Puk Green Biscuit™ Snipe

Kód: 27424 696055237364 Zvoľte variant
Značka: Green Biscuit
€14
Ihneď k odoslaniu (>5 ks) Ihneď k odoslaniu (>5 ks) Zvoľte variant
Barva
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant

✅ Jediný Green Biscuit™ puk priamo na streľbu
✅ Špeciálne vyvinutý pre tréning na suchu
✅ Rovnaká veľkosť ako klasický puk
✅ Pre všetky vekové kategórie
✅ Ak vám puk nesadne, môžete ho do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Vydrží aj streľbu do steny, tyče sú pre neho samozrejmosť

Môžete s ním páliť pokojne do steny, vydrží všetko. Presne na to bol vyrobený.
Je to jediný Green Biscuit™ puk určený priamo na streľbu.

✅ Klady

  • Úplne rovnaké vlastnosti ako GB OriginálGB Pro
  • Výborne kĺže na betóne, asfalte aj doskách
  • Určený na streľbu
  • Rovnaká veľkosť ako klasický puk
  • Skvelý doplnok na off-ice tréning
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami

❌ Zápory

  • žiadne

Na suchu funguje ako na ľade

Skúšali ste niekedy trénovať na suchu s klasickými pukmi? Na streleckých doskách to ide. Pokiaľ ale trénujete stickhandling napríklad na ceste, na podlahe v garáži alebo napríklad na chodbe štadióna, tak to už výrazne drhne.

A práve preto vznikol Green Biscuit™ puk. Dnes je to už prakticky legenda medzi pukmi pre off-ice tréning, proste skvelá vec, ktorá výborne plní svoj účel! Môžete ho vziať na betón, dlaždice, asfalt, jednoducho kamkoľvek vás napadne. Všade bude jazdiť ako klasický puk na ľadenavyše s ním môžete aj strieľať!

Nikde sa nepretáčajú, nijako neposkakujú nezasekávajú sa.Green Biscuit™ Snipe môžete navyše strieľať, pokojne aj do steny. Nárazy do tyčí bránky sú pre neho potom ako prechádzka ružovou záhradou. Vďaka tomu sa pre vás asfalt alebo cesta stávajú náhradným ľadom a bránka naozajstným terčom.

Green Biscuit Snipe strelecký puk

Na streleckých doskách aj plochách jazdí Green Biscuit™ Snipe skvelo

Na streleckých doskách kĺže pochopiteľne úplne skvele. Ak zvolíte najväčšiu variantu Shooting Pad Extreme, ktorá meria 300 x 150 cm, tak získate doslova extrémny priestor pre akékoľvek stickhandling cvičenie.

K doske môžete prirobiť nahrávač One Timer Passer, položiť na ňu Fast Hands, prípadne ďalšie doplnky pre rozvoj stickhandling, a poriadny tréning môže začať! Razom máte k dispozícii kompletné tréningové zázemie, ktoré s pukmi GB využívate na úplné maximum!

Puky Green Biscuit™ fungujú rovnako aj na menšej doske Shooting Pad Pro s veľkosťou 150 x 75 cm alebo na tej najmenšej Shooting Pad JR. Len musíte počítať s tým, že priestoru budete mať o niečo menej. Výborne jazdí pochopiteľne tiež na ploche Shooting Pad Ice.

Trénovanie sa streleckým pukom GB Snipe

Pri streľbe vydrží Green Biscuit™ Snipe rovnako ako klasický puk

Tento puk je patentovaný v USA, kde ho tiež vymysleli. Koniec koncov, práve tam vznikla väčšina tréningových pomôcok na hokej.

Je zo špeciálneho materiálu, vďaka ktorému výborne kĺže na suchom podklade. Nikdy neskáče ani sa nezasekáva. Rozmerovo je úplne totožný ako klasický puk. Pri tréningu tak máte úplne rovnaký pocit ako, keď máte na hokejke klasický puk.

Táto verzia Snipe je navyše špeciálna v tom, že jeho materiál bol vyvinutý tak, aby sa s ním dalo normálne strieľať.

To, v čom je ešte super, je jeho hmotnosť. Tá je totiž u verzie Green Biscuit™ Snipe presne o 12 g nižšia ako má klasický puk. A práve tento rozdiel vám umožní o niečo viac zrýchliť prácu rúk! Stickhandling aj streľba tak získa o mnoho väčšiu dynamiku a efektivitu.

S pukom Green Biscuit Snipe sa dá bez problémov strieľať, je ako jediný určený na streľbu

Ďalšie varianty Green Biscuit™ pukov

Sú dve základné verzie určené čisto na stickhandling Green Biscuit™ Originál a potom Green Biscuit™ Pro, ktorý je úplne rovnaký, akurát má po svojom obvode dva penové prúžky. Vďaka tomu drží na hokejke ešte lepšie.

Potom je tu táto tretia varianta, ktorá je v poslednej dobe stále viac rozšírená. Strelecká verzia puku s označením Snipe. Má všetky vlastnosti totožné s klasickým Green Biscuit™ pukom = výborne kĺže na asfalte, doskách atď. K tomu všetkému je však z materiálu, ktorý znesie aj streľbu. Keby ste strieľali s klasickým GB pukom, tak by sa mohol odštiepiť, tu to ale nehrozí. Green Biscuit™ Snipe vydrží aj tie najtvrdšie strely, pokojne do steny.

V rámci popularity Green Biscuit™ pukov si môžete vyberať ešte z rôznych edícií v dizajne klubov NHL alebo napríklad blikajúcej verzii Green Biscuit™ Alien.

Ak by ste si chceli zaobstarať ako verziu na streľbu, tak čisto na stickhandling, máte možnosť kúpiť oba puky vo výhodnom balení.

Tri verzie GB pukov, jediný na streľbu je Green Biscuit Snipe

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame z toho videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Green Biscuit™ Snipe je skvelý puk ako na stickhandling, tak na streľbu. Na rozdiel od dvoch základných pukov Green Biscuit™ OriginálGreen Biscuit™ Pro prináša ešte naviac možnosť trénovať streľbu. A to sa určite hodí.

Rozmerovo, aj čo sa týka vlastností, je úplne rovnaký ako dva ostatné Green Biscuit™ puky. Tzn. výborne kĺže, nepretáča sa na asfalte, betóne ani doskách, vďaka čomu s ním môžete trénovať rovnako ako na ľade. V tomto je absolútne unikátny a nemá konkurenciu!

Za mňa sú Green Biscuit™ puky jednoducho základom, ktorý musíte mať. rovnako ako musíte mať ku streleckej doske bránku a nahrávač, zrovna tak by ste vo vašej hokejovej taške mali mať Green Biscuit puky. Ako na tréning, tak i napríklad na zahriatie pred zápasom sú super.

Časom vyskúšajte určite aj kombináciu s Fast Hands alebo trojnožkou a uvidíte, že si tréning užijete úplne parádne.

A keď vás v určitý moment prestane stickhandling baviť, tak sa len otočíte k bránke a môžete páliť. S pukom Green Biscuit™ Snipe to totiž nielen možno, ale strieľať sa jednoducho musí :-)."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové puky GREEN BISCUIT™
Výrobca: Green Biscuit ™
Možnosť vrátenia: 30 dní
motnosť: 146 g
Hmotnosť klasického puku: 158 g
Typ puku: Green Biscuit ™ klasický
Určenie: pre dospelých + pre deti
Verzia: na stickhandling, na streľbu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: