Syntetický ľad Hockey Shot Ice Revolution Premium puzzle (20 ks)

Kód: 20604
€472,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Postavte si doma plochu, na ktorej môžete klasicky korčuľovať v korčuliach. Táto plocha je úplná pecka a posúva možnosť tréningu zase o kus ďalej. Vezmite si rukavice, hokejku a teraz najnovšie aj korčule a môžete trénovať a hlavne korčuľovať ako na ľade. Poznáte Skatemill? Tak toto je plocha prakticky úplne rovnaká. Syntetický ľad Ice Revolution bol k dodaniu zatiaľ len v zámorí, ale teraz je konečne aj u nás! Uvedená cena je za 20 ks dlaždíc, z ktorých zostavíte rozmerovo plochu o veľkosti 4m2 a presne v tvare, aký sa vám bude hodiť. Plochu môžete kedykoľvek a akokoľvek rozširovať dokúpením buď rovno ďalšej tejto sady s 20 dlaždicami (v tej chvíli by ste mali k dispozícii plochu o veľkosti 8m2) alebo dokúpením dlaždíc po jednom kuse.

Variant "Premuim" sa od klasického syntetického ľadu líši tým, že dlaždice majú väčšiu hrúbku 12,6 mm, vďaka čomu povrch vydrží dlhšie, v priemere 5-7 rokov. Všetky ostatné vlastnosti sú rovnaké.

V galérii fotiek môžete vidieť, ako vyzerajú plochy reálne v rôznych rozmeroch.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Skatemill plocha u vás doma

Obujte korčule, zoberte si hokejku, rukavice a trénujte ako na ľade!

Jednoduché zloženie

Plochu Ice Revolution Titles zložíte úplne jednoducho a rýchlo. Jednotlivé dieliky do seba výborne zapadajú a je úplne jedno akým smerom ich k sebe napojíte. Skladá sa na podobnom princípe ako doska Shooting Pad Ice, akurát jednotlivé dlaždice sú ešte o niečo väčšie. Každá má rozmer cca 46 x 46 cm x 1,26 cm. K dlaždiciam si môžete dokúpiť v rámci originálneho príslušenstva aj malé mantinely a speciální nahrávač. Tento set obsahuje 10 dlaždíc, z ktorých postavíte plochu o rozmere 2m2.

Veľkosť plochy si môžete zostaviť úplne na mieru podľa toho, aký máte doma priestor. Premium Dlaždice sa predávajú aj jednotlivo po kusoch tzn., že si kedykoľvek svoju plochu môžete v čase zväčšiť alebo si už na začiatku zostaviť rozmer plochy, aký potrebujete. Buď si kúpite rovno viac týchto balení po 10ks alebo si ho môžete prikúpiť napríklad len o ďalších 5 dlaždíc po kuse a tým by ste získali plochu o rozmere 3m2. Prezrite si galériu fotiek hore, kde uvidíte názorne pre lepšiu predstavu, ako vyzerajú plochy v rôznych rozmeroch a veľkostiach.

umely-led2

Koľko dlaždíc potrebujete, na aký výsledný rozmer plochy zistíte jednoducho z tabuľky nižšie.

  • 5 dlaždíc vytvorí cca 1 m2 plochy
  • 10 dlaždíc vytvorí cca 2 m2 plochy
  • 20 dlaždíc vytvorí cca 4 m2 plochy
  • 30 dlaždíc vytvorí cca 6 m2 plochy
  • 40 dlaždíc vytvorí cca 8 m2 plochy
  • 50 dlaždíc vytvorí cca 10 m2 plochy

Žiadna špeciálna údržba, korčuľovať môžete až 7 rokov

O plochu sa nemusíte nijako špeciálne starať, naopak. Bola vytvorená tak, aby ste vzali len korčule a korčuľovali. :-) Môžete si ju zostaviť ako vonku, tak vnútri. Dá sa na nej parkovať bez problémov autom, takže ju môžete mať naozaj kdekoľvek. Nevadí jej ani nerovný povrch. Jednotlivé dlaždice sú pružné a perfektne tak okopírujú akýkoľvek povrch, ktorý nemusí byť 100% rovný. 

Táto "Premium" verzia umelého ľadu vydrží 5 až 7 rokov v závislosti od toho, ako často na klzisku korčuľujete. Je to spôsobené tým, že jednotlivé dlaždice sú približne o 25 % vyššie ako v klasickej verzii, ktorá má 1 cm. Dlaždice "Premium" sú vysoké 1,26 cm. Všetky ostatné funkcie sú v oboch verziách úplne rovnaké.

Nabrúste si korčule a môžete ísť do akcie

Najlepšie sa vám na ploche bude korčuľovať s dobre nabrúsenými korčuľami. Tie sa do plochy zarezávajú rovnako ako na ľade, ale čím viac ich máte ostré, tým je korčuľovanie jednoduchšie a ľahšie. Pri každom odraze, otočení alebo zastavení sa korčule do syntetického ľadu ľahko zarežú a vytvoria tým rovnako ako na klasickom ľade malé plastové hobliny. Tie stačí raz za čas pozametať alebo povysávať a plochu máte zase ako novú. Toto je bežná vlastnosť týchto dlaždíc. Žiadna ďalšia údržba nie je potrebná.
 

umely-led2

Nevadí im slnko ani mráz

Dlaždice Hockey Shot Ice Revolution majú špeciálnu UV ochrannú vrstvu, vďaka ktorej im nevadí priame slnko. Rovnako tak nemá vplyv na funkčnosť dlaždíc sneh ani dážď. Pokiaľ vám plochu zasype sneh, stačí ho len zmiesť a môžete ísť zase korčuľovať. Hockey Shot Ice Revolution dlaždice sú vyrobené zo špeciálne patentovaného materiálu, ktorý má zo všetkých plôch na trhu jednoznačne najvyššiu a najdlhšiu životnosť. Pokiaľ na doske nebudete trénovať, rozhodne jej ale nebude vadiť, keď ju zakryjete plachtou :-)

umely-led2 

 
Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Kto si počká, ten sa dočká. Toto príslovie tu sedí úplne presne. Syntetický ľad Ice Revolution je vec, na ktorú sme v Česku a na Slovensku dlho čakali. A je tu! Od teraz môžete doma trénovať na špeciálnej tréningovej ploche, na ktorú si môžete vziať okrem hokejky a puku tiež normálne korčule a jednoducho klasicky pri cvičení korčuľovať.

Plochu zložíte jednoducho a rýchlo, stačí len napojiť jednotlivé dlaždice do seba. Výhodou je, že si môžete kúpiť presne taký počet dlaždíc, ktorý budete potrebovať. Predávajú sa po 20 ks (tento produkt), ale dokupovať ich môžete aj po 1 kuse, nie je u nich žiadny limit v minimálnom množstve.

Plochu nemusíte nijako špeciálne udržiavať, naopak, bola vytvorená tak, aby ste si vzali len korčule a išli korčuľovať. Kĺzavosť bude mať rovnakú po celú dobu životnosti, teda počas 5-7 rokov. V tomto ohľade záleží na tom, ako často na nej budete korčuľovať. Za mňa je to perfektná vec, ktorá posúva tréning doma zase o výrazný kus ďalej. Čo viac si priať, než trénovať klasicky na ľade :-)."

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky
Možnosť vrátenia: 30 dní
počet dlaždíc: 20 ks
rozmer dlaždice: 46 x 46 cm
Typ dosky: dlaždíce
Určenie: pre dospelých + pre deti
Výrobce: HockeyShot

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: