Hokejová bránka Winnwell 52" Heavy Duty Tyče 5 cm

Kód: 10306
Značka: Winnwell
€194
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

✅ Menšia kópia profi modelu bránky Heavy Duty
✅ Extra spevnená konštrukcia pre streľbu pukom
✅ Najodolnejší typ siete bránok Winnwell
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Najodolnejšia bránka na trhu v malom prevedení

Ideálne pre tréning detí! Navyše, na trhu nenájdete odolnejšiu bránku ako model Heavy Duty.

Streľba na hokejovú bránku Winnwell Heavy Duty

✅ Klady

  • Extrémne odolná konštrukcia na streľbu pukom
  • Menšia kópia profi modelu bránky Heavy Duty 72"
  • Vďaka svojej veľkosti je vhodná pre tréning a hru detí
  • Najodolnejšia a najpevnejšia sieť zo všetkých tréningových bránok
  • Môžete opakovane skladať a rozkladať
  • Prakticky nemožné, aby ste ju zničili
  • Jednoznačne najodolnejšia bránka pre nácvik streľby
  • Ak nezhorí, vydrží navždy :-)

❌ Zápory

  • Vďaka svojej extrémne odolnej konštrukcii má o niečo vyššiu hmotnosť ako bežné malé bránky

Profi bránka v detskej veľkosti

Winnewell 52" Heavy Duty je vlajková loď medzi malými bránkami. Využijú ju predovšetkým deti pre tréning streľby pukom, ale s prehľadom vydrží aj strelu dospelého hráča, ktorý do nej môže páliť celou silou bez obmedzenia. Tyče sú najodolnejšie, aké pri tréningových bránkach môžete mať. Ich označenie je Heavy Duty a sú rovnako pevné ako pri profi modeloch tejto bránky v klasickej veľkosti 72".

Rozmer tohto malého variantu bránky Heavy Duty je 132 x 91 x 61 cm, čo je v palcoch 52" x 36" x 24".

Rozmery hokejovej bránky Winnwell Heavy Duty 72

Konštrukciu bránky Winnwell 52" Heavy Duty istia skrutky

Ako každú hokejovú bránku v našej ponuke, aj túto zložíte naozaj rýchlo. Pri modeli Heavy Duty skladáte bránku pomocou kombinácie technológie Snap Clip Construction, teda klasické zacvakávanie jednotlivých dielikov do seba + použitie skrutiek.

Najprv do seba zacvaknite spodné diely bránky, potom na ne zasuniete tie vrchné, zastrčíte skrutky, utiahnete a máte hotovo. Ide to naozaj ako jedna báseň. Samotnú konštrukciu máte takto zloženú za pár minút a drží pri sebe absolútne pevne.

Najdlhší čas z celého zloženia zaberie pripevnenie siete k bránke šnúrkou. Výhodu je, že sieť na bránke 52" je znateľne menšia ako na klasickej bránke, takže to ide o poznanie rýchlejšie. :-)

Verím, že z fotiek ľahko pochopíte, ako ľahko a rýchlo sa bránka Winnwell Heavy Duty 52" skladá. Súčasťou balenia je samozrejme aj návod na zloženie, ale asi ho nebudete vôbec potrebovať.

Zloženie a montáž hokejovej bránky Winnwell Heavy Duty 72

Najpevnejšia sieť, akú môžete mať

Bránka Winnwell Heavy Duty 52" má pochopiteľne sieť na šnúrku, aby na bránke držala za každej situácie. Oproti bránkam strednej rady má ale sieť na tejto bránke extra odolný materiál, ktorý Winnwell označuje hodnotou 25 000 D. Na dotyk okamžite spoznáte, že sa jedná naozaj o veľmi pevnú tkaninu. Sieť sa dá tiež kedykoľvek dokúpiť samostatne.

Pre porovnanie: klasická bránka Winnwell 72" so sieťou na suchý zips alebo vo verzii na šnúrku má odolnosť siete 18 000 D. Základný model bránky Winnwell 72" má potom sieť o pevnosti 10 000 D. Takže tu nie je čo riešiť, brána Heavy Duty má jednoznačne najpevnejšiu sieť zo všetkých Winnwell bránok.

Pripojenie siete k hokejovej bránke Winnwell Heavy Duty 72

Zrátané a podčiarknuté: najodolnejšia bránka na trhu

Modelový rad Winnwell Heavy Duty je jediná, ktorú táto kanadská značka oficiálne odporúča na streľbu pukom. Ostatné bránky streľbu pukom znesú, ale môžu sa im urobiť na tyčiach malé preliačiny alebo šmuhy. Tých sa u bránky Heavy Duty jednoducho obávať nemusíte.

V teste sme si aj cez všetky garancie od výrobcu dali poriadne záležať a pálili na bránu, čo sa len dalo. Úmyselne sme nastreľovali tyče a chceli ich aspoň trochu zdeformovať. Išli sme dokonca ešte bližšie s tým, že strely z blízka tyčky aspoň trochu zdeformujú. A stále nič. Jediné, čo sme na tyčiach urobili, boli šmuhy, ktoré sme potom prstom zotreli jednoducho dole.

Takto odolná je bránka Winnwell Heavy Duty 52" hlavne vďaka tomu, že má extra vystuženú konštrukciu tyčiek. Ich hrúbka je o viac ako polovicu silnejšia, a to robí výrazný rozdiel v celkovej odolnosti. A aj keď je model 52" menší, tyče má rovnako široké ako väčší model 72"; konkrétne 2", čo je v prepočte 5 cm.

Obuchané tyče hokejovej bránky Winnwell Heavy Duty 72

Bránka sa nehne z miesta ani po najtvrdšej strele

Naozaj sme sa snažili bránku aspoň na niečom nachytať. Pálili sme na ňu príklepom jednu ranu za druhou, ale držala na zemi ako pribitá.

Vďaka tomu, že je celkovo výrazne ťažšie ako stredná rada bránok Winnwell, tak ustojí aj najvyššiu kadenciu striel. Z miesta sa nehne ani o centimeter, a to ani v menšej variante 52". Naozaj nás to veľmi príjemne prekvapilo, pretože častým problémom malých bránok je nižšia stabilita voči poriadnym bombám.

Pozrite sa na naše fotky z testu a uvidíte, že s bránkou Winnwell 52" je radosť trénovať.

Test hokejová bránka Winnwell Heavy Duty 72

Bránka vydrží nielen puky, ale aj rozmary počasia

Je to vlajková loď WinnWell, takže logicky vydrží najviac ako v tréningu, tak aj mimo neho. Môžete ju s pokojným svedomím nechať celý rok na záhrade alebo kdekoľvek vonku, či už svieti slnko alebo padajú krúpy.

Jediné, čomu môžu rozmary počasia ľahko vadiť, je samotná sieť. Tej by určite prišla nejaká strieška vhod, ale na druhú stranu to nie je nutnosť. Časom sa dá sieť bez problémov vymeniť a kúpiť nová. Na bránky v oficiálnej veľkosti sa predáva špeciálny vonkajší obal. Ten sa dá použiť aj na túto bránku, len jej je trochu väčší. :-)

Odolná hokejová bránka Winnwell Heavy Duty

K bránke sa hodia ďalšie tréningové pomôcky

K bránke si môžete zaobstarať v rámci originálneho príslušenstva tiež Heavy Duty streleckú plachtu. Tá je rovnako ako táto brána určená primárne na strelu hokejovými pukmi, takže vydrží aj tie najväčšie delovky.

Celý tréning posunú na novú úroveň aj rôzne terče a plachty, vďaka ktorým rozviniete nielen svoju razanciu strely, ale hlavne jej presnosť. Tu sú konkrétne vhodné a potrebné malé zvoniace terče alebo jeden veľký. Na túto bránku tiež parádne sedia terče Winnwell Top Corner.

Samostatnou kapitolou sú potom strelecké doskynahrávač. Bez nich si prakticky poriadny tréning na suchu ani nemožno predstaviť.

Plachta na bránku Winnwell Heavy Duty

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Ak poznáte bránku Winnwell Heavy Duty v klasickej veľkosti, nie je veľmi čo dodávať. Toto je najodolnejšia bránka, ktorú na hokejový tréning môžete mať. Je úplne rovnaká ako jej "dospelý brat", len v menšom prevedení.

Kupujete ju pre svojho drobca? Buďte v pokoji, môže na ňu strieľať trebárs aj kamene, pretože vydrží naozaj všetko. :-) Navyše je výhoda, že keď dostanete tiež chuť, môžete vziať do ruky hokejku a pokojne si na bránu zastrieľať. Ani po strelách dospelého totiž nenájdete na tyčiach žiadne stopy - proste odolnosť Heavy Duty.

Ak chcete naozaj TOP bránku, tu ju máte. Vydrží vám roky a znesie prakticky všetko. V rámci originálneho príslušenstva si k nej môžete zaobstarať tiež Heavy Duty streleckú plachtu v rozmere 52", s ktorou lepšie natrénujete presnosť."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky malé - 54" a 52"
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 52" (mini bránka)
Rozmery (centimetre): 132 x 91 x 61 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 17 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 15 minút
Pevnosť siete: 25 000 D
Pridanie siete k bránke: na šnúrku
Rozmery (palce): 52" x 36" x 24"
tyče bránky: 2" (5 cm) extra spevnené
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: