Puk Green Biscuit™ Alien

Kód: 94922
Značka: Green Biscuit
€17
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ Po poklepaní svieti
✅ Môžete s ním trénovať aj za šera
✅ Špeciálne vyvinutý pre tréning na suchu
✅ Rovnaká veľkosť ako klasický puk
✅ Pre všetky vekové kategórie
✅ Ak vám puk nesadne, môžete ho do 30 dní vrátiť

Detailné informácie

Podrobný popis

Rovnaký ako klasické GB puky, ale navyše svieti

Vychytávka, ktorá sa hodí. Na puk dvakrát klepnete a začne svietiť.
Tréning v šere už nebude žiadny problém!

✅ Klady

  • Výborne kĺže na betóne, asfalte aj doskách
  • Má rovnakú veľkosť ako klasický puk
  • Skvelý doplnok na off-ice tréning
  • Využitie naprieč všetkými vekovými kategóriami
  • Navyše svieti a dá sa s ním trénovať v šere

❌ Zápory

Úplne rovnaký ako ostatné Green Biscuit™ puky

Skúšali ste niekedy trénovať na suchu s klasickými pukmi? Na streleckých doskách to ide. Pokiaľ ale trénujete stickhandling napríklad na ceste, na podlahe v garáži alebo napríklad na chodbe štadióna, tak už to výrazne drhne.

A práve preto vznikol Green Biscuit™ puk. Dnes je to už prakticky legenda medzi pukmi pre off-ice tréning. Proste skvelá vec, ktorá výborne funguje! Môžete ho vziať na betón, dlaždice, asfalt, jednoducho kamkoľvek vás napadne. Všade bude jazdiť ako klasický puk na ľade.

Najväčšia výhoda Green Biscuit™ pukov je práve v tom, že napríklad na asfalte jazdí rovnako ako puky na ľade. Nikde sa nepretáčajú, nijako neposkakujúnezasekávajú sa. Vďaka tomu sa pre vás asfalt alebo cesta stáva náhradným ľadom.

Green Buscuit™ Alien vám umožní trénovať aj večer

Verzia GB Alien má navyše ešte bonus. Svieti! Je to jednoduché, na puk stačí dvakrát klepnúť a rozsvieti sa. Na jednu stranu pôsobivá vychytávka, na druhú stranu praktická vec, ktorú využite navečer, kedy sa začne stmievať a vy by ste chceli v tréningu ešte chvíľu pokračovať.

Na doskách jazdí ako namydlený

Na streleckých doskách kĺže pochopiteľne úplne skvele. Ak si zvolíte najväčšiu variantu Shooting Pad Extreme, ktorá meria 300 x 150 cm, tak získate doslova extrémny priestor pre akékoľvek stickhandling cvičenie.

K doske môžete prirobiť nahrávač One Timer Passer, položiť na ňu Fast Hands, prípadne ďalšie doplnky pre rozvoj stickhandling, a poriadny tréning môže začať! Razom máte k dispozícii kompletné tréningové zázemie, ktoré s pukmi GB využívate na úplné maximum!

Puky Green Biscuit™ fungujú rovnako aj na menšej doske Shooting Pad Pro s veľkosťou 150 x 75 cm aj na tej najmenšej Shooting Pad JR. Len musíte počítať s tým, že priestoru budete mať o niečo menej. Výborne jazdí pochopiteľne tiež na ploche Shooting Pad Ice.

Rovnaký ako puk, akurát ľahší

Green Biscuit puk Alien je rovnako ako všetky ďalšie Green Biscuit™ puky patentovaný v USA, kde ho tiež vymysleli. Koniec koncov, práve tam vznikla väčšina tréningových pomôcok na hokej.

špeciálny materiál, vďaka ktorému výborne kĺže na suchom podklade. Nikdy neskáče ani sa nezasekáva. Rozmerovo je úplne totožný ako klasický puk. Pri tréningu tak máte úplne rovnaký pocit, ako keď máte na hokejke klasický puk.

To, v čom je ale super, je jeho hmotnosť. Je o niečo málo ľahší ako klasický puk, a práve tento nepatrný rozdiel vám umožňuje výrazne zrýchliť prácu rúk! Stickhandling má tak ešte väčšiu dynamiku a efektivitu.

Ďalšie varianty Green Biscuit™ pukov

Green Biscuit™ puky sa dajú zaobstarať hneď v niekoľkých prevedeniach. Najčastejšie sa stretnete s modelom Green Biscuit™ Originál. Ten je ideálny na akýkoľvek stickhandling a klasické off-ice cvičenia, kde sa nestrieľa.

Dúhou možností pre tréning na suchu a prácu s hokejkou je potom verzia Green Biscuit™ Pro. Ten sa líši tým, že má na svojich hranách špeciálne penové prúžky, vďaka ktorým ešte lepšie drží na hokejke. Inak je úplne rovnaký ako GB Originál.

A úplne rovnaký ako dva predošlé modely Green Biscuit™ pukov je aj tento Alien. S tým rozdielom, že na sebe nemá penové prúžky, ale navyše svieti. Vo všetkom ostatnom je úplne totožný.

Tretím variantom, ktorý je tiež veľmi populárny je Green Biscuit™ Snipe, teda strelecká verzia puku. Tá má všetky vlastnosti tiež totožné s klasickým Green Biscuit™ pukom = výborne kĺže na asfalte, doskách atď. K tomu všetkému je však z materiálu, ktorý znesie aj streľbu. Keby ste strieľali s klasickým GB pukom, mohol by sa odštiepiť, to ale s Green Biscuit™ Snipe nehrozí. Vydrží aj tie najtvrdšie strely napríklad do steny.

V rámci popularity Green Biscuit™ pukov si môžete vyberať ešte z rôznych edícií v dizajne klubov NHL.

Ak by ste si chceli zaobstarať ako verziu na streľbu, tak čisto na stickhandling, máte možnosť kúpiť oba puky vo výhodnom balení.

 

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame z toho videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Úplne rovnaký Green Biscuit™ puk ako Originál, len s tým rozdielom, že ešte svieti. Ak máte malé deti, a mali blikajúce topánky, tak z tohto puku budú nadšené. Je to úplne rovnaký princíp. Dvakrát klepnite naň a začne svietiť.

Navečer pred barákom na ceste zrazu uvidíte kopu detí, ako tam mastia hokej a behajú ako divé za pukom. Tak presne toto je bonus puku Green Biscuit™ Alien :-).

Samozrejme sa vám táto funkcia môže hodiť ak budete trénovať a začne sa stmievať.

Za mňa super verzia pre deti, pretože práve oni tento puk ocenia najviac :-)."

Dodatočné parametre

Kategória: Hokejové puky GREEN BISCUIT™
Výrobca: Green Biscuit ™
Možnosť vrátenia: 30 dní
Typ puku: Green Biscuit ™ klasický
Určenie: pre dospelých + pre deti
Verzia: na stickhandling

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: