Strelecká a stickhandling plocha Stilmat vnútorná - modrá

Kód: 11250
Značka: Stilmat
€40
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

✅ Zostavíte si tvar dosky podľa seba
✅ Kompatibilná so Shooting Pad Ice
✅ Výborne sa prispôsobí aj nerovnému povrchu
✅ Ideálna kĺzavosť pre off-ice tréning
✅ Ak vám doska nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte si meter tréningovej plochy navyše

Máte doma plochu Shooting Pad Ice a chcete ju rozšíriť o ďalší meter? Potom ste na správnej adrese.

✅ Klady

  • 9 dlaždíc v balení, celkom 1 m² plochy
  • Pasujú na dlaždice Shooting Pad Ice
  • Veľmi jednoducho a rýchlo ju celú zložíte
  • Perfektne sa prispôsobí aj nie úplne rovnému povrchu
  • Ideálna na rozšírenie existujúcej tréningovej plochy
  • veľmi dobrú kĺzavosť pre off-ice trénovanie
  • Perfektná ako na streľbu, tak stickhandling
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami

❌ Zápory

  • nemá

Rozdiel oproti ploche Shooting Pad Ice

Oproti univerzálnej ploche Shooting Pad Ice sa tento model líši na prvý pohľad vo farbe dlaždíc. V rámci všetkých ďalších je ale prakticky totožná.

Skôr je to o tom, či chcete Shooting Pad Ice rozšíriť len o 1 m² alebo 2 m². Ak plánujete o dva, tak si pokojne kúpte ďalšie balenie Shooting Pad Ice a budete mať všetko v jednej farbe. Ak potrebujete ale len jeden meter navyše, je tu práve táto možnosť, kde je balenie po 1 m².

Každopádne, všetky dlaždice do seba bez problémov zacvaknete. Majú úplne rovnaký systém napojenia, a to ako doska Shooting Pad Ice, tak i tieto samostatné dlaždice Stilmat.

Ľahký rozdiel je potom v kĺzavosti povrchu. Vonkajšie i vnútorné verzie kociek Stilmat majú nepatrne menšiu kĺzavosť ako tie univerzálne pri ploche Shooting Pad Ice. Na tréning na suchu sú napriek tomu úplne perfektné.

Doska Stilmat je jednoducho skvelá

Táto plocha má hneď niekoľko kľúčových výhod. Oproti klasickým streleckým doskám je iná už na prvý pohľad v tom, že ju skladáte z jednotlivých dlaždíc. Vďaka tomu si dokážete vytvoriť taký tvar, aký presne potrebujete.

Celkovú veľkosť tréningovej plochy môžete ďalej rozširovať. Jednoducho si dokúpite len ďalšie dlaždice. Vybrať si môžete zo špeciálnych dlaždíc na von alebo dovnútra.

Na doske odtrénujete všetko, na čo si spomeniete - streľbu, stickhandling aj vhadzovanie.

V porovnaní so streleckými doskami majú dlaždice Stilmat povrch, ktorý kĺže ešte o niečo lepšie. Puky na tejto doske lietajú jedna báseň. Človek často zabudne, že nie je na ľade. Pre tréning na tejto doske môžete používať ako klasické puky, tak špeciálne Green Biscuit™ puky, ktoré na ploche jazdia extrémne rýchlo. :-) Trénovať na Shooting Pad Pro ploche môžete ale napríklad i s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Toto je rozhodne jedna z najlepších plôch, ktoré môžete na tréning mať!

Jeden meter "ľadu" navyše

Skúste ísť na ľad a potom na túto dosku. V kĺzavosti, o ktorú ide primárne, nespoznáte rozdiel. Vďaka vnútornej Stilmat ploche si vytvoríte skvelé tréningové zázemie priamo u seba doma.

Pokojne ju využijete aj vonku, len musíte počítať s tým, že na rozdiel od vonkajších dlaždíc Stilmat nemá také veľké dierky pre odvod vody. Po daždi tak vodu z týchto dlaždíc musíte utrieť alebo chvíľu počkať, než plocha uschne. Toto je jediný rozdiel medzi vnútornými a vonkajšími dlaždicami Stilmat.

V balení je 9 dlaždíc, každá má veľkosť 33 x 33 cm. Zložíte z nich tak plochu o celkovej veľkosti 1 m² a je len na vás aký bude mať tvar. Ideálne je zaobstarať si aspoň 2 m² (tzv. Dve balenia) alebo použiť tento 1 m² ako rozšírenie k ploche Shooting Pad Ice.

Nemusíte hľadať rovinu, fungovať bude všade

Veľkou výhodou pri tejto ploche je to, že pre ňu nemusíte mať úplne rovný podklad. Plocha si poradí aj s malými nerovnosťami. Akonáhle dlaždice spojíte k sebe, jednoducho obkreslia povrch, na ktorý ich položíte a vytvoria súvislú plochu.

To, čo je pri doskách najdôležitejšie, je ich spojenie s nahrávačom ako trebárs One Timer Passer alebo Passer Pro. Vďaka tomu potom dosku využívate naozaj na maximum. Nahrávač k doske prirobíte rovnako ako ku klasickým doskám počas chvíle.

Časom môžete tréning na streleckej ploche rozširovať ďalšími doplnkami pre stickhandling, a tým neustále posúvať cviky a efektivitu trénovania ďalej.

Pokojne na nej zaparkujte auto

Chcete mať dosku položenú v garáži a parkovať na nej autom? Nevadí, je to pomerne časté riešenie. Dlaždice vydržia prakticky čokoľvek. Pokojne aj to, keď ich necháte celý rok vonku.

Kĺzavosti to vôbec v ničom nevadí. Naopak, tá je časom, rovnako ako u klasických streleckých dosiek, ešte lepšia.

Dosku Stilmat zostavíte raz dva

Po objednaní vám dôjde klasicky krabica, v ktorej nájdete celkom 9 dlaždíc. Tie jednoducho vyberiete a behom chvíle dosku zložíte alebo napojíte na už existujúcu. Ide to naozaj jednoducho, dokážu ju zložiť i deti. Jednotlivé kocky do seba veľmi dobre zapadnú a držia.

Rovnako ako ju rýchlo zložíte, tak ju aj rozložíte. Kocky môžete dať späť do krabice a celú dosku previesť jednoducho tam, kam budete potrebovať.

Preverili sme ju naozaj dôkladne

Otestovali sme ju rovnako ako rad Shooting Pad Ice, klasické strelecké dosky aj bránky. Výsledok nám len potvrdil to, čo sme tušili hneď po zložení. Doska Stilmat je jednoducho super.

Samozrejme, aj tu, rovnako ako u klasických dosiek, si musíte dať pozor na vyblednuté fľaky na tráve, ktoré pod doskou logicky po pár dňoch sú. Najprv sme ju presúvali po trávniku z miesta na miesto, potom sme to ale vyriešili inak. Postavili sme dosku medzi záhradný domček a detský bunker a hotovo. :-) Aj keď je zložená z jednotlivých dlaždíc, tak drží absolútne pevne a opretie o stranu jej vôbec nevadí.

Tréningová doska na in-line korčule

Veľa zákazníkov sa nás tiež pýta, či je možné na doskách všeobecne jazdiť s kolieskovými korčuľami. Odpoveď je áno, len musíte mať mäkké kolieska. A pozor, možné to je len na doskách Stilmat, teda na tejto modrej ploche a potom na vonkajšej šedej variante. Ostatné dosky na in-line korčule nie sú vhodné, pretože majú veľmi klzký povrch a korčuliam by sa na nich šmýkalo.

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Prakticky sú úplne rovnaké ako dlaždice pri Shooting Pad Ice ploche, majú len inú farbu a nepatrne menej kĺžu. V praxi to však viac-menej nespoznáte, rozdiel je naozaj minimálny.

Ako som písal v popisku, tu je to skôr o tom, či chcete svoju existujúcu Shooting Pad Ice plochu rozšíriť o dva alebo len o jeden meter. Jeden meter kúpite v tejto verzii, dva majú potom klasicky nové balenie Shooting Pad Ice plochy.

Potom sa ponúka tiež otázka, či chcete mať všetko v jednej farbe alebo nie. Kombinácia dvoch farieb má výhodu v tom, že si farebne označíte zóny (časť dlaždíc bude biela a časť modrá).

Každopádne, všetky dlaždice do seba bez problémov zacvaknete. Majú úplne rovnaký systém napojenia, ako kocky z dosky Shooting Pad Ice alebo potom tieto vnútorné alebo vonkajšie dlaždice Stilmat.

Samozrejme sa dá kombinovať so všetkými doplnkami, ako sú nahrávače alebo ďalej s bránkami. Výborne na nej kĺžu ako normálne puky, tak Green Biscuit™ puky.

Je to super plocha, z ktorej budete nadšení."

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky
Výrobca: Stilmat
Možnosť vrátenia: 30 dní
počet dlaždíc: 9 ks
rozmer dlaždice: 33 x 33 cm
Typ dosky: dlaždice
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: