Strelecká plachta na hokejovú bránku Winnwell Accushot 54"

Kód: 829605000297/3014347898
Značka: Winnwell
€41
Na dotaz
Velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

✅ Pasuje na malé bránky 54"
✅ Výborná pomôcka pre nácvik presnosti streľby
✅ Gumičky zaisťujú pevné pripevnenie k bránke
✅ Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
✅ Ak vám plachta nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Najlepšia plachta na bránky veľkosti 54"

Trénujte absolútnu presnosť streľby už u malých hráčov!

✅ Klady

  • Pasuje na akúkoľvek bránku o veľkosti 54"
  • Pripevníte k bránke za pár minút
  • Drží pevne vďaka gumičkám
  • Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
  • Výborný doplnok pre tréning presnosti streľby

❌ Zápory

  • Žiadne sme nenašli :-)

Aj malé deti trénujú skvele presnosť streľby

Táto plachta je výborný doplnok k hokejovej bránke 54", teda k tej najmenšej hokejovej bránke. Vďaka nej sa môžu deti usilovne venovať tréningu presnosti svojej streľby, čo môže byť rozhodujúci faktor toho, kam to na ľade dotiahnu. Plachta má 4 otvory v rohoch bránky 1 vo svojom strede, aby mohli trénovať presnosť strely medzi nohy brankára. Rozmer je 54" a pasuje presne na bránky s týmto rozmerom.

Túto plachtu Winnwell Accushot si môžete zaobstarať aj vo väčších veľkostiach. K dostaniu je na bránky veľkosti 72", teda na klasickú veľkosť bránky, rovnako tak aj na strednú bránku, teda v prevedení s veľkosťou plachty 60".

Plachta Winnwell Accushot 54

Plachtu Winnwell Accushot 54" pripevníte behom chvíle

K bránke ju pripevníte jednoducho a rýchlo pomocou gumičiek. Tie zaisťujú isté a pevné pripevnenie plachty k tyčiam a zároveň veľmi odolné - ak gumičku trafíte pukom, prežije (predtým plachty mali pásky na suchý zips, ktoré sa ranou pukom mohli poškodiť). Gumičky tiež fungujú ako pružina, a tak tlmia nárazy pukov do plachty.

Detská plachta na bránku Winnwell Accushot 54

Ako plachtu prirobiť čo najlepšie?

Z praxe pre vás máme odporúčania, ako plachtu Winnwell Accushot 54" pripevniť naozaj rýchlo, presne a hneď na prvý pokus. Nie je to nič zložité, ale je dobré postup poznať. Najskôr si chyťte vrchnú gumičku len za sieť (viď. obrázok nižšie), a to preto, aby plachta na bránke držala sama a vy ste mohli skontrolovať či  je v strede, resp. je od každej tyčky rovnako ďaleko. Ak nie, tak plachtu zľahka posuňte. Až bude presne v strede, tak sa môžete pustiť do pripevnenia gumičiek napevno tak, že ich klasicky obmotáte okolo tyčiek. A je to. :-)

Hokejová plachta Winnwell Accushot 54

Plachta vydrží všetky strely aj klasicky od pukov

Kanadský výrobca Winnwell pri plachte uvádza, že nie je primárne určená pre streľbu pukom. Tak sme sa na to sami pozreli a streľbu pukom otestovali. Pálili sme ako na variant tejto plachty vo veľkosti 72", tak aj na oba menšie modely. Teda túto plachtu 54" aj na väčšiu 60". A musíme povedať, že vydržali úplne v pohode.

Pevnosť plachty je v prípade veľkosti pre bránky 54" úplne rovnaká ako u verzie na klasickú veľkosť bránky, teda 1800 D. Okrem inej veľkosti je plachta teda úplne rovnaká ako tie, ktoré sa používajú pre tréning s klasickou bránkou.

Recenzia plachty Winnwell na bránku

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Plachtu sme dôkladne otestovali a môžeme ju sami odporučiť. Je to skvelý doplnok k bránke, vďaka ktorému vaše deti skvele vytrénujú nielen samotnú strelu, ale hlavne jej presnosť. A tiež ich domáci tréning bude oveľa viac baviť. Prirobiť ju na bránku zvládne hravo aj samé.

Toto je viac-menej jediná plachta na bránku 54", takže ak máte tú najmenšiu veľkosť bránky, určite ju deťom kúpte, budú s ňou maximálne spokojné.

V teste sme na plachtu strieľali klasickými pukmi, green biscuit pukmi aj loptičkami a vydržala. Výrobca síce neodporúča, aby ste na plachtu strieľali pukom a v prípade poškodenia od puku nemusia uznať reklamáciu, ale ako hovorím, vydrží úplne v pokoji aj strelu od dospeláka.

Je to ideálna voľba, ak to s hokejom myslíte vážne a chcete drobcovi vytvoriť doma ideálne tréningové prostredie!"

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké plachty na hokej
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Typ: strelecká plachta
Na veľkosti bránky: 54"
pevnosť plachty: 1 800 D
Systém přidělání: gumicuk (viditeľné)
Určenie: pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: