Hokejová bránka Winnwell 72" Heavy Duty Najodolnejšie tyče

Kód: 10324
Značka: Winnwell
€241,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ V teste vyšla ako jedna z najlepších
✅ Najvyšší model pre profesionálov
✅ Extra spevnená konštrukcia pre streľbu pukom
✅ Najodolnejšia sieť zo všetkých bránok Winnwell
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlajková loď medzi všetkými bránkami

Tu nie je čo riešiť. Na trhu nie je odolnejšia bránka, než model Heavy Duty.

✅ Klady

  • Extrémne odolná konštrukcia na streľbu pukom
  • Rozmer je totožný s rozmerom bránky na ľade
  • Najpevnejšia sieť zo všetkých tréningových bránok
  • Môžete ju opakovane skladať a rozkladať
  • Prakticky nemožné, aby ste ju streľbou zničili
  • Celý rad ďalších doplnkov k bránke vrátane náhradnej siete
  • Jednoznačne najodolnejšia bránka pre nácvik streľby
  • Ak nezhorí, vydrží navždy :-)

❌ Zápory

  • Vďaka svojej extrémne odolnej konštrukcii má o niečo vyššiu hmotnosť

Rovnako veľká ako bránka na ľade

Všetky bránky s označením 72" sú svojou veľkosťou rovnaké ako klasické hokejové brány podľa oficiálnej veľkosti IIHF. Budete teda strieľať na bránku, ktorá je rozmerom úplne rovnaká ako na ľade. Navyše, táto tréningová bránka sa tej klasickej bráne približuje aj svojou odolnosťou. Znesie plnohodnotnú záťaž profesionálneho tréningu dospelých hráčov.

Ak ste na čísla, tak presný rozmer bránky Winnwell Heavy Duty 72" je 183 x 122 x 81 cm. Pre fajnšmekrov máme ešte údaj v palcoch, ktorý je presne 72" x 48" x 32".

Rozmery hokejovej bránky Winnwell Heavy Duty 72

Pri bránke Winnwell Heavy Duty to istia aj skrutky

Túto hokejovú bránku zložíte naozaj rýchlo, rovnako ako modely so sieťou na suchý zips alebo na šnúrku. Pri Heavy Duty skladáte tyče pomocou kombinácie technológie Snap Clip Construction, teda klasické zacvakávanie jednotlivých dielikov do seba, ktoré potom zaistíte skrutkami.

Najprv do seba zacvaknite spodné diely bránky, potom na ne zasuniete tie vrchné, zastrčíte jednoducho skrutky, utiahnete a máte hotovo. Ide to naozaj ako jedna báseň. Samotnú konštrukciu máte takto zloženú za pár minút a drží úplne pevne.

Najdlhší čas z celého zloženia zaberie paradoxne pripevnenie siete k bránke šnúrkou. Ale je to príjemný relax. :-)

Mrknite na video a fotky z nášho testu, kde jasne pochopíte, ako ľahko sa bránka Winnwell 72" Heavy Duty skladá. Dostanete k nej samozrejme aj podrobný návod na zloženie, ale uvidíte, že ho nebudete vôbec potrebovať.

Zloženie a montáž hokejovej bránky Winnwell Heavy Duty 72

Extra odolná sieť

Bránka Winnwell Heavy Duty má pochopiteľne sieť na šnúrku, aby vydržala aj tie najväčšie bomby. Oproti bránkam strednej rady je však z extra odolného materiálu, ktorý Winnwell označuje hodnotou 25 000 D.

Keď vezmete sieť do ruky, už na dotyk okamžite spoznáte, že sa jedná naozaj o veľmi pevnú tkaninu. Každopádne, sieť k tejto bránke sa dá kedykoľvek samostatne dokúpiť.

Pre porovnanie; bránka Winnwell 72" (vo verzii na suchý zips aj tá na šnúrku) má sieť 18 000 D. Základný model bránky Winnwell 72" má potom sieť o pevnosti 10 000 D. Takže tu nie je čo riešiť, brána Heavy Duty má jednoznačne najpevnejšiu sieť zo všetkých Winnwell bránok.

Pripojenie siete k hokejovej bránke Winnwell Heavy Duty 72

Bránka Winnwell Heavy duty nemá v odolnosti konkurenciu!

Bránka Winnwell Heavy Duty 72" je jediná, ktorú táto kanadská značka oficiálne odporúča na streľbu pukom. Ostatné bránky streľbu pukom síce znesú, ale môžu mať na tyčiach malé preliačiny alebo šmuhy od puku. Na to pri tejto bránke pokojne zabudnite.

Fakt sme na ňu strieľali, čo to šlo. Jednu ranu príklepom za druhou, nastreľovali sme úmyselne tyče... Jediné, čo sa nám na tyčiach podarilo urobiť, boli šmuhy, ktoré sme potom jednoducho prstom zotreli dole.

Takúto odolnosť ponúka bránka Winnwell 72" Heavy Duty hlavne vďaka tomu, že má extra vystuženú konštrukciu. Tyče má rovnako široké ako bránky strednej rady, teda 2", čo je v prepočte 5 cm. Lenže ich hrúbka je o viac ako polovicu silnejšia, a to robí ten rozdiel.

Obuchané tyče hokejovej bránky Winnwell Heavy Duty 72

Na zemi drží ako pribitá

Vďaka tomu, že je celkovo výrazne ťažšia ako stredný rad bránok Winnwell, tak na zemi drží naozaj parádne. Z miesta sa nepohne ani o centimeter, nech strieľate, ako chcete.

Určite sa pozrite na naše fotky aj video z testu. Uvidíte, že mať túto bránku doma je naozajstná radosť.

Test hokejovej bránky Winnwell Heavy Duty 72

Odolná nielen proti puku, ale aj proti rozmarom počasia

Je to vlajková loď WinnWell, takže logicky vydrží najviac ako v tréningu, tak aj mimo neho. Môžete ju s pokojným svedomím nechať celý rok na záhrade alebo kdekoľvek vonku.

Cez to všetko si môžete na bránku zaobstarať ochranný obal. Táto starostlivosť navyše sa prejaví hlavne na výdrži siete, ktorej obalom predĺžite životnosť (ak by ste bránku nechávali vonku). Na druhú stranu, sieť sa dá kedykoľvek dokúpiť samostatne ako ďalšie príslušenstvo k hokejovým bránkam.

Odolná hokejová bránka Winnwell Heavy Duty

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Jedným slovom parádna. Winnwell Heavy Duty je brána, ktorá vám vydrží navždy. Má odolnú konštrukciu aj sieť, takže trénovať s ňou môžete bez akéhokoľvek obmedzenia. Aj keď sme sa naozaj snažili cielene ju zničiť, tak sa nám to nepodarilo. Bránka je stále ako nová.

Vďaka svojej robustnej a zosilnenej konštrukcii je výrazne ťažšia ako ostatné bránky Winnwell. To má výhodu v tom, že drží perfektne na mieste a prakticky žiadna strela a náraz puku ňou nepohnú z miesta. Nevýhodu má v tom, že sa ťažšie prenáša. :-)

Pokiaľ chcete mať bránku na veľmi dlhú dobu, choďte do nej. Investícia sa oplatí, zvlášť keď na ňu budete páliť poriadnym príklepom.

Aj na tento model samozrejme pasujú všetky doplnky.nahrávačomstreleckou doskou si vytvoríte špičkové tréningové zázemie, ale oplatia sa aj terčeochranná plachta.

Ak by ste chceli príslušenstvo, ktoré je rovnako odolné ako bránka samotná, určite vyberajte to s označením Heavy Duty. Konkrétne plachta Heavy Duty alebo náhradná sieť Heavy Duty."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 72"
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 72" (klasická bránka)
Rozmery (centimetre): 183 x 122 x 81 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 26,3 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 15 minút
Pevnosť siete: 25 000 D
Pridanie siete k bránke: na šnúrku
Rozmery (palce): 72" x 48" x 32"
tyče bránky: 2" (5 cm) extra spevnené
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: