Strelecká plachta na hokejovú bránku Winnwell Accushot 72" Heavy Duty

Kód: 676824018417/3866443666
Značka: Winnwell
€89
Na dotaz
Velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

✅ Najodolnejšia strelecká plachta na trhu
✅ Perfektná pomôcka pre nácvik presnosti streľby
✅ 
Spracovanie Heavy Duty
✅ Určená na streľbu pukom
✅ Ak vám plachta nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Winnwell Accushot 72" Heavy Duty je tá najodolnejšia strelecká plachta na trhu

Ideálna tréningová pomôcka pre profesionálov s poriadnou ranou.

✅ Klady

  • Výrobcom autorizovaná plachta na streľbu pukom
  • Profesionálny variant Heavy Duty
  • Pasuje na akúkoľvek bránku o veľkosti 72"
  • Prirobíte k bránke za pár minút
  • Drží pevne vďaka gumičkám, ktoré sú schované
  • Výborný doplnok pre tréning presnosti streľby

❌ Zápory

  • Žiadne sme nenašli :-)

Streľba bez kompromisov

Táto plachta je jednoznačne TOP streleckou plachtou medzi všetkými, ktoré si môžete zaobstarať. Pokiaľ chcete trénovať bez akýchkoľvek kompromisov, berte ju.

Strelecká plachta je jeden z najdôležitejších doplnkovhokejovej bránke. Vďaka nej budete veľmi efektívne trénovať presnosť svojej streľby, čo na ľade urobí rozdiel medzi klasickým a rozdielovým hráčom. Tento model má klasicky 4 otvory v rohoch bránky 1 v strede. Presnosť streľby tak nacvičíte dokonale.

Plachta Winnwell Accushot Heavy Duty má rozmer 72", je teda vhodná na klasickú bránu, ale používať je možné prípadne aj menšie verzie na Heavy Duty bránku 52". Výhodou u tejto plachty sú gumičky, ktoré pripevníte za sieť. Nie sú tak obtočené na tyčiach a nikdy ich netrafíte pukom.

Najodolnejšia plachta na bránku Winnwell Heavy Duty

Plachtu pripevníte na bránku do minúty

Streleckú plachtu Winnwell Accushot Heavy Duty pripevníte k bránke jednoducho a rýchlo pomocou gumičiek. Tie prichytíte trošku iným systémom ako u plachty Accushot 72" alebo pri verzii s lapačmi pukov Accushot Pro Shot 72". Tu ich totiž prichytíte za sieť. Je to preto, aby ste mali 100% istotu, že keď trafíte tyč, neutrpí tým gumička.

Samotné gumičky majú hneď niekoľko výhod. Zaisťujú isté a pevné pripevnenie plachty k tyčiam a zároveň fungujú čiastočne ako pružina, ktorá tlmí nárazy pukov do plachty.

Prirobenie plachty Winnwell Heavy Duty k bránke

Plachtu Heavy Duty nezničíte ani poriadnou bombou

Pálili sme na ňu, ako len to šlo, ale tu nemáte šancu čokoľvek poničiť. Už po prvých strelách nám to bolo viac než jasné. Materiál samotnej plachty je naozaj pevný, má silu 1800 D. Výhodou je tiež to, že plachta obopína tyče dookola, takže vám puk nezapadne do nechcenej medzery, ktoré niekedy bývajú pri zle natiahnutej klasickej verzii streleckej plachty.

Gumičky, ktoré plachtu držia, sú uchytené za sieť bránky, a nie okolo tyčí. To znamená, že ich nikdy netrafíte. Práve preto Winnwell túto plachtu odporúča pre streľbu pukom, prakticky nie je šanca, ako by ste ju mohli pri tréningu zničiť.

Najpevnejšia plachta na tréning streľby Winnwell Heavy Duty

Strelecká plachta drží na bránke ako pribitá

Celkom 12 gumičiek sa stará o to, aby plachta poctivo držala na akejkoľvek bráne veľkosti 72". V balení budete mať ešte jednu navyše pre prípad, že by ste niektorú časom stratili.

V spodnej časti má plachta špeciálne železné prúty, ktoré ju naťahujú dole a perfektne tak vypnú.

Táto plachta vyzerá a funguje na bránke celkovo super. Titul "vlajkovej lode medzi plachtami na hokejové bránky" jej tak náleží úplne po práve.

Test a recenzia plachty Winnwell Heavy Duty

Nadchne každého hokejistu

Vyskúšali sme si všetky 3 plachty, ktoré má Winnwell v ponuke. Ako model Winnwell Acushot 72", tak verziu s lapačmi pukov Winnwell Accushot Pro Shot. Sú parádne, avšak model Winnwell Accushot 72" Heavy Duty je ešte o kúsok ďalej. Znesie s prehľadom záťaž klubového profesionálneho tréningu, čo aj vypovedá o tom, prečo k nej má kanadská firma Winnwell takú dôveru. Tréning s touto plachtou je jednoducho bez akýchkoľvek kompromisov.

Hokejová plachta Winnwell Heavy Duty 72

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Je to vlajková loď medzi všetkými streleckými plachtami. Asi tak by sa dala zhrnúť táto plachta do jednej vety.

Winnwell túto plachtu ako jedinú odporúča priamo na streľbu pukmi. Otestovali sme ju v praxi, rovnako ako klasickú verziu plachty Winnwell Accushot alebo variant plachty s lapačmi pukov Accushot Pro Shot. Všetky boli super a vydržali. Pri Heavy Duty máte ale istotu, cez ktorú nejde vlak.

Vydrží strely od dospelých hráčov v plnej paľbe. Často ju môžete vidieť aj v kluboch, kde slúži aj niekoľko rokov ako pomocník pri letnej príprave hokejistov. Aj to vypovedá o tom, ako veľmi odolná je a koľko toho vydrží.

Pokiaľ chcete plachtu, pri ktorej sa nemusíte pozerať doprava ani doľava, a jednoducho sa na ňu spoľahnúť, tak máte pred očami ten správny model.

Keď si k nej zaobstaráte ešte bránku Heavy Duty, ktorá je rovnako ako táto plachta tou najodolnejšou bránkou na hokejový tréning, budete mať doma zázemie, ktoré vám vydrží možno až do vášho hokejového dôchodku. :-)

Za mňa je to jednoznačne najlepšia strelecká plachta na hokejový tréning."

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké plachty na hokej
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Typ: strelecká plachta
Na veľkosti bránky: 72"
pevnosť plachty: 1 800 D
Systém přidělání: gumicuk (schované)
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: