Strelecká a stickhandling doska Shooting Pad JR 100 x 50 cm

Kód: 11059
Značka: Winnwell
€36
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

✅ Najmenšia zo všetkých dosiek
✅ Najjednoduchšia na manipuláciu a prenášanie
✅ Ideálne pre deti a na tréning streľby
✅ Perfektná kĺzavosť všetkých pukov
✅ Ak vám doska nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Malá a funkčná

Najmenšia zo všetkých dosiek, a preto je perfektná pre malé deti! Pre dospelých je super čisto na streľbu.

✅ Klady

  • Malá, skladná, ľahko prenosná
  • Drží si neustále rovný tvar
  • Výborná kĺzavosť pre klasické puky aj GB™ puky
  • Prakticky nezničiteľný povrch
  • Skvelá na tréning streľby
  • Uložíte ju kamkoľvek, stačí oprieť o stenu alebo niekam zasunúť

❌ Zápory

  • Nemôžete trénovať stickhandling a ďalšie zručnosti, je čisto na streľbu

Najmenšia zo všetkých dosiek

Strelecká doska na hokej Shooting Pad JR je najmenšou streleckou doskou. Jej rozmer je 100 x 50 cm. Je to super pomôcka na nácvik streľby, a to ako dospelých, tak malých detí.

Povrch dosky simuluje ľad, takže na ňom výborne kĺžu ako klasické puky, tak aj špeciálne Green Biscuit™ puky pre tréning na suchu. Tie jazdia po doske extrémne rýchlo. :-) Trénovať na Shooting Pad JR ploche môžete ale napríklad i s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Rovná plocha je super v tom, že drží stály tvar, zároveň sa jednoducho prenáša. Treťou výhodou rovného tvaru je jednoduché skladovanie dosky. Opriete ju trebárs o stenu alebo zasuniete pod skriňu - proste ju uložíte viac-menej kamkoľvek.

Streľba a tréning na streleckej doske Shooting Pad JR 100x50cm

Rovnaké vlastnosti ako na ľade

Skúste ísť strieľať na ľad a potom z tejto dosky. V kĺzavosti, o ktorú ide primárne, nespoznáte rozdiel. Vďaka doske Shooting Pad JR si vytvoríte skvelé tréningové zázemie a plnohodnotnú strelnicu priamo u seba doma.

Toto je vec, ktorá by nám ešte pred pár rokmi pripadala ako niečo úplne nereálne, lenže dnes je to skutočnosť. Navyše si môžete vybrať hneď z troch veľkostí dosiek.

Najväčšia je Shooting Pad Extreme, ktorá má 300 x 150 cm. Potom je tu variant strednej dosky Shooting Pad Pro 150 x 75 cm. Najmenšou doskou je tento model Shooting Pad JR 100 x 50 cm.

Všetky tri dosky majú úplne totožný povrch, ktorý je perfektný pre klasický off-ice tréning alebo tréning na suchu.

Test v praxi a recenzia strelecká doska Shooting Pad JR 100x50cm

Na tréning streľby je jednoducho ideálna

Na rozdiel od väčších dosiek Shooting Pad ExtremeShooting Pad Pro je primárny účel tejto najmenšej dosky úplne niekde inde. Je totiž ideálna na klasickú streľbu. Proste na ňu nahádžete puky a pálite na bránu jeden za druhým. Je to jednoduché a výborne to funguje. :-)

Perfektne na nej potrénujú ako deti, tak dospelí. Deti majú na doske aj trochu priestoru na základné zručnosti s hokejkou a stickhandling. U dospelých je to potom primárne o tréningu streľby.

Tréning dospelý strelecká doska Shooting Pad JR 100x50cm

Doska prežije všetko

Doska je rovná, takže na rozdiel od najväčšieho modelu Shooting Pad Extreme nemusíte čakať, až si sadne do roviny. Túto dosku, rovnako ako druhý rovný model Shooting Pad Pro, len rozbalíte, dáte na zem a môžete začať trénovať.

Vďaka špeciálnemu materiálu z polymérov doska "zreje ako víno". V praxi to znamená, že čím viac na nej budete trénovať a doska bude dostávať zabrať, tým lepšie na nej budú puky jazdiť.

Vôbec jej nevadia škrabance a rôzne odreniny, kamienky alebo dážď, ba naopak. Nemusíte ju ani trochu šetriť. Znesie naozaj všetko. Časom je povrch dosky vďaka používaniu proste ešte lepší.

Jediné, na čo si dávajte pozor, je mráz alebo príliš ostré slnko. V mraze môže doska prasknúť a na priamom slnku by sa mohla začať vlniť.

Najmenšia strelecká doska na hokej Shooting Pad JR 100x50cm

Deti si dosku zamilovali

Mali sme možnosť testovať všetky strelecké dosky, vrátane tejto najmenšej. Prvé dve veľké sú na streľbu i stickhandling. Táto najmenšia je jednoducho iná. Nie je na nej toľko priestoru pre rôzne parádičky s hokejkou, zato sa z nej skvele strieľa.

Keď sme dali vybrať deťom, viac-menej vždy siahli po tejto verzii. Proste ich najviac baví strieľanie, a tiež sa im výborne prenáša. Ak by existovala anketa "Ktorú dosku deti odporúčajú", táto by ju zrejme vyhrala. :-)

Aj u tejto dosky si dajte ale pozor - keď ju necháte ležať dlho na jednom mieste, tak pod ňou môžu vzniknúť také tie vyblednuté miesta na trávniku. My sme to vyriešili tým, že sme dosku po každom tréningu upratali, respektíve opreli o záhradný domček a hotovo. :-) Tam je schovaná od slniečka, má proste svoje miesto a nevadí to ani trávniku.

Recenzia a porovnanie hokejovej dosky Shooting Pad JR 100x50cm

Môžete vyberať z niekoľkých veľkostí

Tréningové dosky sú celkom v troch rozmeroch.

Najväčšia je doska Shooting Pad Extreme. Jej rozmer je 300 x 150 cm a má naozaj obrovskú plochu, na ktorej môžete trénovať jednoducho čokoľvek. Šírka plastu je 3 mm, vďaka čomu je doska výborne pružná a dá sa opakovane rolovať a zase rozbaľovať. Len v rámci skladovania na ňu potrebujete logicky trochu viac miesta. Na druhú stranu, ak dosku zrolujete, previažete napríklad šnúrkou a postavíte do rohu, máte vyriešené.

strednej veľkosti je potom model Shooting Pad Pro s rozmermi 150 x 75 cm. Na rozdiel od Shooting Pad Extreme je doska klasicky rovná. Šírka plastu je 5 mm, má aj madlo, vďaka ktorému ju jednoducho prenesiete. Aj na tejto doske môžete trénovať s nahrávačom a prakticky robiť väčšinu cvičenia ako na najväčšej variante. V rámci skladovania ju oprite niekde v garáži alebo kdekoľvek inde o stenu a nič viac neriešite.

Tretia do partie, teda najmenšia doska Shooting Pad JR s rozmerom 100 x 50 cm. Má tiež madlo, za ktoré ju prenesiete a je široká 3 mm. Táto verzia je super pre malé deti, ktoré sa učia strieľať. Využije ju ale aj dospelý hráč, čisto na streľbu je perfektná. Len na nej nepotrénujete stickhandlingové zručnosti, na to potrebujete väčší priestor.

Samostatnou kategóriou dosiek je potom plocha stickhandling Shooting Pad Ice v základnom rozmere 200 x 100 cm. To je plocha, ktorú si zostavíte z jednotlivých dlaždíc o veľkosti 33 x 33 cm. Výhodou tejto plochy je to, že ju môžete postupne zväčšovať dokupovaním ďalších kociek. V rámci kĺzavosti je na tom možno ešte o niečo lepšie ako klasické dosky. Bezpochyby je to ďalší super variant umelej plochy na tréning.

Porovnanie veľkostí hokejových dosiek

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Toto je super doska pre malé deti, prípadne pre dospelých hráčov na streľbu. Výhoda je, že ju prakticky kamkoľvek preveziete alebo prenesiete. Je malá, ľahká a výborne skladná.

Samozrejme, ak by ste chceli primárne trénovať stickhandling a ďalšie veci, tak musíte siahnuť po väčších rozmeroch dosky. Buď siahnuť po strednej veľkosti Shooting Pad Pro, ktorá má 150 x 75 cm alebo po tej najväčšej doske Shooting Pad Extreme, ktorá meria 300 x 150 cm.

Z vlastnej skúsenosti, keď by som bral dosku pre deti, tak by som vyberal primárne medzi touto doskou alebo strednou veľkosťou Shooting Pad Pro. Ako píšem hore v popisku, my máme všetky tri a deti si rovnako zakaždým vyberú túto, pretože je pre nich najľahšia na prenášanie a nejako ich to k nej jednoducho ťahá. :-)"

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Šírka dosky: 3 mm
Typ dosky: rovná
Určenie: pre dospelých + pre deti
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: