je jednoduchá. Nahrávač k doske pritiahnete dvoma skrutkami, a je to. Celé to nezaberie viac ako 10 sekúnd. Nahrávač k doske zvládnu prirobiť aj deti.

Montáž nahrávača One Timer Passer ku streleckej doske

Nič neskladáte, len vyberiete z krabice a trénujete

Domov vám nahrávač dorazí v krabici kompletne zložený funkčný. Predtým sa musel zostavovať, ale to dnes konečne netreba. Proste ho len vytiahnete z krabice, prirobíte na dosku a behom chvíle idete trénovať.

One Timer Passer nahrávač v krabici

Tréning vonku počas akéhokoľvek počasia

Bránka dosky sú stavané na to, aby ste ich mohli nechať vonku pokojne celý rok. Rovnako tak je to u nahrávača One Timer Passer - na doske môže byť bez problémov stále. Má to však jedno ale...

Ako píšeme v popisku u bránok, odporúčame k nim aj napriek tomu všetkému si zaobstarať ochranný obal, ktorý zaistí ochranu pred dažďom a výrazne predĺži životnosť siete. Tréningovú dosku je zase dobré chrániť pred slnečnými lúčmi. A rovnaké je to u nahrávača, a vlastne aj u všetkých vecí - ak sa o ne poctivo staráte, vždy sa to oplatí.

U nahrávača je fajn, keď ho po tréningu upracete niekam na svoje miesto, kde ho ochránite pred dažďom aj nejakými slnečnými lúčmi. Tento jednoduchý trik potom výrazne predĺži životnosť jeho gumy. Nemusíte sa však báť, gumu možno dokúpiť novú, ale prečo si ju zbytočne zničiť?

Nahrávač k doske na hokej One Timer Passer

S nahrávačom One Time Passer natrénujete prakticky všetko

Využitie nahrávača je naozaj všestranné. Výborne s ním môžete rozvíjať stickhandling, samotné nahrávky, zlepšíte sa v spracovaní prihrávok a samozrejme v streľbe z prvej. Ak sa niečo dokáže podpísať na počte gólov, ktoré za sezónu zasadíte do brány, kľučiek alebo presných prihrávok, ktoré v rozhodujúcej fáze zápasu pošlete spoluhráčom, je to nahrávač.

Nahrávač je perfektný ako pre deti, tak dospelých a trénujú s ním hobby hráči profesionáli. Toto je proste tréningová pomôcka, ktorá má svoje dôležité miesto vo výbave každého hokejistu.

Test a recenzia produktu nahrávač One Timer Passer

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Verím, že v popisku bolo z pohľadu trénovania a používania nahrávača povedané to najdôležitejšie, aspoň som sa o to snažil, a to ako vonku, tak potom aj u počítača. :-)

Pokiaľ máte dosku bránku, tak nahrávač je naozaj vec, ktorá vám chýba alebo nechýba. Je to na vás, ale potom vám doska dá len 30% progresu, ktorý sa prejaví na ľade. Zvyšných 70% potenciálu je jednoducho preč. A to je premárnená šanca.

Ak sa chcete posúvať, či už je vaším cieľom hrať na čo najvyššej úrovni alebo túžite byť ďalej ako vaši spoluhráči, potom nahrávač musíte mať.

Uvidíte, že akonáhle si ho zaobstaráte, bude váš tréning razom úplne niekde inde. Až sa budete diviť, o čo všetko ste bez neho prichádzali. Ja som sa o tom sám presvedčil.

Nahrávač je spoločne s bránkou a doskou jednoznačne to najdôležitejšie, čo by ste mali doma mať."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové nahrávače
Výrobca: Potent Hockey
Možnosť vrátenia: 30 dní
Dĺžka odrazovej gumy: 50 cm
Určenie: pre dospelých + pre deti
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: