Hokejová bránka Winnwell 72" ProForm Sieť na suchý zips, tyče 5 cm

Kód: 10327
Značka: Winnwell
€207
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ V teste dopadla výborne
✅ Rýchle pripevnenie siete k bránke suchým zipsom
✅ Pevná a stabilná konštrukcia, jednoduché zloženie
✅ Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Bránku sme podrobili poriadnej paľbe

A vydržala výborne. Môžeme iba odporučiť, je super!

✅ Klady

  • Rozmer je totožný s rozmerom bránky na ľade
  • Rýchle pripevnenie siete na suchý zips
  • Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
  • Môžete opakovane skladať a rozkladať
  • Celý rad ďalších doplnkov k bránke vrátane náhradnej siete
  • Perfektná pomôcka pre nácvik streľby a zakončenia

❌ Zápory

  • Pri strelách dospelého hráča príklepom sa môže ľahko povoľovať suchý zips na sieti - dá sa ale vyriešiť šnúrkou alebo páskou a drží hneď na 100%

Rovnako veľká ako bránka na ľade

Všetky bránky s označením 72" sú rozmerom klasické hokejové brány oficiálnej veľkosti IIHF. Presný rozmer bránky Winnwell Proform 72" je 183 x 122 x 81 cm. Pre fajnšmekrov máme ešte údaj v palcoch: 72" x 48" x 32".

Pokiaľ zháňate bránky menšej veľkosti, tak môžete vyberať zo stredných bránok 60" alebo prípadne z malých bránok 54". Pre úplných drobcov sa kupujú detské mini bránky. Tie sú väčšinou plastové a pre deti čisto na hranie, nie na klasický hokejový tréning. To znamená napríklad domov do obývačky.

Ak sa ale chcete posúvať v hokeji, vezmite rovno normálnu veľkosť 72". Výhodu má v tom, že budete zvyknutí od samého začiatku na klasickú bránu, na ktorej sa hrá na ľade.

Hokejová bránka Winnwell Pro Form - test v praxi

Bránku Winnwell Proform zloží každý "raz dva"

Bránku rýchlo zložíte aj rozložíte jednoduchým spôsobom, a to pomocou technológie, ktorú Winnwell pomenoval Snap Clip Construction. Jednotlivé diely do seba zacvaknite bez akéhokoľvek náradia. Winnwell má technológiu Snap Clip Construction naozaj vymakanú, nie ako pri bránkach zo "supermarketu". Tu vás skladanie bude baviť.

My sme celú bránku skladali vrátane pripevnenia siete necelých 10 minút, a na druhýkrát dokonca oveľa rýchlejšie. Uvidíte, že to bude brnkačka aj pre vás.

Myslím, že aj z videa (je na začiatku tohto popisku) a fotiek dobre pochopíte, ako ľahko a rýchlo sa bránka Winnwell PROFORM skladá. Pri kúpe tiež dostanete podrobný návod na zloženie, ale uvidíte, že ho nebudete vôbec potrebovať.

Bránka na hokej Winnwell Pro Form - návod na zloženie

Sieť na suchý zips pripevníte ani nie za minútu

Sieť pri tejto bránke s označením QuikNet pripevníte suchým zipsom. Má to svoje výhody aj nevýhody.

Hlavnou výhodou je čas. Ak ste pripevňovali sieť k bránke na šnúrku tak viete, že to trvá. Tu je to iná pesnička. Sieť pripnete pomocou niekoľkých suchých zipsov a máte hotovo.

Nevýhodou môže byť to (čo sa nám párkrát počas testu stalo), že sa suchý zips môže postupne rozlepovať. Tu je potrebné povedať, že sme pálili ale naozaj bomby. A tento malý zádrhel sme vyriešili rýchlo a jednoducho. Sieť sme na miestach, kde sa raz za čas uvoľňovala, previazali elektrikárskou páskou (môžete využiť aj šnúrky alebo čokoľvek iné), a sieť potom držala ako pribitá. Takže vo výsledku žiaden problém. U malých detí s menšou razanciou strely toto vôbec riešiť nemusíte, tam sieť udrží v pokoji priamo suchý zips.

A každopádne, sieť na suchý zips môžete kedykoľvek k bránke dokúpiť úplne novú.

Bránka Winnwell Pre Form - pripojenie siete k bránke

Pálili sme na ňu pukom a vydržala všetko

Winnwell má dva druhy bránok. Prakticky všetky bránky od tohto kanadského výrobcu majú primárne určenie "street hockey" okrem jedného modelu, ktorý má označenie "game ready". V praxi to znamená "street hockey" = bránka určená na streľbu loptičkou, "game ready" = brána určená na streľbu pukom.

Nemusíte mať ale strach, bránku Winnwell Proform sme sami detailne otestovali pukom, ani trochu ju nešetrili a vydržala úplne v pohode.tyče s priemerom 2", teda cca 5 cmsieť s odolnosťou 18 000 D. To sú parametre, vďaka ktorým je bránka za každej situácie 100% stabilná a zároveň dostatočne odolná na strely pukom.

Koniec koncov, táto stredná modelová rada bránok Winnwell je jednou z najpredávanejších na domáci tréning. A s čím iným, než s pukom sa trénuje? V praxi ide však o to, že pri streľbe pukom sa vám na tyčkách môžu urobiť malé jamky alebo šmuhy (vidíte na fotke nižšie), a práve na tie výrobca neuznáva prípadnú reklamáciu. Odkáže sa na to, že je to "street hockey" bránka, a preto jamky a šmuhy od puku na tyčiach môže mať.

Jediná bránka, kde šmuhy ani preliačiny na tyčiach po streľbe nemáte, je najvyšší model hokejovej bránky na tréning s označením Winnwell Heavy Duty. To je jediná bránka Winnwell s označením "game ready". Všetky ostatné bránky sem-tam nejakú šmuhu alebo jamku mať budú, funkčnosti bránky to ale v ničom nevadí.

Bránka na hokej Winnwell Pro Form - odolnosť tyčiek pri streľbe pukom

Testovali sme týždeň v kuse

Bránu sme doma poriadne otestovali a pálili do nej niekoľko dní v kuse. A ako to prežila?

Bránka Winnwell Proform vydržala kompletnú záťaž a paľbu stovkami pukov. Prežili ako tyče, tak sieť. Počítajte však s tým, že po náraze puku (pri streľbe dospelého hráča) sa na tyčkách môžu urobiť malé jamky alebo sem-tam čierne šmuhy. Bránku ale nekupujete preto, aby ste ju mali bez jediného škrabanca. Poriadny tréning si žiada nejaký ten šrám a šmuhy od puku. U malých detí ale nie je vôbec čo riešiť, tie v strele nemajú takú silu a puky tyčkám neurobia vôbec nič.

Pozrite sa na fotky a video z nášho testu, kde uvidíte, ako sa bránke darí pri klasickom hokejovom tréningu.

Bránka na hokej Winnwell Pro Form - testovanie v praxi

Bránku nemusíte ani upratovať, vydrží celý rok vonku

Či bránku budete mať celý rok vonku alebo ju po každom tréningu upracete niekam pod strechu, je na vás. Bránka každopádne zvládne prakticky každé počasie.

Cez to všetko si môžete na bránku zaobstarať ochranný obal. Táto starostlivosť navyše sa prejaví hlavne na výdrži siete, obalom predĺžite jej životnosť (ak by ste bránku nechávali vonku). Na druhú stranu, sieť sa dá kedykoľvek dokúpiť samostatne ako ďalšie príslušenstvo k hokejovým bránkam. Hokejová brána Winnwell Pro Form - sieť

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Bránku sme testovali dôkladne a prakticky vo všetkých podmienkach. Na tráve spoločne so streleckou doskou, klasicky na asfalte, dokonca aj vnútri v garáži. Trénovali sme so streleckou plachtou, terčami a rôznymi doplnkami. Všade obstála bez akýchkoľvek problémov, všetko vydržala.

Vďaka prijateľnej váhe s ňou môžete v pohode manipulovať a prenášať ju. Proste ju hodíte na rameno a idete.

Sieť na suchý zips sa pripevňuje ľahko a rýchlo. Len pri tvrdších strelách sa zips ľahko rozlepoval, ale na týchto miestach sme to zaistili elektrikárskou páskou a bolo všetko vyriešené. Pri bránke so sieťou na šnúrku toto neriešite, ale zase ju skladáte o niečo dlhšie.

Za mňa je táto brána jedna z najlepších, keď sa budem pozerať na pomer ceny a kvality. Vydrží streľbu pukom, samozrejme budete mať na tyčkách sem-tam šmuhy od puku alebo malú jamku, ale to nijako nevadí.

Hokejová bránka Winnwell Proform 72" je skrátka tréningový základ na doma. Túto investíciu robíte nie na jeden rok, ale vydrží vám niekoľko sezón."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 72"
Záruka: 2 roky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 72" (klasická bránka)
Rozmery (centimetre): 183 x 122 x 81 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 18,6 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 10 minút
Pevnosť siete: 18 000 D
Pridanie siete k bránke: na suchý zips
Rozmery (palce): 72" x 48" x 32"
tyče bránky: 2" (5 cm)
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: