Hokejová bránka Winnwell 72" ProForm s bočnou sieťou Sieť na šnúrky, tyče 5 cm

Kód: 10330
Značka: Winnwell
€237
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ Odolná a stabilná konštrukcia, jednoduché zloženie
✅ Postranné siete zachytávajú puky, ktoré letia mimo
✅ Pevné pripevnenie siete k bránke na šnúrku
✅ Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Brána s postrannými sieťami, ktoré zachytia zblúdené strely

Postranné siete sú super vychytávka, pretože pochytajú plno pukov a ušetria veľa krokov pri ich hľadaní.

✅ Klady

  • Postranné siete zachytia väčšinu pukov letiacich vedľa
  • Rozmer je rovnaký s rozmerom bránky na ľade
  • Pevné pripevnenie siete na šnúrku
  • Môžete opakovane skladať a rozkladať
  • Vydržia strelu pukom aj loptičkou
  • Celý rad ďalších doplnkov k bránke vrátane náhradnej siete
  • Ak máte miesto, choďte do nej - je skvelá

❌ Zápory

  • Bočnice sú pevnou súčasťou konštrukcie, preto na tyče nepripevníte strelecké plachty

Brána Winnwell 72" Proform je rozmerom rovnaká ako tá na ľade

Ideálny doplnok na hokejový tréning. Oproti klasickej bránke Winnwell so sieťou na šnúrkupostranné siete, ktoré zachytávajú puky letiace mimo bránu. Že sa táto vychytávka hodí, to je jasné.

rovnaký rozmer ako klasická brána, teda 183 x 122 x 81 cm, v palcoch je to presne 72" x 48" x 32".

Hokejová bránka Winnwell Pre Form s postrannými sieťami

Bránku zložíte rýchlo a jednoducho

Hokejovú bránku Winnwell 72" Proform s postrannými sieťami zložíte aj rozložíte jednoduchým spôsobom pomocou technológie Snap Clip Construction. Jednotlivé diely bránky zacvaknite jednoducho bez akéhokoľvek náradia do seba. Winnwell má technológiu Snap Clip Construction naozaj prepracovanú do posledného detailu, nie je to ako u bránok zo "supermarketu". Skladanie vás bude aj baviť, pretože je funkčné a rýchle.

Oproti klasickej bránke Winnwell 72" musíte zložiť ešte postranné siete, ale aj to je rýchle. Vďaka Snap Clip "zacvakávačke" to máte počas chvíle a môžete ísť páliť šibeničky bez strachu, že puk skončí niekde medzi kríkmi.

Myslím, že aj z nášho videa a fotiek dobre pochopíte, ako ľahko a rýchlo sa bránka Winnwell skladá. Pri bránke budete mať samozrejme aj podrobný návod na zloženie, ale uvidíte, že ho nebudete vôbec potrebovať.

Zloženie bránky Winnwell Pre Form s bočnicami

Dáte na rameno a prenesiete kam potrebujete

S bočnicami je dostupná iba táto veľkosť, teda klasický rozmer bránky 72". Na výber máte z dvoch variantov: tento model, kde postranné siete pripevníte priamo k bránke, alebo potom rad Proform s bočnicami "samostatnými" pri ktorých nie sú postranné siete pevnou súčasťou bránky, pretože stoja samé.

Rozdiel dvoch variantov v praxi je hlavne v tom, že pri tomto modeli prenášate bránku a bočnice naraz. Pri rade "samostatne" môžete preniesť bránku a následne aj bočnice zvlášť. V praxi sme vyskúšali bránku s bočnicami prenášať a ako môžete vidieť na fotkách, ide to úplne v pohode.

Hokejová bránka Winnwell s bočnicami

Sieť na bráne aj postranné siete na šnúrku

Sieť pri tejto bránke aj k postraniciam pripevníte klasicky pomocou šnúrky, čo síce zaberie o niečo viac času, ale na rozdiel od bránky so sieťou na suchý zips drží ako pribitá.

Hlavne to stačí priviazať len raz, a nie zakaždým, keď idete trénovať, alebo keď vám suchý zips po poriadnej delovke povolí. Kedykoľvek v budúcnosti môžete sieť tiež dokúpiť samostatne.

Hokejová bránka Winnwell s bočnicami

Vydrží strelu pukom aj loptičkou

Winnwell má dva druhy bránok. Prakticky všetky bránky od tohto kanadského výrobcu majú primárne určenie "street hockey" okrem jedného modelu, ktorý má označenie "game ready". V praxi to znamená "street hockey" = bránka určená na streľbu loptičkou, "game ready" = bránka určená na streľbu pukom.

Nemusíte mať ale obavy. Bránku Winnwell Proform 72" s bočnicami sme sami detailne otestovali s pukom, ani trochu ju nešetrili a vydržala rovnako ako ostatné úplne v pohode. Bránka má tyče s priemerom 2" (teda cca 5 cm)sieť s odolnosťou 18 000 D. To sú parametre, vďaka ktorým budete mať bránku za každej situácie 100% stabilnú a zároveň dostatočne odolnú na strely pukom.

Koniec koncov, stredný modelový rad bránok Winnwell je jedným z najpredávanejších na domáci tréning, a s čím iným natrénujete dobre na hru na ľade, než s pukom? V praxi ide len o to, že pri streľbe pukom môžete časom na tyčkách urobiť malé jamky alebo šmuhy (vidíte na fotke nižšie). Práve na to výrobca neuznáva prípadnú reklamáciu a odkáže sa na to, že je to bránka s označením "street hockey".

Preliačiny od puku na bránke Winnwell Pre Form 72

Proste super bránka

Aj túto bránu sme otestovali a skúšali ju zhruba týždeň v kuse. A sme z nej nadšení!

Bránka vydržala kompletnú záťaž a paľbu stovkami pukov. Vydržali ako tyče, bočnice, tak aj sieť. Počítajte len s tým, že po náraze puku (pri streľbe dospelého hráča) môžete na tyčkách mať malé jamky alebo šmuhy. Nikto z nás ale nekupuje bránku preto, aby ju mal naleštenú v garáži. Na bránku sa strieľa a pár šrámov jej rozhodne nevadí. Pri malých deťoch nie je ale vôbec čo riešiť, tie v strele nemajú takú razanciu.

Pozrite sa na naše fotky aj video z testu, kde uvidíte túto bránku v praxi na klasickom hokejovom tréningu.

Detailný test brány Winnwell Pre Form 72

Iba vybrané terče

Tým, že má tento model bránky pripojené bočnice priamo k tyčiam, tak na tyče neprichytíte klasické strelecké plachty. Pre tréning presnosti môžete ale využiť celý rad terčov, tam nie je žiadne obmedzenie a fungujú s bránkou úplne bez problémov.

Ak by ste chceli časom vymeniť sieť, tak je to možné. Zoženiete samostatne ako sieť na bránu, tak aj na bočnice.

Tiež si nemusíte robiť starosti s tým, či mať bránku celý rok vonku, alebo ju po každom tréningu upratať niekam pod strechu. Bránka je v tomto smere pripravená, aby vydržala prakticky čokoľvek. Tu sa počíta, že ju necháte na jednom mieste. Predsa nebudete ťahať bránu aj s postrannými sieťami niekam pod strechu alebo do garáže.

Lapače sú súčasťou bránky Winnwell Pre Form 72

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Hlavnou prednosťou tejto bránky sú postranné siete. Vďaka ním si ušetríte veľa behania pri hľadaní pukov. Inak je úplne rovnaká ako klasická bránka Winnwell 72" so sieťou na šnúrku.

Rovnako ako pri klasických bránkach 72" od WinnWell, vydrží aj táto strely pukom. Samozrejme, že tyčky budete mať ľahko obúchané - záleží, ako veľmi tvrdú strelu máte. Ale to je len kozmetická vec, na funkčnosť to nemá žiadny vplyv.

Za mňa je to super riešenie, ak nechcete stále behať a hľadať puky. A tiež ak chcete byť viac v pokoji, že niečo nezničíte, keď netrafíte bránu.

Určite si k bránke kúpte doskunahrávač, s tým je tréning úplne niekde inde. Časom potom môžete kúpiť ďalšie príslušenstvo ako rôzne plachty, terče alebo ďalšie tréningové doplnky. Zo začiatku si ale určite vystačíte s tým najdôležitejším - brána, doska a nahrávač."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 72"
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 72" (klasická bránka)
Rozmery (centimetre): 183 x 122 x 81 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 17 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 25 minút
Pevnosť siete: 18 000 D
Pridanie siete k bránke: na suchý zips
Rozmery (palce): 72" x 48" x 32"
tyče bránky: 2" (5 cm)
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: