Postranné siete Winnwell 72" kovová

Kód: 10816
Značka: Winnwell
€73
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ Pasuje na všetky bránky 72"
✅ Pochytá väčšinu pukov, ktoré letia mimo bránku
✅ Jednoduché zloženie a inštalácia
✅ Vydrží streľbu loptičkou aj pukom

Detailné informácie

Podrobný popis

Za chvíľu máte zostavené

Zloženie postranných sietí je veľmi jednoduché a rýchle. Jednotlivé dieliky kovovej konštrukcie do seba len zacvaknite, a potom natiahnete sieť, ktorá je súčasťou balenia. Celé zloženie trvá pár minút.

Postranné siete držia pri bránke pevne vďaka šnúrke

Samotnú konštrukciu bočníc a vrchnej siete pripevníte k bránke šnúrkou. Tým sa celá konštrukcia postranných sietí stane viac-menej pevnou súčasťou bránky, a je tak ideálna pre bránky, ktoré budú stále na jednom tréningovom mieste.

Ďalšie varianty postranných sietí

Ak budete bránku často premiestňovať z miesta na miesto, zvoľte radšej samostatne stojace postranné siete. Pri nich máte na výber z dvoch variantov - základné samostatne stojace bočnice alebo potom Heavy Duty verzia, ktorá má naozaj robustnú konštrukciu a je plne pripravená na tú najvyššiu záťaž hokejovými pukmi.

Poriadny tréning môže začať

S postrannými sieťami sa už nemusíte báť, že netrafíte bránku, bočnice pochytajú väčšinu pukov, ktoré letia vedľa. Ušetríte si tak veľa času a námahy pri hľadaní pukov. :-)

Bočnice Winnwell 72" pasujú na všetky bránky v klasickej veľkosti. Majú kovovú konštrukciu širokú 1", teda 2,5 cm a sieť o pevnosti 10 000 D, bez problémov preto zvládne streľbu pukom aj loptičkou. Počítajte ale s tým, že rovnako ako pri hokejových bránkach strednej rady Winnwell, aj tu môžu strely pukom urobiť na konštrukciu malé preliačiny. To je ale vec iba estetiky, na funkčnosť bočníc to nemá žiadny vplyv.

Sem-tam sa nám stalo, že sa bočnice po náraze puku ľahko otočili. V tej chvíli k nim stačí len prísť, narovnať ich a môžete veselo pokračovať v tréningu.

Ak by ste chceli mať bočnice, ktoré strely pukom prečkajú bez "straty kvetinky", potom siahnite po modeli Heavy Duty. Ten má v tomto smere rovnako ako bránka Heavy Duty špeciálne zosilnenú konštrukciu rúrok pre najtvrdšie strely pukom.

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Toto je výborný doplnok k hokejovým bránkam. Ušetria vám veľa krokov a času pri hľadaní pukov. Postranné siete Winnwell pasujú prakticky na všetky bránky s veľkosťou 72", takže si ich kedykoľvek môžete k vašej bránke dokúpiť a výrazne si tak vylepšiť svoje tréningové zázemie.

Pri kúpe ale myslite na to, či bránku budete mať prevažne na jednom mieste, alebo ju budete často presúvať. Tieto siete totiž k bránke prirobíte "napevno" šnúrkou, a vďaka tomu potom musíte prenášať bránku so sieťami dohromady. Dá sa to, ale je to celkom drina. Na časté prenášanie sú určite vhodnejšie samostatne stojace bočnice.

Na bočnice sme strieľali normálne puky a všetko vydržali úplne v pohode, len sem-tam sa časom môžu urobiť malé jamky na tyčiach, ale tie nijako nevadia. Nemusíte mať tak vôbec obavu a pri tréningu sa akokoľvek obmedzovať. Na streľbu od detí a klasickej strely sú bočnice úplne v pohode.

Snáď len, ak ste dospelý hráč a budete mať bránku aj bočnice čisto pre váš tréning, tak len v tomto prípade by som zauvažoval, či neísť do verzie Heavy Duty, čo je rad ako bránok, tak doplnkov, určených špeciálne na tie najtvrdšie strely pukom.

Pre klasický a bežný tréning sú však hokejové bránky Winnwell strednej rady aj tieto bočnice úplne dostačujúce."

Dodatočné parametre

Kategória: Postranné siete na hokejové bránky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Konštrukcia: 1" (2,54 cm)
Rozmery (centimetre): 279 x 188 cm
Čas zloženia celej konštrukcie: cca 10 minút
Pevnosť siete: 10 000 D
Rozmery (palce): 110" x 74"
Systém upevnenia konštrukcie k bránke: na šnúrku
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: