Nahrávač Passer Pro

Kód: 1700000108605
Značka: Potent Hockey
€70
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

✅ Má o 14 cm dlhšiu gumu ako One Timer Passer
✅ Skvelý doplnok ku streleckým doskám
✅ Jednoduchá a rýchla inštalácia
✅ Pre všetky vekové kategórie
✅ Ak vám nahrávač nesadne, môžete ho do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny nahrávač

Stabilný, robustný a výborne vracia aj tie najprudšie prihrávky, jednoducho profík medzi nahrávačmi.

✅ Klady

  • Má o niečo väčšiu gumu ako model One Timer Passer
  • Vďaka skosenej vrchnej hrane vracia presne aj prudšie prihrávky
  • S nahrávačom využívate na 100% potenciál domáceho tréningu
  • Rozvíjate ruky a zdokonaľujete prihrávku
  • Na doskách dokážete strieľať po prihrávke aj z prvej
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami
  • K doske prirobíte za 10 sekúnd

❌ Zápory

Nahrávač neskutočne posunie všetko, čo s hokejkou dokážete

Presne tak! Je to výborná pomôcka pre nácvik stickhandling, nahrávok, ale aj streľy. Proste jeden z kľúčových doplnkov k tréningovým doskám, vďaka ktorému dokážete jeho potenciál využiť naozaj na maximum!

K doske ho prirobíte behom pár sekúnd. Pasuje ako ku klasickým streleckým doskám Shooting Pad Extreme 300 x 150 cm, k menším streleckým doskám Shooting Pad Pro 150 x 75  cm, takisto i na stickhandling plochy.

Detail nahrávača Passer Pro

Rozdiel nahrávačov: Passer Pro vs. One Timer Passer

Passer Pro je rovnako ako model One Timer Passer skvelým pomocníkom pri vracaní prihrávok a odrazu puku späť na vašu hokejku. Princíp oboch nahrávačov je tak primárne rovnaký.

Líšia sa od seba druhom odrazovej gumy a tiež jej dĺžkou. One Timer Passer má gumu v podobe širšieho popruhu, kdežto tento model Passer Pro ju má o niečo užšiu a oválnu. Predstavte si gumu z gumicuku, pretože podobnú nájdete v modeli Passer Pro.

Rozdiel je tiež v rámci dĺžky odrazovej plochy oboch nahrávačov. Guma pri modeli One Timer Passer je dlhá 50 cm, u tohto modelu Passer Pro máte k dispozícii o niečo dlhší priestor, a to celkovo 64 cm.

Dlhá odrazová guma nahrávača Passer Pro

Tlmí výborne aj prudšie prihrávky

Nahrávač Passer Pro si dokáže poradiť veľmi dobre aj s prudkými prihrávkami. Princíp je jednoduchý - skosená vrchná hrana nahrávača puk stlmí, prípadne ho narovná, aby neposkakoval a pošle ho po streleckej doske späť v rovnej osi na hokejku. V teste sme sa presvedčili, že nahrávač Passer Pro dokáže takto vrátiť 99% všetkých prudkých prihrávok, čo je super výsledok.

Nahrávač Passer Pro výborne skrotí aj prudké prihrávky

Ktorý nahrávač si vybrať?

Toto je tá najčastejšia otázka, na ktorú ale neexistuje žiadna univerzálna odpoveď. Všetky nahrávače, ktoré máme v ponuke, sme dôkladne otestovali a môžeme s pokojným svedomím povedať, že sú super. Nahrávač One Timer Passer je tradičný nahrávač. Funguje spoľahlivo, rýchlo ho prirobíte k doske a môžete ísť na vec. Dĺžka odrazovej gumy 50 cm je dostatočná, aby ste na nej mohli v pokoji trénovať a zakaždým ste sa trafili správne. Puky vracia spoľahlivo a funguje jednoducho tak, ako má.

Nový model My Passer One Timer je na prvý pohľad trochu iný. Je minimalistický, ale parádne funkčný, v tom je super. Prirobíte ho k doske pomocou suchých zipsov, ale drží na nej rovnako, ako by bol priskrutkovaný. Tým ako je malý a kompaktný, tak sa dá veľmi dobre prenášať a využívať kdekoľvek. Pokojne si ho strčíte do tašky s výstrojom a pred zápasom alebo tréningom si na ňom môžete dať rozcvičku, veľa hráčov to tak robí. Aj s ohľadom na jeho malé rozmery perfektne tlmí a vracia puky, z toho sme boli nadšení. Pokiaľ chcete malé prevedenie, mobilitu a perfektnú funkčnosť, budete z neho nadšení.

A tretí model Passer Pro, teda tento nahrávač má zo všetkých nahrávacích najväčšiu odrazovú plochu, presne 64 cm. V porovnaní s dvoma predchádzajúcimi nie je už tak malý a kompaktný, ale to nie je ani jeho cieľom. Toto je nahrávač, ktorý vám vráti akúkoľvek nahrávku presne na hokejku a to aj tie najprudšie. V pokoji na ňom môžu trénovať ako deti, tak profi dospelí hokejisti, funguje ako švajčiarske hodinky - presne a spoľahlivo. :-)

Nahrávač na tréning Passer Pro

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Nahrávač je vec, ktorú jednoducho musíme mať ku streleckej doske, pokiaľ ju chcete využívať naozaj na 100%. Natrénujete s ním veci, ktoré bez neho nie sú v podmienkach domáceho tréningu jednoducho uskutočniteľné.

Bez nahrávača môžete z dosky prakticky len strieľať, a to je málo na to, čo všetko ďalšie vám môže poskytnúť.

Vďaka nahrávaču dokážete však trénovať strelu z prvej, po prihrávke, zlepšovať stickhandlingvšetko rôzne kombinovať. Tých variant naraz získate násobne viac a tréning je razom úplne niekde inde. Je to proste kľúčová vec pre posun vašich schopností na ľade.

Rovnako ako pri modeli One Timer PasserMy Passer One Timer aj tu platí, že je skvelý doplnok k doskám. V porovnaní s týmito dvoma modelmi je o niečo robustnejší, ale zato sa môžete spoľahnúť na to, že vám každú prihrávku, aj tie najprudšie, vráti zakaždým presne na hokejku.

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové nahrávače
Výrobca: Potent Hockey
Možnosť vrátenia: 30 dní
Dĺžka odrazovej gumy: 64 cm
Určenie: pre dospelých + pre deti
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: