Strelecká plachta na hokejovú bránku Winnwell Accushot 60"

Kód: 676824004687
Značka: Winnwell
€46,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

✅ Pasuje na strednú bránku 60"
✅ Výborná pomôcka pre nácvik presnosti streľby
✅ Gumičky zaisťujú pevné pripevnenie k bránke
✅ Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
✅ Ak vám plachta nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá strelecká plachta pre menší typ bránok

Posuňte tréning streleckých schopností a presnosti aj u mladších hráčov o úroveň vyššie.

✅ Klady

  • Pasuje na akúkoľvek bránku o veľkosti 60"
  • Prirobíte k bránke za pár minút
  • Drží pevne vďaka gumičkám
  • Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
  • Výborný doplnok pre tréning presnosti streľby

❌ Zápory

  • Žiadne sme nenašli :-)

Najlepšia cesta pre tréning presnosti streľby

Vďaka streleckej plachte veľmi efektívne vytrénujete presnosť vašej streľby, ktorú na ľade potom predáte počas zápasov a tréningov. Táto plachta je výborný doplnok k hokejovej bránke 60", teda bránke strednej veľkosti. Plachta má 4 otvory v rohoch bránky 1 v strede, aby ste mohli cvičiť aj strelu medzi nohy brankára.

Plachtu Winnwell Accushot 60" si môžete zaobstarať aj vo väčšom, prípadne v menšom variantne. K dostaniu je aj na bránky veľkosti 72", teda na klasickú veľkosť bránky, rovnako tak na verziu 54", čo už je malá bránka.

Terče na plachte Winnwell Accushot 60

Na bránku pripevníte za chvíľočku

Streleckú plachtu Winnwell Accushot v strednej veľkosti 60" pripevníte k bránke jednoducho a rýchlo pomocou gumičiek. Tie majú hneď niekoľko výhod. Zaisťujú isté a pevné pripevnenie plachty k tyčiam zároveň odolné - ak gumičku trafíte pukom, nič sa jej nestane (predtým mali plachty pásky na suchý zips, ktoré sa pukom niekedy poškodili, to tu ale nehrozí). Gumičky tiež fungujú čiastočne ako pružina a tlmia nárazy pukov do plachty.

Plachta Winnwell Accushot 60

Tip ako plachtu prirobiť čo najpresnejšie

Aby ste plachtu na bránku prirobili naozaj presne a rýchlo, máme tu pre vás jedno odporúčanie. Na začiatku si chyťte vrchnú gumičku len za sieť (viď. obrázok nižšie). Je to preto, aby plachta sama držala na bránke a vy ste mohli skontrolovať, či je v strede, resp. má od každej tyčky rovnako miesta. Ak nie, tak plachtu zľahka posuňte. Keď bude v strede, tak sa môžete pustiť do pripevnenia gumičiek napevno obmotaním okolo tyčiek. Plachtu touto cestou prirobíte naozaj najrýchlejšie a správne. :-)

Hokejová plachta Winnwell 60

Otestovali sme plachtu aj pukom

Rovnako ako u hokejových bránok, aj u tejto plachty spoločnosť Winnwell uvádza, že nie je primárne určená pre streľbu pukom. My sme napriek tomu tieto plachty pukom otestovali, a to veľmi dôkladne. Pálili sme ako na variant plachty vo veľkosti 72", tak aj na oba menšie modely, teda na túto plachtu 60" aj na menšiu 54". A výsledok? Všetky vydržali úplne v pohode.

Pevnosť plachty je u tejto veľkosti 60" úplne rovnaká ako u verzie na klasickú veľkosť bránky, teda 1800 D. Okrem rozdielnej veľkosti nie je v plachtách jednoducho vôbec žiadny rozdiel. Je to teda presná kópia plachty, ktorá sa používa pre tréning streľby na klasickú bránku, len je v menšej veľkosti pre bránky 60".

Plachta Winnwell Accushot 60

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Plachtu sme dôkladne otestovali, a tak dobre vieme, že si hravo poradí s klasickými pukmi, green biscuit pukmi aj loptičkami. Pre nacvičenie presnosti streľby je to úplný základ.

Je to viac-menej jediná plachta na bránku 60", takže ak máte túto strednú veľkosť bránky, určite si ju kúpte, budete s ňou maximálne spokojní. Plachta má úplne rovnakú odolnosť (pevnosť plachty) aj systém pripevnenia k bránke ako model na klasickú bránku 72".

Výrobca Winnwell síce neodporúča na plachtu strieľať pukom, a preto v prípade poškodenia od puku nechce uznať reklamáciu, ale ako hovorím, vydrží úplne v pohode. Naviac u bránky s veľkosťou 60" sa predpokladá, že na ňu budú strieľať menšie deti, ktoré vo strele nemajú razanciu ako dospelí hráči, takže vydrží úplne bez problémov.

Plachta je tiež dôležitý doplnok k bránke, vďaka ktorému budete oveľa lepšie trénovať nielen samotnú strelu, ale hlavne jej presnosť. Bez toho sa skvelý hráč nezaobíde. Doma máte razom ďaleko zábavnejší a ešte účinnejší tréning.

Pokiaľ si plachtu zaobstaráte, budete naozaj nadšení, je super!"

Dodatočné parametre

Kategória: Strelecké plachty na hokej
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Typ: strelecká plachta
Na veľkosti bránky: 60"
pevnosť plachty: 1 800 D
Systém přidělání: gumicuk (viditeľné)
Určenie: pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: