Puk Green Biscuit™ Originál

Kód: 1700000114224/155948451 094922069733/293968842 Zvoľte variant
Značka: Green Biscuit
€12,50
Ihneď k odoslaniu (>5 ks) Ihneď k odoslaniu (>5 ks) Zvoľte variant
Barva
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
24.6.2024 24.6.2024 Zvoľte variant

✅ Najobľúbenejší tréningový puk
✅ Špeciálne vyvinutý pre tréning na suchu
✅ Rovnaká veľkosť ako klasický puk
✅ Pre všetky vekové kategórie
✅ Ak vám puk nesadne, môžete ho do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento puk jednoducho musíte mať. Bodka.

Toto je puk, ktorý musia mať vo svojej výbave všetci.
Je skvelý na off-ice tréning a stickhandling. Zároveň sa s ním tiež výborne rozhýbete pred zápasom.

✅ Klady

  • Výborne kĺže na betóne, asfalte aj doskách
  • Má rovnakú veľkosť ako klasický puk
  • Skvelý doplnok na off-ice tréning
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami

❌ Zápory

Na každom povrchu jazdí ako na ľade

Skúšali ste niekedy trénovať na suchu s klasickými pukmi? Na streleckých doskách to ide. Pokiaľ ale trénujete stickhandling napríklad na ceste, na podlahe v garáži alebo napríklad na chodbe štadióna, tak to už výrazne drhne.

Práve preto vznikol Green Biscuit™ puk, dnes už prakticky legenda medzi pukmi pre off-ice tréning. Môžete ho vziať na betón, dlaždice, asfalt, jednoducho kamkoľvek vás napadne. Všade bude jazdiť ako klasický puk na ľade, čo je najväčšia výhoda Green Biscuit™ pukov.

Nikde sa nepretáčajú, nijako neposkakujú nezasekávajú sa. Vďaka tomu sa pre vás asfalt alebo cesta stávajú náhradným ľadom.

Green Biscuit Originál puk

Skvelý je v kombinácii so streleckou doskou

Na streleckých doskách kĺže GB puk pochopiteľne úplne skvele. Ak zvolíte najväčšiu variantu Shooting Pad Extreme, ktorá meria 300 x 150 cm, tak získate doslova extrémny priestor pre akékoľvek stickhandling cvičenie.

K doske môžete prirobiť nahrávač One Timer Passer, položiť na ňu Fast Hands, prípadne ďalšie doplnky pre rozvoj stickhandling, a poriadny tréning môže začať! Razom máte k dispozícii kompletné tréningové zázemie, ktoré s pukmi GB využívate na úplné maximum.

Puky Green Biscuit™ fungujú rovnako aj na menšej doske Shooting Pad Pro s veľkosťou 150 x 75 cm aj na tej najmenšej Shooting Pad JR. Len musíte počítať s tým, že priestoru budete mať o niečo menej. Výborne jazdí pochopiteľne tiež na ploche Shooting Pad Ice.

Green Biscuit puk jazdí výborne na streleckých doskách

Veľkosť rovnaká ako u puku, hmotnosť o 37g nižšia

Green Biscuit™ puk je patentovaný v USA, kde ho tiež vymysleli. Koniec koncov tam vznikla väčšina tréningových pomôcok na hokej.

Vďaka špeciálnemu materiálu výborne kĺže na suchom podklade. Nikdy neskáče ani sa nezasekáva. Rozmerovo je úplne totožný ako klasický puk. Pri tréningu tak máte úplne rovnaký pocit, ako keď máte na hokejke klasický puk.

To, v čom je ale super, je jeho hmotnosť. Tá je totiž u tejto verzie Green Biscuit™ Originál presne o 37 g nižšia, než má klasický puk. A práve tento rozdiel vám umožňuje výrazne zrýchliť prácu rúk! Stickhandling má tak ešte väčšiu dynamiku a efektivitu.

Green Biscuit má úplne rovnakú veľkosť ako klasický puk

Green Biscuit™ puky nájdete v niekoľkých variantoch

Najčastejšie sa stretnete s týmto typom, teda modelom Green Biscuit™ Originál. Ten je ideálny na akýkoľvek stickhandling a klasické off-ice cvičenia, kde sa nestrieľa.

Dúhou možností pre tréning na suchu a prácu s hokejkou je potom verzia Green Biscuit Pro™. Líšia sa tým, že má na svojich hranách špeciálne penové prúžky, vďaka ktorým ešte lepšie drží na hokejke. Inak je úplne rovnaký ako Originál.

Tretím variantom, a tiež veľmi populárnym, je verzia Green Biscuit™ Snipe, teda strelecká varianta. Tá má všetky vlastnosti totožné s klasickým Green Biscuit™ pukom = výborne kĺže na asfalte, doskách atď. K tomu všetkému je však z materiálu, ktorý znesie aj streľbu. Keby ste strieľali s klasickým GB pukom, tak by sa mohol odštiepiť, u Green Biscuit™ Snipe to ale nehrozí. Vydrží aj tie najtvrdšie strely napríklad do steny.

Vďaka popularite Green Biscuit™ pukov si môžete vyberať ešte z rôznych edícií v dizajne klubov NHL alebo napríklad v blikajúcej verzii Green Biscuit™ Alien.

Ak by ste si chceli zaobstarať ako verziu na streľbu, tak čisto na stickhandling, máte možnosť kúpiť oba puky vo výhodnom balení.

Všetky verzie Green Biscuit puku

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame z toho videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"U Green Biscuit™ pukov je to rovnaké ako u One Timer nahrávača. Aj u neho som hovoril, že si ho proste musíte ku streleckým doskám zaobstarať, inak ich nevyužívate ani z polovice. A tu je to rovnaká pesnička.

Green Biscuit™ puky sú proste základom, ktorý musíte mať. Vďaka tomu môžete kdekoľvek a kedykoľvek trénovať tak, ako by ste boli na ľade. V kombinácii s Fast Hands, trojnožkou, nahrávačom One Timer Passer alebo so streleckými doskami je tréning zakaždým bez akýchkoľvek limitov a vôbec nespoznáte, že nie ste na ľade.

Tieto puky sú tiež super ako zahrievací element pred zápasom alebo tréningom. Proste ho len vyberiete z batohu, urobíte pred šatňou pár rýchlych akcií s hokejkou, a ste hneď zahriatý.

Len bacha, túto verziu používajte len na stickhandling, prípadne pre strely malých detí, ktorých razanciu ešte vydrží. Na klasickú streľbu, ktorá už má väčšiu razanciu, sú potom puky Green Biscuit™ Snipe.

Green Biscuit™ je jednoducho vec, ktorá by nemala chýbať ako vo vašom hokejovom vaku, tak i doma v rámci výbavy na tréning. Je to super puk, s ktorým si tréningy na suchu naozaj užijete!"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: