Strelecká a stickhandling doska Shooting Pad Pro 150 x 75 cm

Kód: 11062
Značka: Winnwell
€65
Na dotaz
Položka bola vypredaná…

✅ Doska drží vždy rovný tvar
✅ Dostatok priestoru pre všetky cvičenia (150 x 75 cm)
✅ Výborná kĺzavosť všetkých pukov
✅ Veľmi jednoduché prenášanie vďaka rúčke na ruku
✅ Ak vám doska nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčšia rovná doska

Veľká doska pre off-ice tréning, ktorá sa ľahko a prakticky prenáša.

✅ Klady

  • Dostatočná veľkosť dosky na tréning
  • Ideálny rozmer 150 x 75 cm
  • Drží si neustále rovný tvar
  • Výborná kĺzavosť na klasickýchGB™ pukov
  • Prakticky nezničiteľný povrch
  • Skvelá na tréning streľby i stickhandling
  • Jednoducho sa prenáša
  • Uložíte ju kamkoľvek, stačí oprieť o stenu alebo niekam zasunúť

❌ Zápory

  • žiadne

Najlepšia rovná doska

Strelecká doska na hokej Shooting Pad Pro je druhou najväčšou streleckou doskou, ktorú si môžete zaobstarať. Jej rozmer je 150 x 75 cm a oproti najväčšej doske Shooting Pad Extreme nie je rolovacia, ale rovná.

Rozmer dosky ponúka dostatočný priestor pre všetky cvičenia. Trénovať na nej môžete všetko, na čo si spomeniete, od streľby, cez stickhandling, až po vhadzovanie. Povrch dosky simuluje klasický ľad, takže sa na ňom výborne kĺžu ako normálne puky, tak aj špeciálne Green Biscuit™ puky pre tréning na suchu. Tie jazdia po doske extrémne rýchlo. :-) Trénovať na Shooting Pad Pro ploche môžete ale napríklad i s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Rovná konštrukcia je super v tom, že drží stály plochý tvar. Zároveň sa jednoducho prenáša. Tretia výhoda rovného tvaru je jednoduché skladovanie dosky. Opriete ju napríklad o stenu alebo zasuniete pod skriňu - proste ju uložíte viac-menej kdekoľvek.

Výborná doska na hokejový tréning Shooting Pad Extreme 150 x 75cm

Doska alebo ľad - nespoznáte rozdiel

Skúste ísť na ľad a potom na túto dosku. V kĺzavosti, o ktorú ide primárne, nespoznáte rozdiel. Vďaka doske Shooting Pad Pro si vytvoríte skvelé tréningové zázemie priamo u seba doma.

Toto je vec, ktorá by nám ešte pred pár rokmi pripadala ako niečo úplne nereálne, dnes je to ale skutočnosť. Navyše si môžete vybrať hneď z troch veľkostí dosiek.

Najväčším variantom je Shooting Pad Extreme (300 x 150 cm), stredný je model Shooting Pad Pro (150 x 75 cm). Najmenšia strelecká doska je potom model Shooting Pad JR (100 x 50 cm), ktorá je ideálna predovšetkým na streľbu.

Všetky tri dosky majú úplne totožný povrch, ktorý je perfektný pre klasický off-ice tréning alebo tréning na suchu.

Recenzia streleckej dosky Shooting Pad Pro 150x75cm

Dostatočný priestor pre všetky cvičenia

Je logické, že na najväčšom bratovi tejto dosky, modelu Shooting Pad Extreme, môžete trénovať bez akéhokoľvek obmedzenia priestoru. Jej rozmer 300 x 150 cm je naozaj obrovský. Na druhú stranu, táto doska môže byť pre niekoho možno až moc veľká.

Preto je tu rad Shooting Pad Pro. Rovná doska, veľkostne úplne dostačujúca pre tréning všetkého, čo potrebujete. V rámci priestoru sa nemusíte akokoľvek obmedzovať, na ploche 150 x 75 cm s prehľadom natrénujete streľbu, stickhandling aj vhadzovanie. A naviac dosku tiež ľahko premiestnite.

Jedným z najdôležitejších doplnkov ku streleckej doske je nahrávač One Timer Passer alebo Passer Pro. Vďaka nim môžete výborne trénovať streľbu z prvej, ale aj prihrávky. S nahrávačom budete dosku využívať razom naplno!

Časom môžete potom rozširovať svoju výbavu o celú radu doplnkov pre stickhandling a neustále posúvať tréning na ďalšie úrovne.

Test rovnej hokejovej dosky Shooting Pad Pro 150x75

Doska je pripravená aj na to najhrubšie zaobchádzanie

Doska je rovná, takže na rozdiel od najväčšej Shooting Pad Extreme nemusíte čakať, až si po rozbalení sadne do roviny. Túto platňu len rozbalíte, dáte na zem a môžete začať trénovať.

Vďaka špeciálnemu materiálu z polymérov "zreje ako víno". V praxi to znamená, že čím viac na nej budete trénovať a doska bude dostávať zabrať, tým lepšie na nej budú puky jazdiť.

Vôbec jej nevadia škrabance a rôzne odreniny, kamienky alebo dážď, ba naopak, nemusíte ju ani trochu šetriť. Znesie naozaj všetko. Časom je povrch dosky vďaka používaniu proste ešte lepší a lepší.

Jediné, na čo si dávajte pozor, je mráz alebo príliš veľké slnko. V mraze môže doska prasknúť a na priamom slnku by sa mohla zvlniť.

Odolnosť streleckej dosky Shooting Pad Pro 150x75cm

Doska Shooting Pad Pro prešla testom parádne

Testovali sme ju veľmi dôkladne, rovnako ako hokejové bránky alebo najväčšiu dosku Shooting Pad Extreme a malú Shooting Pad JR. A výsledok? Shooting Pad Pro je parádna doska!

Je super, ako jednoducho ju prenesiete a tiež, že je stále 100% rovná. Puky na nej kĺžu parádne, nahrávač sa k nej pridelí ľahko a je jednoducho top po všetkých stránkach.

Jediné, čo sme na začiatku riešili, boli vyblednuté fľaky na tráve, ktoré pod doskou logicky po pár dňoch používania sú. Najprv sme ju presúvali po trávniku z miesta na miesto, potom sme to ale vymysleli inak. Postavili sme dosku medzi záhradný domček a detský bunker a hotovo. Tam je skvele schovaná pred slniečkom, tam nevadí ani trávniku. :-)

Rovná doska Shooting Pad Extreme 150 x 75cm

Tri dosky a ešte jedna k tomu

Tréningové dosky sú celkom v troch rozmeroch.

Najväčšia Shooting Pad Extreme (300 x 150 cm) je naozaj veľká, a vďaka tomu na nej môžete trénovať jednoducho čokoľvek. Doska je rolovacia a má šírku plastu 3 mm, vďaka čomu je výborne pružná a dá sa opakovane rolovať a zase rozbaľovať. Len pre skladovanie potrebujete logicky trochu viac miesta. Na druhú stranu, ak dosku zrolujete, previažete napríklad šnúrkou a postavíte do rohu, tak máte vyriešené.

Stredný model dosky, na ktorý sa práve pozeráte, má veľkosť 150 x 75 cm. Na rozdiel od Shooting Pad Extreme je doska už klasicky rovná, v šírke 5 mm, a má aj madlo, vďaka ktorému ju jednoducho prenesiete. Aj na tejto doske môžete trénovať s nahrávačom a prakticky robiť väčšinu cvičenia ako na najväčšej variante. V rámci skladovania ju oprite niekde v garáži o stenu a nič viac neriešite.

Najmenšia doska Shooting Pad JR meria len 100 x 50 cm a široká je 3 mm. Má tiež madlo, za ktoré dosku prenášate. Táto verzia je super pre malé deti, ktoré sa učia strieľať. Využije ju ale aj klasicky dospelý hráč, čisto na streľbu je perfektná. Len na nej nepotrénujete stickhandlingové zručnosti, na to potrebujete už väčšiu plochu.

Samostatnou kategóriou dosiek je potom plocha stickhandling Shooting Pad Ice v základnom rozmere 200 x 100 cm. To je strelecká doska, ktorú si zostavíte z jednotlivých dlaždíc o veľkosti 33 x 33 cm. Výhodou tejto plochy je to, že ju môžete postupne zväčšovať dokupovaním ďalších kociek. V rámci kĺzavosti je na tom možno ešte o niečo lepšie ako klasické dosky. Bezpochyby je to ďalší super variant plochy na tréning.

Porovnanie hokejovej dosky Shooting Pad Pro 150x75cm

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Táto doska je super. Je dostatočne veľká pre všetky cvičenia, ale zároveň výrazne menšia ako najväčšia varianta Shooting Pad Extreme. Ľahko ju prenesiete vďaka rúčke a na jej uloženie prakticky nemusíte vyhradzovať veľa miesta, stačí ju proste niekam oprieť alebo dať na zem.

Tým, ako je rovná, tak drží výborne tvar, vy ju len položíte na zem a trénujete.

Prirobíte na ňu ľahko akýkoľvek nahrávač, napríklad model One Timer Passer alebo Passer Pro. Vďaka nahrávačom môžete na doske trénovať strelu z prvej, nahrávky a ďalšie možné kombinácie. Bez nich je doska v tomto ohľade viac-menej polovičná.

Výborne na doske fungujú tiež Green Biscuit™ puky, ktoré na doske jazdia perfektne a hlavne rýchlo. Ako klasický Green Biscuit™ Originál alebo Green Biscuit™ Pro. Na streľbu je potom Green Biscuit™ Snipe. Trénovať na Shooting Pad Pro ploche môžete ale napríklad i s in-line pukom, loptičkou Smart Ball alebo Wood Ball.

Časom je dobré dosku rozširovať o stickhandling doplnkyposúvať svoj tréning na ďalšiu úroveň.

Úprimne je ťažké rozhodnúť sa medzi najväčšou doskou Shooting Pad Extreme a týmto modelom. Obe sú super a každá má niečo naviac. Každopádne budete spokojní tak ako s najväčšou verziou, tak s touto strednou."

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké dosky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Šírka dosky: 5 mm
Typ dosky: rovná
Určenie: pre dospelých + pre deti
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: