Hokejová bránka Winnwell 72" ProForm s bočnou sieťou Standalone Sieť na šnúrku, tyče 5 cm

Kód: 10333
Novinka
Značka: Winnwell
€282,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

✅ Bočné siete zachytia puky letiace mimo bránu
✅ Samostatná konštrukcia bočných sietí
✅ Prispôsobená na jednoduché premiestňovanie
✅ Pevné prichytenie siete k bránke šnúrkou
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá bránka so samostatnými bočnými sieťami

Brána s postrannými sieťami je jednoducho perfektná vec, vďaka ktorej nemusíte hľadať stratené puky a loptičky.

Samostatne stojacia bránka s bočnicami Winnwell 72

✅ Klady

  • Postranné siete zachytia väčšinu pukov letiacich vedľa
  • Samostatne stojaca konštrukcia postranných sietí
  • Jednoduché premiestňovanie bránky i bočníc z miesta na miesto
  • Rozmer bránky je rovnaký s rozmerom bránky na ľade
  • Pevné prirobenie siete na šnúrku
  • Môžete opakovane skladať a rozkladať
  • Vydrží strelu pukom i loptičkou
  • Celý rad ďalších doplnkov k bránke vrátane náhradnej siete
  • Ak máte miesto, choďte do nej - je skvelá

❌ Zápory

  • Nenašli sme, snáď len, že je často vypredaná. :-)

Bránu ľahko prenesiete

Hokejová bránka Winnwell Proform 72" so samostatne stojacími bočnými sieťami Standalone je naozaj parádny pomocník na hokejový tréning. Ušetrí vám veľa krokov a hľadanie stratených pukov.

Jej hlavná výhoda oproti druhému modelu bránky s bočnými sieťami je v konštrukcii s bočnou sieťou, ktorá stojí nezávisle na bránke. Vďaka tomu môžete s bránou jednoducho manipulovať a prenášať ju napríklad zo záhrady na cestu pred barák alebo kamkoľvek inam. Toto je určite praktická vec, ak nemôžete s bránkou trénovať stále na rovnakom mieste.

Sieť na šnúrku je istota, ktorá zadrží poriadne bomby

Všetky ostatné parametre sú rovnaké ako u väčšiny Winnwell brániek strednej rady. To, čo ale stojí pri tomto modeli za zmienku, je to, že sieť prirobíte na šnúrku, tzn. drží u bránky na 100%. Ďalšou výhodou pri sieti je spodný ochranný pás, ktorý zase predlžuje jej životnosť.

Bránka Winnwell Proform je vhodná aj na strely pukom

Rúrky a celková konštrukcia brány sú tiež úplne rovnaké u ostatných hokejových bránok Winnwell strednej triedy. Tyče má s priemerom 2" (teda cca cm) sieť s odolnosťou 10 000 D. Vďaka takým parametrom budete mať bránku za každej situácie 100% stabilnú a zároveň dostatočne odolnú na strely pukom.

U pukov musíte počítať len s tým, že na tyčiach môžu urobiť malé preliačiny alebo šmuhy. Teda, ak na bránku budete páliť ako dospelý hráč, a to poriadne strely. Toto je ale vec iba estetiky, na funkčnosť bránky to nemá žiadny vplyv. Detské strely vydrží, ako sa hovorí, bez straty kvetinky.

Sieť primontovaná na šnúrku pri bránke Winnwell 72

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

Rovnako ako druhá bránka Winnwell Proform s bočnicami je táto proste super v tom, že zachytáva väčšinu pukov, ktoré letia mimo bránu. Nemusíte sa tak báť, že by ste si zbytočne omlátili múr alebo napríklad plot, pred ktorým bude brána stáť. Naviac vám ušetrí veľa času pri hľadaní pukov, ktoré neletia do bránky, ale vedľa.

Najväčšou výhodou tejto bránky je samostatne stojaca konštrukcia bočných sietí. To využijete najmä na dve veci. Prvýkrát vo chvíli, keď budete bránku prenášať z miesta na miesto. V tento moment od bránky jednoducho posuniete bočnice a potom manipulujete ako s nimi, tak s bránou samostatne. Presun celej brány je razom úplne jednoduchý a úplne v pokoji ju premiestnite tam, kam budete potrebovať.

Ďalší prípad, ako môžete využiť túto samostatne stojacu konštrukciu postranných sietí, je vo chvíli, kedy by ste chceli použiť len bránku samostatne. Proste ju vezmete, odsuniete od brány a strieľate len na bránku.

Takže ak chcete naozaj perfektnú hokejovú bránu, ktorá pochytá aj plno pukov letiacich vedľa, tak tento model je to najlepšie riešenie. Vďaka samostatne stojacej konštrukcii bočníc bránku môžete tiež ľahko prenášať.

Strely pukom vydrží úplne v pokoji. Rovnako ako u ďalších bránok Winnwell na nich môžete mať len ľahko jamky alebo šmuhy od toho, ako puk napálite do tyčky. Toto je len vec estetiky.

Keď si k bráne zaobstaráte ešte streleckú doskunahrávačom a nejakou plachtou alebo terčom, prípadne ďalšie doplnky, budete mať skvelé zázemie pre domáci tréning. Navyše, toto všetko vám vydrží niekoľko rokov.

Za mňa dávam tejto bránke jednoznačne 100%, a ak máte na záhrade alebo pred barákom dostatok miesta, choďte do nej. Budete maximálne spokojní!

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 72"
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 72" (klasická bránka)
Rozmery (centimetre): 183 x 122 x 81 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 18 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 25 minút
Pevnosť siete: 10 000 D
Pridanie siete k bránke: na šnúrku
Rozmery (palce): 72" x 48" x 32"
tyče bránky: 2" (5 cm)
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: