Postranná sieť Winnwell 72" Stand Alone, Heavy Duty

Kód: 10813
Značka: Winnwell
€242
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

✅ Suverénne najodolnejšia zo všetkých
✅ Heavy Duty profesionálne prevedenie
✅ Ľahko oddelíte od bránky a prenesiete
✅ Výborná stabilitaspracovanie
✅ Pasuje na všetky bránky 72"Detailné informácie

Podrobný popis

Bočnice, ktoré prenesiete z miesta na miesto úplne ľahko

Najvyššia trieda bočníc od kanadskej firmy Winnwell, ktorá má kopu výhod. Bočnice aj bránka môžu stáť samostatne, a to pri základnom modeli postranných sietí nie je možné, pretože sú pevne zafixované šnúrkou k bránke.

Tu môžete prenášať postrannú sieť aj bránku z miesta na miesto nezávisle na sebe, každú časť zvlášť. A verte, že je to výrazne jednoduchšie ako ťahať všetko naraz. :-)

Akonáhle dôjdete na nové miesto, sieť s bránkou len prisuniete späť k sebe a môžete pokračovať s tréningom. Toto je prvá prednosť tejto postrannej siete.

Najväčšia odolnosť zo všetkých postranných sietí

Druhou prednosťou je jednoznačne odolnosť. Rovnako ako pri bránkeplachte Heavy Duty, aj tu získate tú najvyššiu možnú odolnosť. Tieto postranné siete boli vyrobené špeciálne na to, aby ustáli tú najväčšiu záťaž od hokejových pukov. Môžete na ne preto strieľať ako z kanóna. Vydržia všetko bez akéhokoľvek zaváhania.

Stabilná za každej situácie

Stabilita. To je tretia zásadná výhoda. Základná rada postranných sietí sa čas od času ľahko otočí na stranu. Stáva sa to hlavne keď schytajú náraz od tvrdšej strely.

Tu sú bočnice vďaka svojej stabilnej konštrukcii vždy 100% čelom ku strelcovi. Nerozhodí ich žiadna strela.

Vydrží akékoľvek bomby

S postrannými sieťami sa už nemusíte báť, že netrafíte presne bránku. Bočnice pochytajú väčšinu pukov, ktoré letia vedľa bránky. Ušetríte si tak veľa času od hľadania pukov a tiež nejaké tie kroky navyše. :-)

Tieto bočnice Winnwell Stand Alone Heavy Duty 72" pasujú na všetky bránky v klasickej veľkosti. Majú kovovú konštrukciu širokú 1,5", teda 3,8 cm a sieť o pevnosti 18 000 D. Tá sa dá zaobstarať kedykoľvek v budúcnosti úplne nová. Vďaka týmto parametrom znesú bočnice tú najväčšiu záťaž hokejovými pukmi.

Heavy Duty je jediná modelová rada od kanadskej značky Winnwell, ktorá je oficiálne doporučená na streľbu klasickými pukmi. Aj stredné rady bránokdoplnkov puky znesú, sem-tam sa ale na konštrukcii môžu objaviť od pukov malé preliačiny. Tu toto nehrozí, Heavy Duty konštrukcia je špeciálne zosilnená a každý puk ľahko odrazí.

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"U týchto sietí nemusíte pristupovať na žiadny kompromis. Podobne ako u bránky Heavy Duty alebo u plachiet Heavy Duty, aj tu máte 100% istotu tej najväčšej odolnosti. Toto je jediná rada oficiálne odporúčaná pre streľbu hokejovými pukmi.

Winnwell veľmi dobre vie, že za odolnosť Heavy Duty modelov môže dať ruku do ohňa. Skúšali sme na bránku, plachtu, aj na sieť tejto rady páliť naozaj tie najväčšie rany a žiadne škody sa neobjavili.

Ak teda chcete tréning bez kompromisov, a tiež, aby vám veci vydržali naozaj dlho a v 100% stave, tu máte postrannú sieť, ktorá to do poslednej bodky spĺňa.

Je stabilná, dá sa samostatne prenášať, a navyše najodolnejšia zo všetkých. Čo viac dodať? Snáď len to, že ak do nej pôjdete, budete maximálne spokojní a už nikdy nebudete chcieť nič iné ako Heavy Duty rad. Ten rozdiel spoznáte hneď po prvej strele."

Dodatočné parametre

Kategória: Postranné siete na hokejové bránky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Konštrukcia: 1,5" (3,8 cm)
Rozmery (centimetre): 325 x 185 x 117 cm
Čas zloženia celej konštrukcie: cca 15 minút
Pevnosť siete: 18 000 D
Rozmery (palce): 128" x 73" x 45"
Systém upevnenia konštrukcie k bránke: samostatne stojaci
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: