Strelecká a stickhandling plocha Shooting Pad Ice Rozmer 2m² (dlaždice 33 x 33 cm, 18ks)

Kód: 11071
Značka: Hejduk
€117
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

✅ Zostavíte si tvar dosky podľa seba
✅ Plochu môžete rozširovať ďalšími dlaždicami
✅ Výborne sa prispôsobí a okopíruje tvar povrchu
✅ Úplne špičková kĺzavosť porovnateľná s ľadom
✅ Ak vám doska nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá strelecká doska, ktorú môžete ďalej rozširovať

Výborne kĺže, je dostatočne veľká a môžete ju rozširovať ďalej.

✅ Klady

  • 18 dlaždíc v balení, celkovo 2 m² plochy
  • Veľmi jednoducho a rýchlo ju celú zložíte
  • Vďaka dlaždiciam si zostavíte tvar dosky podľa seba
  • Perfektne sa prispôsobí aj nie úplne rovnému povrchu
  • Veľkosť dosky môžete rozširovať o ďalšie m² plochy
  • skvelú kĺzavosť porovnateľnú s ľadom
  • Perfektná ako na streľbu, tak stickhandling
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami

❌ Zápory

  • nemá

Shooting Pad Ice je jedna z najlepších dosiek vôbec

Táto plocha má hneď niekoľko kľúčových výhod. Oproti klasickým streleckým doskám je iná už na prvý pohľad v tom, že ju skladáte z jednotlivých dlaždíc. Vďaka tomu si dokážete vytvoriť taký tvar plochy, aký presne potrebujete.

Celkovú veľkosť tréningovej plochy môžete v čase rozširovať a zväčšovať. Jednoducho si dokúpite len ďalšie dlaždice. Vybrať si môžete zo špeciálnych dlaždíc na von alebo dovnútra. Prípadne si kúpite túto dosku ešte raz a napojíte ju na tú súčasnú.

Na doske odtrénujete všetko, na čo si spomeniete - streľbu, stickhandling aj vhadzovanie.

V porovnaní so streleckými doskami má Shooting Pad Ice povrch, ktorý kĺže ešte o niečo lepšie. Puky na tejto doske jazdia jedna báseň. Človek často až zabudne, že nie je na ľade. Pre tréning na tejto doske môžete používať ako klasické puky, tak špeciálne Green Biscuit™ puky, ktoré na ploche lietajú extrémne rýchlo. :-) Trénovať na Shooting Pad Ice ploche môžete ale napríklad aj s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Toto je rozhodne jedna z najlepších plôch, ktoré môžete na tréning mať!

8b-plocha-shooting-pad-ice-200x100

Celkom dva metre "ľadu" u seba doma

Skúste ísť na ľad a potom na túto dosku. V kĺzavosti, o ktorú ide primárne, nespoznáte rozdiel. Vďaka doske Shooting Pad Ice si vytvoríte skvelé tréningové zázemie priamo u seba doma.

Toto je vec, ktorá by nám ešte pred pár rokmi pripadala ako niečo úplne nereálne, lenže dnes je to skutočnosť. Navyše, túto plochu si môžete zostaviť plne podľa seba.

V balení je 18 dlaždíc, každá má veľkosť 33 x 33 cm. Zložíte z nich tak plochu o celkovej veľkosti 2 m². Je len na vás, aký bude mať doska finálny tvar. Najčastejšie sa ale doska skladá v rozostavení dlaždíc 6 x 3. Vďaka tomu vznikne výsledný rozmer plochy 200 x 100 cm.

Veľkosť stickhandling dosky Shooting Pad Ice 200 x 100 cm

Svojou veľkosťou je to zlatá stredná cesta

Klasické strelecké dosky sú celkom v troch variantoch - 300 x 150 cm, 150 x 75 cm100 x 50 cm. Túto plochu z 18 dlaždíc najčastejšie zložíte do tvaru a veľkosti 200 x 100 cm. Ideálne tak dopĺňa svojím rozmerom celú flotilu dosiek na tréning, kde dvojmetrová veľkosť chýbala.

Práve plocha 2 m² je úplne skvelá a dostačujúca pre absolútne čokoľvek. Od streľby až po všetky stickhandling cvičenia, na ktoré si len spomeniete.

Super je, že dosku môžete v čase rozširovať a zväčšovať. Stačí si dokúpiť len ďalšie dlaždice, ktoré sú k dispozícii po baleniach 1 m². Môžete si zaobstarať buď úplne rovnaké (tie sú univerzálne), alebo verzie dlaždíc na vonkajšie prípadne vnútorné použitie.

4-plocha-shooting-pad-ice-200x100

Nepotrebujete mať úplne rovný podklad

Veľkou výhodou tejto plochy je, že pre ňu nemusíte mať úplne rovný podklad. Plocha si poradí aj s malými nerovnosťami. Akonáhle dlaždice spojíte k sebe, jednoducho okopírujú povrch, na ktorý ich položíte a vytvoria tak súvislú plochu.

To, čo je pri doskách najdôležitejšie, je ich kombinácia s nahrávačmi ako trebárs One Timer Passer alebo Passer Pro. Vďaka tomu dosku využijete naozaj na maximum. Nahrávač k doske pripevníte rovnako ako ku klasickým doskám počas chvíle.

Časom môžete tréning na Shooting Pad Ice rozširovať ďalšími doplnkami pre stickhandling, a tým neustále posúvať cviky a efektivitu trénovania ďalej.

Dlaždice dosky Shooting Pad Ice perfektne obkreslia povrch

Môžete na nej pokojne zaparkovať auto

Premýšľate, či mať dosku zloženú v garáži a parkovať na nej autom? Nevadí jej to a je to pomerne časté riešenie. Dlaždice vydržia prakticky čokoľvek. Pokojne aj to, keď ich necháte celý rok vonku.

Kĺzavosti to nijako neublíži. Naopak, časom, rovnako ako pri klasických streleckých doskách, je ešte lepšia.

Na doske Shooting Pad Ice môžete v kľude parkovať, dlaždice sú extra odolné a pevné

Shooting Pad Ice zložíte behom chvíle

Po objednaní vám dorazia krabice, v ktorých nájdete celkom 18 dlaždíc. Tie jednoducho vyberiete a behom chvíle dosku zložíte. Ide to naozaj jednoducho a zvládnu to aj deti. Jednotlivé kocky do seba veľmi dobre zapadnú a držia pri sebe.

Rovnako ako rýchlo sa skladá, tak sa aj rozkladá. Kocky môžete dať späť do krabice a celú dosku previezť tam, kam budete potrebovať. Čo sa týka transportu, táto plocha sa práve vďaka možnosti zloženia späť do malej krabice preváža zo všetkých ostatných tréningových dosiek najlepšie.

Zloženie dosky Shooting Pad Ice 200 x 100 cm je jednoduché

Test len potvrdil, čo sme čakali. Je super!

Otestovali sme ju rovnako ako klasické strelecké dosky aj bránky. Výsledok nám len potvrdil to, čo sme tušili. Je to super tréningová pomôcka.

Samozrejme, rovnako ako pri klasických doskách, aj tu si musíte dať pozor na vyblednuté fľaky na tráve, ktoré pod doskou logicky po pár dňoch vzniknú. Najprv sme ju presúvali po trávniku z miesta na miesto, potom sme to ale vyriešili inak. Postavili sme dosku medzi záhradný domček a detský bunker a hotovo. :-) Aj keď je zložená z jednotlivých dlaždíc, tak drží absolútne pevne a opretie na stranu jej vôbec nevadí.

Recenzie a test dosky Shooting Pad Ice 200 x 100 cm

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Ak by som mal odporučiť jednu dosku, bola by to táto. Oproti tým úplne klasickým mi sadla zo všetkých najlepšie.

Tiež výborne sedí na zemi, vďaka 18 kockám perfektne okopíruje podklad a strieľate prakticky stále z úplnej roviny, ktorá pod doskou v skutočnosti ale nemusí byť.

Ďalšou výhodou je kĺzavosť - v porovnaní s normálnymi doskami je pri tejto ploche ešte o niečo lepšia. Klasické dosky kĺžu fantasticky, ale táto plocha ešte o niečo lepšie. :-)

Môžete ju rozširovať o ďalšie dlaždice a tým si časom zväčšovať plochu, na ktorej budete trénovať. Čo u normálnych dosiek nejde. Tam máte jednu veľkosť a hotovo.

Na prevoz je tiež super, len ju zložíte späť do krabice a idete.

Samozrejme sa dá kombinovať so všetkými doplnkami, ako sú nahrávače alebo bránky. Výborne na nej kĺžu ako normálne puky, tak Green Biscuit™ puky.

Za mňa je to naozaj super plocha, z ktorej budete nadšení."

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
počet dlaždíc: 18 ks
rozmer dlaždice: 33 x 33 cm
Typ dosky: dlaždice
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: