Strelecká plachta na hokejovú bránku Winnwell Accushot 52" Heavy Duty

Kód: 676824022476
Značka: Winnwell
€63,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

✅ Heavy Duty plachta veľkosť 52"
✅ Perfektná pomôcka pre nácvik presnosti streľby
✅ Heavy Duty
profesionálne spracovanie
✅ Určená na streľbu pukom
✅ Ak vám plachta nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Najpevnejšia strelecká plachta k malej bránke

Najpevnejšie prevedenie plachty pre nácvik presnej streľby na malých bránkach.

✅ Klady

  • Spracovanie Heavy Duty pre streľbu pukom
  • Profesionálny variant plachty
  • Pasuje presne na Heavy Duty bránku 52"
  • Pripevníte k bránke za pár minút
  • Drží pevne vďaka gumičkám, ktoré sú schované
  • Výborný doplnok pre tréning presnosti streľby

❌ Zápory

  • Žiadne sme nenašli :-)

Strelecká plachta, na ktorú môžete páliť o sto šesť

Plachta Winnwell Accushot 52" Heavy Duty je svojou výdržou jednoznačne na špici. Pokiaľ chcete trénovať bez akýchkoľvek kompromisov, berte ju.

Je to presná kópia Heavy Duty plachty vo veľkosti 72", ktorá je určená na profesionálny tréning dospelých hráčov. Vďaka svojmu rozmeru pasuje presne na malú bránku Heavy Duty 52".

Strelecká plachta je jeden z najdôležitejších doplnkovhokejovej bránke, a vďaka nej bude váš tréning presnosti streľby veľmi efektívny. Tento model má 4 otvory v rohoch bránky 1 v strede, aby ste mohli trénovať strelu medzi nohy brankára. Výhodou pri Heavy Duty plachte sú gumičky, ktoré prirobíte za sieť. Nie sú tak na tyčiach, a preto ich nikdy netrafíte pukom a tým ich nezničíte.

Test plachty Winnwell Heavy Duty 52

Na bránku streleckú plachtu pripevníte hneď

Streleckú plachtu Winnwell Accushot Heavy Duty 52" pripevníte k bránke jednoducho a rýchlo pomocou gumičiek. Tie prichytíte trošku iným systémom ako u ostatných plachiet - za sieť. Je to preto, aby ste mali 100% istotu, že keď trafíte tyč, netrafíte gumičku.

Samotné gumičky majú hneď niekoľko výhod. Zaisťujú isté a pevné pripevnenie plachty k tyčiam a zároveň fungujú čiastočne ako pružina, ktorá tlmí nárazy pukov do plachty.

Heavy Duty plachta na hokejovú bránu, u ktorej držia naozaj pevne vďaka gumičkám

Strelecká plachta je pripravená na tú najvyššiu záťaž

Testovali sme ju vo verzii 72", ktorá je materiálom úplne rovnaká ako menšia 52". Strieľali sme na ňu, ako len to šlo, ale nemali sme šancu čokoľvek poničiť. Už po prvých strelách to bolo jasné. Samotná plachta je naozaj pevná, materiál má silu 1800 D. Výhodou je tiež to, že plachta obopína tyče dookola a nikde sa tak netvoria žiadne nechcené medzery pre puk. Kanadská firma Winnwell túto plachtu právom odporúča pre streľbu pukom, prakticky nie je šanca ako by ste ju mohli zničiť.

Toto je tá najodolnejšia plachta na hokejovú bránku, navyše v prevedení 52

Drží ako pribitá

Celkom 12 gumičiek sa stará o to, aby sa plachta na bráne Heavy Duty 52" nepohla ani o kúsok. V balení budete mať ešte jednu gumičku naviac pre prípad, že by ste niektorú po čase stratili.

V spodnej časti je plachta vystužená špeciálnymi železnými prútmi, ktoré ju perfektne napnú. Titul "vlajkovej lode medzi plachtami na hokejové bránky" jej tak náleží absolútne právom.

Celkom 12 gumicukov drží plachtu Winnwell Heavy Duty 52

V praxi sme s plachtou boli úplne spokojní

Vyskúšali sme si všetky 3 plachty na klasické bránky, ktoré má Winnwell v ponuke. Ako model Winnwell Acushot 72", tak rad s lapačmi pukov Winnwell Accushot Pro Shot. Tento model Winnwell Heavy Duty je každopádne o kúsok ďalej. S prehľadom sa stane parťákom v klubovom profesionálnom tréningu, a aj to vypovedá o tom, ako veľmi tejto rade Winnwell verí.

Je super, že je na trhu plachta v prevedení pre menšie verzie bránky Winnwell Heavy Duty 52". Môžete si tak dopriať komfort profesionálneho tréningu aj v obmedzenejších domácich podmienkach!

Najlepšia a najodolnejšia plachta na hokejové bránky Winnwell Heavy Duty

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Winnwell k bránke Heavy Duty 52" vyrobil práve túto plachtu tak, aby ste si k nej mohli zaobstarať naozaj TOP doplnky, na ktoré sú zvyknutí profesionálni hráči.

Rovnako ako jej sestra vo veľkosti 72", aj ona je jednoducho vlajkovou loďou medzi streleckými plachtami. V spracovaní, systéme pripevnenia, pevnosti plachty, jednoducho v ničom nie je rozdiel. Je to zaslúžená tréningová pomôcka radu Heavy Duty, ktorá je tou najodolnejšou na trhu.

Vydrží strely od dospelých hráčov v plnej paľbe. Často ju môžete vidieť aj v kluboch, kde slúži aj niekoľko rokov ako pomocník pri letnej príprave hokejistov. Aj to vypovedá o tom, ako veľmi odolná je a koľko toho vydrží.

Takže vôbec nebude vadiť, keď pôjdete okolo bránky, vezmete do ruky hokejku a dáte si chvíľu tréning potrebný so synom. Plachta aj bránka Heavy Duty vydrží záťaž od dospelého hráča úplne s prehľadom.

Pokiaľ chcete plachtu, pri ktorej nemusíte zvažovať, čo vydrží a čo už nie, a jednoducho sa na ňu chcete spoľahnúť, tak sa pozeráte na ten správny model. Je to TOP plachta k TOP malej bránke Heavy Duty 52".

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké plachty na hokej
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Typ: strelecká plachta
Na veľkosti bránky: 52"
pevnosť plachty: 1 800 D
Systém přidělání: gumicuk (schované)
Určenie: pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: