Slideboard Potent Hockey s návlekmi 240 x 55 cm

Kód: 11029
Značka: Potent Hockey
€150,50
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

Slideboard je obľúbená tréningová pomôcka pre tréning korčuľovania a celkové posilňovanie tela klasicky na suchu, teda v rámci off-ice tréningov. Slideboard je jednoducho povedané trenažér korčuľovania na suchu. Stačí si dať na topánky dva nylonové návleky, ktoré sú súčasťou balenia a začať na doske korčuľovať rovnako ako na ľade. V rámci samotného tréningu môžete kombinovať klasický stickhandling rovnako tak ako celý rad ďalších cvičení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Korčuľujte a trénujte ako na ľade

Stačí si naložiť návleky a razom môžete trénovať všetky cviky ako pri korčuľovaní

Slideboard Potent Hockey je z prvotriedneho materiálu. Vrchná časť dosky výborne kĺže, spodná je zase vybavená špeciálnou protišmykovou úpravou, ktorá slideboard bezpečne fixuje na zemi, prípadne na podklade, kde ho použijete. Najlepšie je ho používať na koberci alebo klasickej tvrdej podlahe. Naopak tráva v tomto prípadne nie je úplne ideálny podklad.

Pokiaľ si pred slideboard položíte streleckú dosku, ideálne napríklad Shooting Pad Ice, tak môžete zároveň pri korčuľovaní trénovať stickhandling a prácu s pukom.

Pred používaním slideboardu je dobré vždy zotrieť jeho povrch od prachu prípadne akýchkoľvek malých nečistôt, aby sa povrch nepoškriabal a hlavne bol čistý. Presne takto potom kĺže najlepšie.

Slideboard je dlhý 240 cm, široký 55 cm. Vďaka posuvným plastovým zarážkam si nastavíte dĺžku odrazovej plochy jednoducho podľa seba. Slideboard sa veľmi rýchlo zloží (zroluje) a dá sa teda jednoducho prenášať z miesta na miesto alebo kamkoľvek upratať.

Dodatočné parametre

Kategória: Slideboardy
Výrobca: Potent Hockey
Možnosť vrátenia: 30 dní
Typ dosky: rolovacie, rovná
Určenie: pre dospelých + pre deti
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: