Nahrávač Pass Aid

Kód: 10708
Značka: Potent Hockey
€94
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

✅ Využiteľný ako na suchu, tak na ľade
✅ Puky sa odrážajú zo všetkých troch strán
✅ Tréning jedného, ale aj viac hráčov naraz
✅ Pre všetky vekové kategórie
✅ Ak vám nahrávač nesadne, môžete ho do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Všestranne tréningová pomôcka

Na suchu, na ľade, pre jedného ale aj viacerých hráčov naraz.

✅ Klady

  • Tri strany pre odrážanie pukov
  • Môže s ním trénovať jeden hráč, ale aj viac hráčov naraz
  • Všestranné využitie pri tréningu na suchu i na ľade
  • Komplexný tréning - rozvíjate ruky, prihrávku i streľbu
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami

❌ Zápory

 

S týmto nahrávačom dáte tréningu ešte väčšiu efektivitu

Výhodou tohto nahrávača je trojuholníkový tvar s gumou na každej strane. Vďaka tomu odráža puky do všetkých strán a vy tak môžete trénovať a kombinovať cviky aké vás napadnú. Každá z troch strán nahrávača má dĺžku gumy 56 cm. Výborne tak potrénujete rýchle ruky v kombinácii celej rady cvičenia.

Ďalšie využitie je na klasickú streľbu. Pass Master sa počas chvíle premení na nahrávač. Tréning streľby po prihrávke z prvej sú s ním jedna radosť.

Pass Aid nemusíte kotviťstreleckým doskám alebo k plochám. Robustná konštrukcia a váha mu zaisťuje automaticky perfektnú stabilitu na mieste.

Pass Aid nahrávač pri tréningu

Využiteľný ako na suchu, tak na ľade

Tréning s Pass Aid je super ako na suchu, tak aj na ľade. Pass Aid je spoločne s Recutangle Passer nahrávačom jedna z mála tréningových pomôcok, ktorá má využitie v rámci oboch variantov tréningu.

Na ľade ho zafixujete jednoducho pomocou špeciálnych oceľových hrotov (sú súčasťou balenia), ktoré sú v spodnej časti nahrávača. Na ľade drží razom ako pribitý.

Vďaka ostrým hrotom drží výborne nahrávač Pass Aid tiež na ľade

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Pass Aid zapadá a zároveň dokonale dopĺňa celú rodinu nahrávačov. Pokiaľ hľadáte nahrávač s čo najkomplexnejším využitím a hlavne ten, ktorý môžete používať na suchu i na ľade, tak sa na neho práve pozeráte.

Vďaka trom odrážacím stranám na ňom potrénujete stickhandling ako so žiadnou inou tréningovou pomôckou.

V tom, ako môžete kombinovať rôzne cvičenia, nie sú prakticky žiadne limity. Stačí chvíľu naozaj intenzívne trénovať s hokejkou a pukom a uvidíte, že vám budú ruky pekne horieť. A to je presne ono, toto vás posunie výrazne dopredu. Rozdiely uvidíte veľmi rýchlo.

Na ľade drží perfektne. Mali sme trochu obavy, ale hrotmi ho zafixujú naozaj pevne. Aj pri razantných prihrávkach od dospelých hráčov drží iste na svojom mieste.

Ak teda chcete od nahrávača, aby nebol "len" nahrávačom, ale naozaj komplexným doplnkom pre tréning rúk a stickhandling v pravom slova zmysle, choďte do neho!"

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové nahrávače
Výrobca: Potent Hockey
Možnosť vrátenia: 30 dní
Dĺžka odrazovej gumy: 3 x 56 cm
Určenie: pre dospelých + pre deti
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: