Strelecká a stickhandling plocha Stilmat vonkajšia - strieborná

Kód: 11074
Značka: Stilmat
€40,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

✅ Vonkajšie prevedenie - výborne odvádza vodu
✅ Zostavíte si tvar dosky podľa seba
✅ Plochu dosky môžete rozširovať ďalšími dlaždicami
✅ Výborne sa prispôsobí a obkreslí tvar povrchu
✅ Ideálna kĺzavosť pre off-ice tréning
✅ Ak vám doska nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálna doska na vonkajší tréning

Rovnaké vlastnosti ako dlaždice Shooting Pad Ice, len so špeciálnou úpravou na von.

✅ Klady

  • 9 dlaždíc v balení, celkom 1 m² plochy
  • Veľmi jednoducho a rýchlo ju zložíte
  • Vonkajšia úprava pre rýchly odvod vody
  • Vďaka dlaždiciam si zostavíte tvar dosky podľa seba
  • Perfektne sa prispôsobí aj nie úplne rovnému povrchu
  • Veľkosť dosky môžete rozširovať o ďalšie m² plochy
  • veľmi dobrú kĺzavosť pre off-ice trénovanie
  • Perfektná ako na streľbu, tak stickhandling
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami

❌ Zápory

  • nemá

Skvele odvádza vodu

Oproti univerzálnej ploche Shooting Pad Ice sa tento model Stilmat líši v tom, že jednotlivé dlaždice majú pomerne veľké otvory, ktoré výborne odvádzajú vodu. To je hlavný benefit týchto dlaždíc na vonkajšie použitie.

Po daždi môžete prakticky hneď znova trénovať, voda sa nemá ako na tejto doske udržať, zatiaľ čo z dlaždíc Shooting Pad Ice kvapôčky vody musíte zotrieť.

Dlaždice do seba bez problémov zacvaknete, pretože všetky majú úplne rovnaký systém napojenia.

Ľahký rozdiel je potom v kĺzavosti povrchu. Tieto vonkajšie i vnútorné verzie kociek Stilmat majú nepatrne menšiu kĺzavosť ako tie univerzálne Shooting Pad Ice. Na tréning na suchu sú napriek tomu úplne perfektné.

Zostavíte si tréningovú plochu, akú presne potrebujete

Plocha Stilmat má hneď niekoľko kľúčových výhod. Oproti klasickým streleckým doskám je iná už na prvý pohľad v tom, že ju skladáte z jednotlivých dlaždíc. Vďaka tomu si môžete vytvoriť taký tvar plochy, ktorý presne potrebujete.

Celkovú veľkosť tréningovej plochy môžete v čase rozširovať a zväčšovať. Jednoducho si dokúpite len ďalšie dlaždice. Vybrať si môžete zo špeciálnych dlaždíc na von alebo dovnútra.

Na doske Stilmat natrénujete všetko, na čo si spomeniete - streľbu, stickhandling aj vhadzovanie.

V porovnaní so streleckými doskami má vonkajšia plocha Stilmat úplne rovnakú kĺzavosť. O niečo viac kĺžu potom už len dlaždice Shooting Pad Ice.

Pre tréning na tejto ploche môžete používať ako klasické puky, tak špeciálne Green Biscuit™ puky, ktoré na ploche jazdia extrémne rýchlo. :-) Trénovať na Shooting Pad Pro ploche môžete ale napríklad i s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Toto je rozhodne jedna z najlepších vonkajších plôch, ktorú môžete na tréning mať!

Jeden meter plochy v balení

Skúste ísť na ľad a potom na túto dosku. V kĺzavosti, o ktorú ide primárne, nespoznáte rozdiel. Vďaka vonkajšej ploche si vytvoríte skvelé tréningové zázemie priamo u seba na záhrade alebo okolo domu.

Toto je vec, ktorá by nám ešte pred pár rokmi pripadala ako niečo úplne nereálne, lenže dnes je to skutočnosť. A navyše, túto plochu si môžete zostaviť plne podľa seba.

V balení je 9 dlaždíc, každá má veľkosť 33 x 33 cm. Zložíte z nich tak plochu o celkovej veľkosti 1 m². Je len na vás, aký bude mať tvar. Ideálne je zaobstarať si aspoň 2 m² (tzn. Dve balenia) alebo použiť tento 1 m² ako rozšírenie k ploche a dlaždiciam Shooting Pad Ice.

Rovinu nepotrebujete

Veľkou výhodou u tejto plochy je, že pre ňu nemusíte mať úplne rovný podklad, plocha si poradí aj s malými nerovnosťami. Akonáhle dlaždice spojíte k sebe, jednoducho obkreslia povrch, na ktorý ich položíte a vytvoria tak súvislú plochu, ktorej nevadia vo výsledku mierne nerovnosti.

To, čo je u dosiek najdôležitejšie, je ich kombinácia s nahrávačom ako trebárs One Timer Passer alebo Passer Pro. Vďaka tomu potom dosku využívate naozaj na maximum. Nahrávač k doske prirobíte rovnako ako ku klasickým doskám počas chvíľky.

Časom môžete tréning na Shooting Pad Ice rozširovať ďalšími doplnkami pre stickhandling, a tým neustále posúvať cviky a efektivitu trénovania ďalej.

Pokojne na nej zaparkujte autom

Mať dosku postavenú niekde pod strechou alebo klasicky v garáži, kde zároveň parkujete auto? Nevadí, naopak je to pomerne časté riešenie. Dlaždice vydržia prakticky čokoľvek, váha auta pre nich nie je vôbec žiadnou prekážkou. Navyše, vďaka svojmu prevedeniu sú tieto dlaždice vytvorené tak, aby vydržali kompletne celý rok vonku.

Kĺzavosť tým vôbec netrpí. Naopak, tá je časom rovnako ako u klasických streleckých doskách ešte lepšia.

Dosku Stilmat zložíte za pár minút

Po objednaní vám dôjde klasicky krabica, v ktorej nájdete celkom 9 dlaždíc. Tie jednoducho vyberiete a behom chvíle dosku zložíte alebo napojíte na už existujúce. Ide to naozaj jednoducho, dokážu ju zložiť i deti. Jednotlivé kocky do seba veľmi dobre zapadnú a držia pri sebe.

Rovnako ako rýchlo ju zložíte, tak ju aj rozložíte. Kocky môžete dať späť do krabice a celú dosku ľahko preniesť.

V teste doska Stilmat obstála po všetkých stránkach

Otestovali sme ju rovnako ako rad Shooting Pad Ice, klasické strelecké dosky aj bránky. Výsledok nám len potvrdil to, čo sme tušili hneď po zložení. Že je to prvotriedna tréningová plocha.

Samozrejme, aj tu rovnako ako u klasických dosiek, si musíte dať pozor na vyblednuté fľaky na tráve, ktoré pod doskou logicky po pár dňoch môžu vzniknúť. Najprv sme ju presúvali po trávniku z miesta na miesto, potom sme to ale vyriešili inak. Postavili sme dosku medzi záhradný domček a detský bunker a hotovo. :-) Aj keď je zložená z jednotlivých dlaždíc, tak drží absolútne pevne a opretie o stranu jej vôbec nevadí.

Tréningová plocha na in-line korčule

Veľa zákazníkov sa nás tiež pýta, či je možné na doskách všeobecne jazdiť s kolieskovými korčuľami. Odpoveď je áno, len musíte mať mäkké kolieska. A pozor, ide to len na doskách Stilmat, teda na tejto šedej ploche a potom na vnútornej modrej variante. Ostatné dosky na in-line korčule nie sú vhodné, pretože majú veľmi klzký povrch a korčuliam by sa na nich šmýkalo.

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Na vonkajšie použitie je plocha super. Má všetky vlastnosti Shooting Pad Ice a práve preto je najlepšou doskou na stickhandling a off-ice tréning všeobecne.

Naviac má ešte na dlaždiciach špeciálne dierky, ktoré perfektne odvádzajú vodu. Na doske tak môžete trénovať prakticky hneď, ako skončí lejak, pretože sa na nej nijako nedrží voda.

Ostatné veci sú u oboch plôch rovnaké. Teda okrem farby. :-) A potom sa tiež ľahko líši v kĺzavosti dlaždíc. Tieto dlaždice Stilmat, buď vonkajšie alebo vnútorné, majú kĺzavosť nepatrne menšiu než kocky v sete Shooting Pad Ice. Rozdiel ale prakticky nespoznáte, kĺžu proste parádne.

V balení máte celkom 9 dlaždíc, z ktorých poskladáte 1 m² plochy. Ideálne je tak zaobstarať si aspoň dve balenia, aby ste mali k dispozícii plochu 2 m², na ktorej už môžete trénovať úplne všetko. Alebo si potom tento balík zaobstaráte ako rozšírenie existujúcej plochy, ktorá sa môže v pokoji rozširovať po 1 m².

Samozrejme, aj pri týchto dlaždiciach Stilmat platí, že sú super na prevoz. Plochu len rozložíte, dáte ju do krabice a môžete kamkoľvek previezť a preniesť.

Ideálne je kombinovať ju so všetkými doplnkami ako nahrávač alebo klasické bránky. Výborne na nej kĺžu ako normálne puky, tak Green Biscuit™ puky.

Skrátka, je to super plocha na vonkajší tréning."

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky
Výrobca: Stilmat
Možnosť vrátenia: 30 dní
počet dlaždíc: 9 ks
rozmer dlaždice: 33 x 33 cm
Typ dosky: dlaždice
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: