Hokejová bránka Winnwell 72" ProForm Skateguard Sieť na šnúrku, tyče 5 cm

Kód: 10336
Akcia
Značka: Winnwell
€193,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

✅ Spodný ochranný pás siete
✅ Prichytenie siete k bránke šnúrkou je extra pevné
✅ Stabilná konštrukcia, jednoduché zloženie
✅ Vydrží streľbu loptičkou aj pukom
✅ Ak vám bránka nesadne, môžete ju do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Vynikajúca bránka na domáci tréning

Vydrží streľbu ako detí, tak dospelých. Na hokejový tréning super voľba!

Hokejová bránka Winnwell 72

✅ Klady

  • Rozmer je rovnaký s rozmerom bránky na ľade
  • Pevné prichytenie siete k tyčiam pomocou šnúrky
  • V spodnej časti bránky ochranný pás siete
  • Môžete opakovane skladať a rozkladať
  • Vydrží streľbu pukom aj loptičkou
  • Celý rad ďalších doplnkov k bránke vrátane náhradnej siete
  • Určite jedna z najlepších pomôcok pre nácvik streľby

❌ Zápory

  • Nenašli sme, snáď len, že je často vypredaná. :-)

Čo by ste o bránke Winnwell 72" Proform Skateguard mali vedieť

rovnaké rozmery ako bránka na ľade, teda 183 x 122 x 81 cm, v palcoch je to presne presne 72" x 48" x 32".

Bránku zložíte rýchlo a jednoducho,to najmä vďaka Snap Clip Construction technológii, ktorú má Winnwell naozaj premakanú. Jednotlivé diely bránky sa zacvakávajú len do seba. Nám to trvalo zhruba 15 minút.

Sieť je na šnúrku, raz ju zaviažete, a je to. Vďaka tomu pokojne znesie aj tie najtvrdšie strely. Pri bránkach so sieťou na suchý zips pripevníte sieť síce rýchlejšie, ale niekedy sa môže rozlepovať. Pri bránke Winnwell 72" Proform Skateguard máte 100% istotu, že sa sieť neuvoľní.

Brána na hokejový tréning Winnwell Skateguard 72

Bránka Proform Skateguard vydrží aj strely pukom

Winnwell má dva druhy bránok. Prakticky všetky bránky od tohto kanadského výrobcu majú primárne určenie "street hockey" okrem jedného modelu, ktorý má označenie "game ready". V praxi to znamená "street hockey" = bránka určená na streľbu loptičkou, "game ready" = brána určená na streľbu pukom.

Nemajte však obavy. Táto bránka má rovnakú konštrukciu ako napríklad model bránky Winnwell 72" Proform, ktorú sme detailne otestovali s pukom, ani trochu ju nešetrili a vydržala úplne v pohode. Tyče má s priemerom 2" (teda cca cm)sieť s odolnosťou 10 000 D. To sú parametre, vďaka ktorým budete mať bránku za každej situácie 100% stabilnú a zároveň dostatočne odolnú na strely pukom.

Dôležité je povedať, že stredná modelová rada bránok Winnwell je jednou z najpredávanejších na domáci tréning, ktorý väčšinou prebieha s pukom. V reáli ide o to, že streľbou pukom môžete urobiť na tyčkách menšie jamky (vidíte na fotke nižšie), na čo výrobca neuznáva reklamáciu a chráni sa tým, že je to bránka typu "street hockey".

Samotná sieť je pri tejto bránke o niečo tenšia ako pri klasickom modeli na suchý zips aj na šnúrku. Je to vďaka tomu, že v spodnej časti má na sieti špeciálne vystuženie, vďaka ktorému je odolnosť razom úplne rovnaká ako pri bránkach s pevnejšou sieťou, ktoré túto ochranu proti puku nemajú.

Obuchané tyče bránky po tréningu - hokejová bránka Winnwell

Bránku pokojne nechajte celý rok vonku, vydrží to

Nemusíte riešiť, či mať bránku celý rok vonku, alebo ju po každom tréningu upratať dovnútra. Bránka Winnwell 72" Proform Skateguard je v tomto smere pripravená vydržať prakticky čokoľvek.

Ak by ste však chceli bránke zaistiť maximálnu životnosť, môžete jej zaobstarať ochranný obal. Prejaví sa hlavne na výdrži siete a je aj dobrou prevenciou proti nehodám s nejakými ostrými predmetmi. Na druhú stranu sieť sa dá kedykoľvek dokúpiť samostatne rovnako ako ďalšie príslušenstvo k hokejovým bránkam.

Ochranný obal na bránke Winnwell 72

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Táto bránka je dobrou alternatívou, ktorú môžete zvoliť pre tréning s bránou v klasických rozmeroch podľa IIHF.

Tento model nemal Winnwell ešte pred pár rokmi v ponuke, a my sme radi, že ho teraz pridal. Líši sa od ostatných bránok ochranným pásom na spodnej časti siete, ktorý ho v týchto miestach viac chráni. A tiež vyzerá trochu viac "kanadsky". :-)

Inak je parametrovo a odolnosťou úplne rovnaká ako ostatné bránky Winnwell strednej triedy.

Sieť k nej pripevníte šnúrkou, čo na začiatku trochu dlhšie trvá než pri sieti na suchý zips, ale zase vám bude držať na 100%.

Aj tu platí, že je to jedna z najlepších bránok v pomere ceny a kvality. Vydrží streľbu pukom, tyčky samozrejme budete mať ľahko omačkané, ale to nijako nevadí.

K bránke môžete dokúpiť aj tréningovú dosku, nahrávačcelý rad ďalších doplnkov a urobiť si doma naozaj perfektné tréningové zázemie. Stačí sa len rozhodnúť a začať na sebe makať."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové bránky 72"
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Veľkosť: 72" (klasická bránka)
Rozmery (centimetre): 183 x 122 x 81 cm
Celková hmotnosť (kompletné balenie): 15 kg
Čas zloženia celej bránky: cca 15 minút
Pevnosť siete: 10 000 D
Pridanie siete k bránke: na šnúrku
Rozmery (palce): 72" x 48" x 32"
tyče bránky: 2" (5 cm)
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: