Hokejová bránka Winnwell 60" Sieť na šnúrku, tyče 3,1 cm

Kód: 10315
Značka: Winnwell
€95
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

✅ Perfektne prešla testom v praxi
✅ Menšia konštrukcia bránky 60"
✅ Jednoduché a rýchle zloženie
✅ Pevné prichytenie siete k bránke na šnúrku
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Bránka Winnwell 60" je skvelá pre menších hráčov

Úplne rovnaká ako klasická hokejová brána, len v menšom prevedení, teda prispôsobená pre menšie deti.

Hokejová bránka Winnwell 60

✅ Klady

  • Alternatíva pre malé deti
  • Celá rada doplnkov ako na bežnú bránku (terče atď.)
  • Ľahšia konštrukcia, ľahšia manipulácia
  • Pevné prichytenie siete k tyčiam pomocou šnúrky
  • Môžete opakovane skladať a rozkladať
  • Vydrží streľbu pukom aj loptičkou od menších detí
  • Určite jedna z najlepších pomôcok pre nácvik streľby

❌ Zápory

  • Nie je pre dospelých hráčov, pretože má o niečo slabšiu konštrukciu než bránky 72"

Menšia ako klasická brána, všetko ostatné zostáva

Táto bránka je perfektná pre menších hokejistov. Má aj nižšiu hmotnosť a lepšie sa s ňou manipuluje. Užšia konštrukcia je úplne dostačujúca pre strely malých hokejových hviezd. Za nás teda super pomôcka pre domáci tréning!

Hokejové bránky si môžete zaobstarať celkom v 4 veľkostiach. Bránky klasické (72"), potom bránky stredné (60") - čo je práve tento model. Ďalej je v ponuke ešte menšia verzia bránok (54"). Viac-menej samostatnou kategóriou sú potom detské mini bránky, ktoré sa hodia skôr na doma na hranie.

Táto stredná bránka má rozmery 152 x 112 x 61 cm, v palcoch 60" x 44" x 24". Pre porovnanie: klasická brána 72" má veľkosť 183 x 122 x 81 cm. Rozdiel tu nie je úplne obrovský, čo môžete vidieť aj na našich fotkách nižšie.

Jediné odlíšenie od bránky v oficiálnom rozmere 72" je vo veľkosti a šírke konštrukcie. Všetko ostatné zostáva rovnaké (systém pripevnenia siete k bránke, jej pevnosť atď.).

Rozdiel vo veľkosti medzi bránkou Winnwell 72

Bránu zložíte raz dva

Hokejovú bránku Winnwell 60" so sieťou na šnúrku zložíte aj rozložíte jednoduchým spôsobom pomocou technológie, ktorú Winnwell pomenoval Snap Clip Construction. Jednotlivé diely bránky zacvaknite bez akéhokoľvek náradia. Winnwell má technológiu Snap Clip Construction naozaj prepracovanú do posledného detailu (nie ako bránky zo "supermarketu"). Pri skladaní sa aj zabavíte, pretože je to naozaj rýchle.

My sme celú bránku skladali vrátane pripevnenia siete šnúrkou necelých 20 minút. Keď bránku skladáte druhýkrát, tretíkrát, tak už je to rýchlejšie. Uvidíte, že to bude brnkačka aj pre vás.

Najdlhší čas z celého zloženia zaberie pripevnenie siete k bránke šnúrkou. Na druhú stranu, sieť na šnúrku na bránke drží perfektne, lepšie ako sieť na suchý zips. Takže táto časová "investícia" sa určite oplatí.

Z fotiek ľahko pochopíte, ako ľahko a rýchlo sa bránka Winnwell skladá. Pri kúpe dostanete samozrejme aj podrobný návod na zloženie, ale pravdepodobne ho nebudete vôbec potrebovať.

Návod na zloženie bránky Winnwell 60

Menší variant klasickej bránky vo veľkosti 72"

Vo variante stredných bránok veľkosti 60" ponúkame iba tento model. Je osvedčený, sieť na šnúrku pri bránke drží parádne a konštrukcia je pre malé deti úplne dostačujúca. Navyše k bránke pasuje tiež väčšina príslušenstva od terčov aj plachiet na bránky. Samozrejme, že si môžete k tejto bránke dokúpiť taktiež aj náhradné siete.

Šírka tyčí je u tohto modelu 3,1 cm. Sieť je úplne rovnaká ako u spomínanej bránky Winnwell 72", a to s pevnosťou 10 000 D.

V klasickej veľkosti hokejových bránok 72" potom máte možnosť vyberať ešte z bránok s celkovo pevnejšou konštrukciou siete. Táto bránka je ale svojimi parametrami pre malých hokejistov perfektným variantom.

Bránka Winnwell 60

Sieť na šnúrku vydrží aj poriadnu delovku

Sieť pri tejto bránke pripevníte pomocou šnúrky, teda klasickým spôsobom.

Prepliesť šnúrku do každého očka siete zaberie trochu viac času ako pripevnenie siete pri bránke so suchým zipsom. Robíte to ale len raz na začiatku a sieť už nikdy viac nebudete riešiť. Na tyčiach drží ako pribitá. Toto je hlavná výhoda tejto bránky!

Pripojenie siete šnúrkou pri bránke Winnwell 60

Otestovali sme aj streľbu pukom

Testovali sme ju pomerne dlho a stále s ňou trénujeme, už je pevnou súčasťou nášho vybavenia. Čo k bránke testu povedať? Za nás super, bránka je pre malé deti fakt parádna!

Bránka každý deň dostáva solídnu záťaž aj pukmi. Držia ako tyče, tak sieť. Navyše, od detských striel na tyčiach nemáte prakticky žiadne preliačiny. Samozrejme, sem-tam na tyčke uvidíte čierne šmuhy, ako ju obtrel puk, ale to je úplne normálne. S bránkou sa predsa trénuje a strieľa sa do nej.

Pre deti je potom super, keď im k bránke dokúpite streleckú plachtu alebo pokojne rôzne terče, tréning ich bude baviť razom ešte viac. Samozrejme, ak nemáte streleckú doskunahrávač, tak toto sú jedny zo základných vecí, ktorá by vám doma nemali chýbať.

Pozrite sa na naše fotky z testu, tam presne vidíte, ako bránka Winnwell 60" funguje v praxi. Verím, že si s ňou rovnakú zábavu užijete aj vy!

Test v praxi hokejovej bránky Winnwell 60

Na záhrade bránku nechajte pokojne celý rok

Bránka je pripravená vydržať akékoľvek počasie, takže je úplne jedno, či ju budete mať celý rok vonku, alebo ju po každom tréningu upracete niekam pod strechu.

Ak však chcete mať 100% istotu, že je bránka v bezpečí, môžete si zaobstarať ochranný obal. Ten je síce na klasický rozmer bránky, ale skúšali sme ho aj na tento menší variant a dá sa tiež krásne využiť.

Používanie ochrannej plachty spoznáte na výdrži siete, ktorej v tomto smere predĺžite určite životnosť (ak by ste bránku nechávali celý rok vonku). Na druhú stranu, sieť sa dá kedykoľvek dokúpiť samostatne rovnako ako ďalšie príslušenstvo k hokejovým bránkam.

Detská bránka Winnwell 60

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Je to presná kópia základného modelu klasickej bránky od WinnWell. V tomto smere teda nič nové pod slnkom. Osvedčená vec, ktorá proste funguje.

Výhodou tejto bránky je to, že je menšia. Pre úplne malé deti a začiatky s hokejom teda fajn variant.

Na druhú stranu, ak váš drobček pri hokeja vydrží, je otázka, či neísť už rovno do klasickej brány 72".

Napriek tomu veľa rodičov volí ako prvý krok menšie bránky. Deti sa s nimi vyhrajú a streľba na ne ich jednoducho baví. Takže rozhodnutie nechám na vás. Tak ako tak neurobíte chybu a drobec sa bude v hokeji zlepšovať. Dôležité je trénovať a makať na sebe, a to s touto bránkou ide skvele.

K bránke si kúpte určite rôzne terče alebo plachtu. Vďaka tomu budete môcť časom posúvať úroveň a obtiažnosť tréningu. Samozrejme, kľúčovým doplnkom je strelecká doska, ktorú môžete dať na trávu, na betón, proste kamkoľvek a hneď strieľate. To je všetko, čo potrebujete. Potom už len trénovať a trénovať :-)."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 60"
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 60" (mini bránka)
Rozmery (centimetre): 152 x 112 x 61 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 8,2 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 20 minút
Pevnosť siete: 10 000 D
Pridanie siete k bránke: na šnúrku
Rozmery (palce): 60" x 44" x 24"
tyče bránky: 1,25" (3,1 cm)
Určenie: pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: