Hokejová bránka Winnwell 72" Sieť na šnúrku, tyče 3,8 cm

Kód: 10318
Značka: Winnwell
€140
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

✅ Otestovali sme bránku v praxi a obstála skvele
✅ Ideálna pre menšie deti (tyče 3,8 cm)
✅ Jednoduché a rýchle zloženie
✅ Pevné prichytenie siete k bránke na šnúrku
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Bránku Winnwell 72" sme otestovali plnou paľbou

A sme z nej nadšení! Je to perfektná bránka pre menších hokejistov.

Hokejová bránka Winnwell 72 v praxi

✅ Klady

  • Veľkosť bránky totožná ako bránka na ľade
  • Ľahšia konštrukcia a ľahšia manipulácia
  • Pevné prichytenie siete k tyčiam pomocou šnúrky
  • Môžete opakovane skladať a rozkladať
  • Vydrží streľbu pukom aj loptičkou od menších detí
  • Celý rad ďalších doplnkov k bránke vrátane náhradnej siete
  • Určite jedna z najlepších bránok pre nácvik streľby

❌ Zápory

Má úplne rovnakú veľkosť ako klasické bránky na ľade

Všetky bránky s označením 72" sú klasické hokejové bránky oficiálnej veľkosti IIHF. Budete teda strieľať na bránku s úplne rovnakým rozmerom, ako ste zvyknutí na ľade.

Ak ste na čísla, tak presné rozmery bránky Winnwell Pre Form 72" sú 183 x 122 x 81 cm. Pre fajnšmekrov doplním ešte údaj v palcoch, ktorý je 72" x 48" x 32".

Pokiaľ zháňate menšiu bránku, tak môžete vyberať zo stredných bránok 60" alebo prípadne z malých bránok 54". Pre úplných drobcov sa kupujú detské mini bránky. Tie sú väčšinou plastové a sú primárne určené naozaj pre tie najmenšie deti na zábavu (napríklad doma v obývačke), takže nie sú na klasický hokejový tréning.

Pokiaľ chcete trénovať klasicky na hokej, odporúčam vziať rovno normálnu veľkosť 72". Výhodu má v tom, že si zvyknete od samého začiatku na klasickú bránu a na ľade to potom nebude žiadna zmena.

Táto bránka je perfektná pre menších hokejistov. Má užšiu konštrukciu, je teda ľahšia, ale pre strely mladších detí úplne dostačujúca. A cena je úplne super! Len pozor, táto bránka nie je pre dospelých, pre nich odporúčame model bránky so sieťou na šnúrku s pevnejšími tyčami alebo vo verzii so sieťou na suchý zips, prípadne profi verziu brány v najvyššej rade Heavy Duty.

Bránka na hokej Winnwell 72

Bránku zložíte behom chvíľky

Hokejovú bránku Winnwell 72" so sieťou na šnúrku zložíte i rozložíte jednoduchým spôsobom pomocou technológie, ktorú Winnwell pomenoval Snap Clip Construction. Jednotlivé diely bránky do seba zacvaknite bez akéhokoľvek náradia. Winnwell má technológiu Snap Clip Construction naozaj vymakanú do posledného detailu, nie je to ako u bránok zo "supermarketu". S bránkou Winnwell 72" je skladanie jednoduché a rýchle.

My sme celú bránku dali do kopy za necelých 20 minút.na druhýkrát ešte oveľa rýchlejšie. Uvidíte, že to bude brnkačka aj pre vás.

Bránka sa skladá naozaj ľahko a rýchlo. Pri kúpe k nej dostanete samozrejme aj podrobný návod na zloženie, ale uvidíte, že ho nebudete vôbec potrebovať.

Montáž hokejovej bránky Winnwell 72

Oproti drahšej verzii bránky Winnwell 72" má táto užšiu konštrukciu

Vo variante so sieťou na šnúrku si môžete vybrať v klasickom rozmere 72" dva modely. Tento lacnejší alebo drahší. V čom sa oba modely od seba líšia? Jediný rozdiel je v konštrukcii bránky a v pevnosti siete, všetko ostatné je úplne rovnaké.

Táto bránkašírku rúrok 3,8 cmsieť s pevnosťou 10 000 D (pre strely malých detí úplne dostačujúce). Drahší model Winnwell 72" so sieťou na šnúrku má potom tyče o priemere 5 cmsieť o pevnosti 18 000 D. Sieť k tejto bránke je možné kedykoľvek v budúcnosti dokúpiť samostatne.

Z toho vyplýva jediné. Tento lacnejší model je primárne určený pre menšie deti.

Pre dospelých hráčov a tvrdšie strely je potom určený model so silnejšími tyčamipevnejšími sieťami. Tam môžete vyberať z dvoch variantov: Bránka so sieťou na šnúrku alebo na suchý zips.

Bránka na hokejový tréning Winnell 72

Sieť na šnúrku drží perfektne

Sieť tejto bránky pripevníte pomocou šnúrky, teda klasickým spôsobom.

Prepliesť šnúrku do každého očka siete síce zaberie trochu viac času, než napríklad pripevnenie siete pri bránke so suchým zipsom, ale táto časová investícia sa oplatí! Sieť totiž drží ako pribitá. Toto je hlavná výhoda tejto bránky! Stačí sieť priviazať len raz na začiatku a už to viac nemusíte riešiť.

Pripojenie siete na šnúrku k bránka Winnwell 72

Deti môžu páliť bez obmedzenia, bránka vydrží všetko

Winnwell má dva druhy bránok. Prakticky všetky bránky od tohto kanadského výrobcu majú primárne určenie "street hockey" okrem jedného modelu, ktorý má označenie "game ready". V praxi to znamená "street hockey" = bránka určená na streľbu loptičkou, "game ready" = brána určená na streľbu pukom.

Nemusíte mať ale obavu. Túto bránku sme sami detailne otestovali aj s pukom, ani trochu ju nešetrili a vydržala úplne v pohode. Pokiaľ na ňu samozrejme strieľajú menšie deti, pre ktoré je určená. Pre strelca s väčšími "bombami" je potom vhodný drahší model tejto bránky, ktorá má o viac ako 1 cm hrubšie tyče, a to buď v prevedení so sieťou na šnúrku alebo prípadne na suchý zips.

Len pre dokreslenie; klasický stredný modelový rad Winnwell, kam spadá aj táto bránka, je jedným z najpredávanejších na domáci tréning. A s čím iným sa trénuje, než s pukom? V praxi ide len o to, že pri streľbe pukom môžete časom urobiť na tyčkách malé jamky alebo mať šmuhy od puku. A práve na to výrobca neuznáva prípadnú reklamáciu a odkáže sa na to, že bránka je s určením "street hockey".

Toto sa väčšinou týka ale striel dospelých hráčov. Pri tejto bránke nenájdete po strelách od detí na tyčiach prakticky žiadnu preliačinu alebo jamku, takže to nemusíte vôbec riešiť.

Bránka Winnwell 72

Bránke dávame zabrať pravidelne

Testovali sme ju pomerne dlho a stále testujeme, už je pevnou súčasťou našej záhrady. Čo k bránke povedať?

Každý deň dostáva poriadnu záťaž ako pukmi, tak od úplných krpcov aj loptičkou. Držia ako tyče, tak aj sieť. Navyše, od detských striel na tyčiach nemáte prakticky žiadne preliačiny. Samozrejme sem-tam na tyčke uvidíte čiernu šmuhu, ako ju lízol puk, ale to je úplne normálne. Bránka je predsa od toho, že sa na ňu strieľa.

Pre deti je potom super, keď im k bránke dokúpite streleckú plachtu alebo pokojne rôzne terče, ktoré ich strely tiež s prehľadom vydržia. Tréning tým posuniete na ďalšiu úroveň.

Pozrite sa na naše fotky z testu, kde presne uvidíte, ako bránka funguje v praxi. Verím, že si s ňou rovnakú zábavu užijete aj vy!

Hokejová bránka Winnwell recenzia

Bránku nemusíte ani upratovať, prečká vonku celý rok

Je úplne jedno, či bránku budete mať celý rok vonku, alebo ju po každom tréningu upracete niekam pod strechu. Bránka je v tomto smere pripravená vydržať prakticky čokoľvek.

Každopádne, ak o svoje veci radi staráte, ale nemôžete či nechcete bránke dopriať pohodlné "garážovanie", môžete jej zaobstarať ochranný obal. Prejaví sa hlavne na výdrži siete, ktorá by sa nedopatrením mohla poškodiť napríklad o nejaký ostrý predmet. Na druhú stranu, sieť sa dá kedykoľvek dokúpiť samostatne, rovnako ako ďalšie príslušenstvo k hokejovým bránkam.

Terče v hokejovej bránke Winnwell 72

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Bránku sme testovali a vlastne testujeme stále na záhrade skoro každý deň. :-) Obaja chlapci (10 a 6 rokov) na ňu strieľajú každé popoludnie poriadnou dávkou pukov, sem tam vezmú aj loptičku, párkrát som videl letieť aj kameň. Bránka je po pár mesiacoch stále ako nová. Jasné, nájdete na nej šmuhy od pukov, ako lízli tyčku, ale to je všetko. Konštrukcia drží ako na začiatku.

Pre malé deti je super. Dôležité je, že strieľajú hneď od začiatku na klasickú bránku, takže keď potom prídu na ľad, nie je to pre nich žiadna zmena.

Za mňa je pre malé deti určite TOP. Tyčky sú o niečo užšie než pri drahšom variante bránky 72", ale pre deti je to úplne dostačujúce. Navyše, bránka je vďaka tomu aj výrazne ľahšia, takže sa prenáša ďaleko lepšie. A víťazí aj cena, ktorá je skoro o tretinu nižšia ako pri modeloch pre dospelých, čo je tiež fajn.

Ak máte doma malé deti, je pre nich táto bránka naozaj tým najlepším variantom. A ak k nej dokúpite aj nejaké plachty alebo terče, uvidíte, že o deťoch nebudete každý deň niekoľko hodín ani vedieť."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 72"
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 72" (klasická bránka)
Rozmery (centimetre): 183 x 122 x 81 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 10,8 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 20 minút
Pevnosť siete: 10 000 D
Pridanie siete k bránke: na šnúrku
Rozmery (palce): 72" x 48" x 32"
tyče bránky: 1,5" (3,8 cm)
Určenie: pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: