Puk Green Biscuit™ PRO

Kód: 1700000102474
Značka: Green Biscuit
€14
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Barva
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ Penové prúžky pre lepšiu kontrolu puku
✅ Špeciálne vyvinutý pre tréning na suchu
✅ Rovnaká veľkosť ako klasický puk
✅ Pre všetky vekové kategórie
✅ Ak vám puk nesadne, môžete ho do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Drží na hokejke najlepšie zo všetkých Green Biscuit™ pukov

Dva penové prúžky po obvode puku doslova prilepia puk k hokejke.
Dovolíte si s ním razom ešte viac parádiček!

✅ Klady

  • Na hokejke drží naozaj skvele
  • Výborne kĺže na betóne, asfalte aj doskách
  • Má rovnakú veľkosť ako klasický puk
  • Skvelý doplnok na off-ice tréning
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami

❌ Zápory

Kĺže perfektne ako na ľade

Skúšali ste niekedy trénovať na suchu s klasickými pukmi? Na streleckých doskách to ide. Pokiaľ ale trénujete stickhandling napríklad na ceste, na podlahe v garáži alebo napríklad na chodbe štadióna, tak už to výrazne drhne.

A práve preto vznikol Green Biscuit™ puk. Dnes je to už prakticky legenda medzi pukmi pre off-ice tréning. Je to vec, ktorá je skvelá a ešte lepšie funguje! Môžete ho vziať na betón, dlaždice, asfalt, jednoducho kamkoľvek vás napadne. Všade bude jazdiť ako klasický puk na ľade, čo je najväčšia výhoda Green Biscuit™ pukov.

Nikde sa nepretáčajú, nijako neposkakujú nezasekávajú sa. Vďaka tomu sa pre vás asfalt alebo cesta stávajú náhradným ľadom.

Green Biscuit Pre puk

Na streleckých doskách je Green Biscuit™ puk ako doma

Na streleckých doskách kĺže pochopiteľne úplne skvele. Ak zvolíte najväčšiu variantu Shooting Pad Extreme, ktorá meria 300 x 150 cm, tak získate doslova obrí priestor pre akékoľvek stickhandling cvičenie.

K doske môžete prirobiť nahrávač One Timer Passer, položiť na ňu Fast Hands, prípadne ďalšie doplnky pre rozvoj stickhandling, a poriadny tréning môže začať! Razom máte k dispozícii kompletné tréningové zázemie, ktoré s pukmi GB využívate na úplné maximum!

Puky Green Biscuit™ fungujú rovnako aj na menšej doske Shooting Pad Pro s veľkosťou 150 x 75 cm aj malej Shooting Pad JR. Len musíte počítať s tým, že priestoru budete mať o niečo menej. Výborne jazdí pochopiteľne tiež na ploche Shooting Pad Ice.

Green Biscuit Pre puk počas tréningu

Rovnaký ako puk, len ľahší

Green Biscuit™ Pro puk je patentovaný v USA, kde ho tiež vymysleli. Koniec koncov, práve tam vznikla väčšina tréningových pomôcok na hokej.

špeciálny materiál, vďaka ktorému výborne kĺže na suchom podklade. Nikdy neskáče ani sa nezasekáva. Rozmerovo je úplne totožný ako klasický puk. Pri tréningu tak máte úplne rovnaký pocit, ako keď máte na hokejke klasický puk. Navyše, penové prúžky po jeho strane ho ešte lepšie fixujú na hokejku, takže na nej drží doslova ako prilepený.

To, v čom je ale super, je jeho hmotnosť, ktorá je presne o 21 g nižšia ako u klasického puku. A práve tento rozdiel vám umožňuje výrazne zrýchliť prácu rúk! Navyše, vďaka penovým prúžkom si v tomto ohľade dovolíte ešte viac! Stickhandling má tak razom znateľne väčšiu dynamiku a efektivitu.

Hmotnosť puku Green Biscuit Pre

Ďalšie varianty Green Biscuit™ pukov

Najčastejšie sa stretnete s Green Biscuit™ pukom Originál. Ten je ideálny na akýkoľvek stickhandling a klasické off-ice cvičenia, kde sa nestrieľa.

Tento model vo verzii Pro je druhým najčastejším pukom pre tréning na suchu a stickhandling ako taký. Od základnej verzie Green Biscuit™ puku sa odlišuje len tým, že má na svojich hranách špeciálne penové prúžky, vďaka ktorým ešte lepšie drží na hokejke. Inak je úplne rovnaký ako verzia Green Biscuit™ Originál.

Tretím variantom, a tiež veľmi populárnym, je verzia Green Biscuit™ Snipe, teda puk na streľbu. Má všetky vlastnosti totožné s klasickým Green Biscuit™ pukom = výborne kĺže na asfalte, doskách atď. K tomu všetkému je však z materiálu, ktorý znesie aj streľbu. Keby ste strieľali s klasickým GB pukom, tak by sa mohol odštiepiť, u Green Biscuit™ Snipe to ale nehrozí. Vydrží aj tie najtvrdšie strely napríklad do steny.

V rámci popularity Green Biscuit™ pukov si môžete vyberať ešte z rôznych edícií v dizajne klubov NHL alebo napríklad blikajúcej verzii Green Biscuit™ Alien.

Ak by ste si chceli zaobstarať ako verziu na streľbu, tak čisto na stickhandling, máte možnosť kúpiť oba puky vo výhodnom balení.

Všetky tri verzie Green Biscuit pukov

 

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame z toho videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"U Green Biscuit™ pukov je to rovnaké ako u One Timer Passer nahrávača, kde som tiež hovoril, že si ho jednoducho musíte ku streleckým doskám zaobstarať, inak ho nevyužívate ani z polovice.

Green Biscuit™ puky sú proste základom, ktorý musíte mať. Kdekoľvek a kedykoľvek tak môžete trénovať, ako by ste boli na ľade. V kombinácii s Fast Hands, trojnožkou Attack Triangle, nahrávačom One Timer Passer, a tiež so streleckými a stickhandling doskami je tréning zakaždým bez akýchkoľvek limitov a vôbec nespoznáte, že nie ste na ľade.

Tieto puky sú tiež super ako zahrievací element pred zápasom alebo tréningom. Proste ho len vyberiete z batohu, urobíte pár rýchlych akcií hokejkou pred šatňou, a ste zahriatý.

Tento puk má oproti verzii Green Biscuit™ Originál na bočných stranách navyše dva penové prúžky, vďaka ktorým drží na hokejke ešte o niečo lepšie. Inak sú oba puky úplne rovnaké.

Green Biscuit™ je jednoducho vec, ktorá by nemala chýbať ako vo vašom hokejovom vaku, tak i doma v rámci výbavy na tréning. Je to super puk, s ktorým si tréningy na suchu naozaj užijete!"

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové puky GREEN BISCUIT™
Výrobca: Green Biscuit ™
Možnosť vrátenia: 30 dní
motnosť: 137 g
Hmotnosť klasického puku: 158 g
Typ puku: Green Biscuit ™ klasický
Určenie: pre dospelých + pre deti
Verzia: na stickhandling

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: