Stickhandling Snake Extreme 5 dielikov, každý 38 cm, celková dĺžka 190 cm

Kód: 1700000114934
Značka: Potent Hockey
€51,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Výrobce
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ Ďalšia úroveň stickhandling tréningu
✅ Naučí vás viesť puk so zdvihnutou hlavou
✅ Celkom 5 zón pre individuálne nastavenie
✅ Využiteľný ako na suchu, tak na ľade
✅ Ak vám pomôcka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Stickhandling na druhú

Pokiaľ máte zvládnuté základné stickhandling zručnosti, je čas prejsť na ďalší level.

Stickhandling snake pri tréningu

✅ Klady

  • Ďalšia úroveň rozvoja stickhandling
  • Naučíte sa ovládať puk a držať hlavu hore
  • 5 zón, ktorými môžete rôzne meniť pozície
  • Sami si určujete obtiažnosť tréningu
  • Odolná oceľová konštrukcia
  • Využiteľný ako na suchu, tak na ľade

❌ Zápory

  • Prvé tréningy môžu byť zložitejšie na kooperáciu, budete sa ale rýchlo zlepšovať

Výrazne posuniete vaše schopnosti na puku

Stickhandling Snake Extreme je výborná pomôcka pre ďalšiu úroveň stickhandling tréningu. Ak ste už zvládli Fast Hands alebo chcete niečo nové, ste na správnom mieste.

S týmto "hadom", ako sa mu tiež často hovorí, sa naučíte veľmi efektívne kooperovať svoje oči, ruky a puk zároveň.

Hlavný zmysel stickhandling Snake Extreme je v tom, že budete všetky tieto veci ovládať naraz. Vzájomná spolupráca očí, rúk a puku pre vás bude oveľa viac prirodzená.

To najdôležitejšie je ale to, že sa naučíte mať pri vedení puku zdvihnutú hlavu smerom do hry! A presne o to tu ide :-).

Had stickhandling snake má celkom 5 zón na modifikáciu tréningu

Päť zón, vďaka ktorým meníte tréning

Táto stickhandling pomôcka má celkom 5 zón, ktorými môžete rôzne meniť pozície. Neustále si tak vytvárate novú dráhu pre vedenie puku. Každý dielik38 cm.

K dispozícii je ešte väčšia verzia stickhandling Snake Extreme Pro, ktorá je v princípe rovnaká, len má 7 častí. Každá z nich je dlhá dokonca 52 cm.

Stickhandling snake je výborná pomôcka na tréning

Stickhandling Snake Extreme vezmete aj na ľad

Ďalšou veľkou výhodou stickhandling Snake Extreme je jeho využitie ako na suchu, tak na ľade. Na ľad stačí použiť len špeciálne hroty, a je to. Vďaka nim drží na mieste úplne parádne.

Razom tak máte ďalšiu pomôcku pre skvalitnenie klasického tréningu, ale hlavne pre rozvoj individuálnych hráčskych zručností.

Zložený stickhandling had

Najlepší je s Green Biscuit pukmi

Pre tréning na suchu sú ideálne puky Green Biscuit™, ktoré jazdia hladko a rýchlo. Využijete ich viac-menej na akomkoľvek povrchu. S nimi bude mať tréning so stickhandling Snake Extreme naozaj švih.

Ďalšou možnosťou sú potom špeciálne loptičky na stickhandling ako klasická Wood Ball alebo Smart Ball. U oboch počítajte ale s tým, že to bude ešte väčšia rýchlosť ako s pukmi Green Biscuit™ :-).

Výborne sa so stickhandling snake trénuje s Green Biscuit pukmi

Existuje aj vo verzii pre hokejbalistov

Špeciálnou edíciou sú potom varianty Extreme Snake stickhandling na hokejbalový tréning. Princípom a použitím sú úplne rovnaké, len majú vyššiu konštrukciu, aby pod nimi prešla hokejbalová loptička.

Pre Hokejbalový tréning máte na výber z dvoch variantov. Väčšiu a dlhšiu verziu stickhandling Hokejbal Extreme Pro alebo kratšiu variantu stickhandling Snake Extreme na hokejbal.

Stickhandling snake vo verzii na hokejbal

 

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Ak chcete posunúť vaše hráčske schopnosti ďalej, tak stickhandling Snake Extreme je naozaj skvelá pomôcka. Postupne sa naučíte kooperovať oči, ruky a puk dohromady. To je často zručnosť, ktorá veľa hráčom chýba, a na ľade je absolútne kľúčová.

Oproti verzii Pro máte k dispozícii 5 zón, ale aj tento počet je dostačujúci pre super efektívny tréning. Táto verzia je o niečo menšia, čo oceníte hlavne pri skladaní a prenášaní. Logicky tým, že je menšia, je vhodnejšia pre deti.

Keď to zhrniem, tak stickhandling Snake Extreme je super tréningový doplnok. Potrénujú s ním skúsenejší hráči, ale aj deti. Je to len o tom, chcieť na sebe makať a neustále sa posúvať dopredu. Na ľade tak vďaka tomu budete viac istejší, vaše sebavedomie pôjde hore a budete mať z hry ďaleko väčšiu radosť.

Za mňa proste skvelá tréningová pomôcka!"

Dodatočné parametre

Kategória: Stickhandling pomôcky na hokej
Výrobca: Potent Hockey
Možnosť vrátenia: 30 dní
Celková dĺžka: 190 cm
Dĺžka 1 dielika: 38 cm
Materiál: kov
Počet dielikov: 5
Určenie: pre dospelých + pre deti
Verzia: na hokej

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: