Postranná sieť Winnwell 72" Stand-Alone

Kód: 10810
Značka: Winnwell
€113
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

✅ Samostatne stojaca konštrukcia sietí
✅ Jednoduché premiestnenie
✅ Výborná stabilitaodolnosť
✅ Pasuje na všetky bránky 72"

✅ Perfektná funkčnosť
a prepracovanie


Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálne bočnice pre časté premiestňovanie

Najväčšou výhodou postrannej siete Winnwell 72" Stand-Alone je, že môže stáť samostatne. To pri základnom modeli postranných sietí nie je možné (postranné siete sú pevnou súčasťou bránky vďaka zafixovaniu šnúrkou).

Vďaka tomu môžete prenášať postrannú sieť aj bránku z miesta na miesto nezávisle na sebe, každú časť zvlášť. A verte, že je to výrazne jednoduchšie ako ťahať všetko naraz. :-)

Sieť s bránkou po prinesení na miesto len prisuniete k sebe a môžete trénovať.

Stabilita na prvom mieste

Ďalšou výhodou tohto modelu bočníc je ich stabilita. Základná rada postranných sietí sa čas od času ľahko otočí na stranu. To sa stáva hlavne po náraze od tvrdšej strely.

Tu sú bočnice vďaka svojej stabilnej konštrukcii vždy 100% čelom ku strelcovi. Môžete na nich páliť ako tvrdo chcete, ani sa nepohnú.

Poriadny tréning môže začať

S postrannými sieťami sa už nemusíte báť, že netrafíte bránku, bočnice pochytajú väčšinu pukov, ktoré letia mimo. Ušetríte si tak veľa času od hľadania pukov v tráve a kríkoch. :-)

Tieto bočnice Winnwell Stand-Alone 72" pasujú na všetky bránky v klasickej veľkosti. Majú kovovú konštrukciu širokú 1", teda 2,5 cm a sieť o pevnosti 3 600 D, ktorá sa dá zaobstarať časom úplne nová. Vďaka tomu bez problémov zvládne streľbu aj pukom.

Musíte len počítať s tým (rovnako ako pri hokejových bránkach strednej rady Winnwell), že strela pukom môže na konštrukcii urobiť malé preliačiny. Toto je ale vec iba estetiky, na funkčnosti bočníc to nič nezmení.

Ak by ste chceli mať bočnice, ktoré strely prečkajú bez "straty kvetinky", potom siahnite po modeli Heavy Duty. Ten má v tomto smere rovnako ako bránka Heavy Duty špeciálne zosilnenú konštrukciu rúrok pre najtvrdšie strely pukom.

Autorizovaný-predajcu
AUTORIZOVANÝ
PREDAJCA
Sme autorizovaný predajca tréningových pomôcok a zároveň výhradný predajca značky Winnwell pre SR. Máte tak 100% záruku profesionálneho záručného a pozáručného servisu vrátane reklamácií, a tiež garanciu originálnych produktov z oficiálnej distribučnej siete pre Českú republiku a Európu.
produkty-testujeme
PRODUKTY testujeme
V PRAXI
Väčšinu tréningových pomôcok v našej ponuke ako jediný e-shop v SR podrobne testujeme priamo v praxi, natáčame videorecenzie a vytvárame produktom vlastné fotky. Vďaka tomu produkty detailne poznáme a dokážeme vám k nim dať maximum informácií a poradiť aké presne vybrať.
zaruka-servisu
GARANCIA
100% SERVISU
U nás to nie je len klišé. Sústredíme sa maximálne na servis pred, počas, ale aj po nákupe. Ak máte akýkoľvek problém, vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ho spoločne vyriešili a boli ste spokojní. Toto je jedna z vecí, cez ktorú u nás nejde vlak a ručíme za to vlastnými menami!

Názor Experta

Daniel Višňák

Spoluzakladateľ x-trening.sk & špecialista na tréningové pomôcky

"Za mňa sú tieto bočnice výborným kompromisom medzi základným radom a modelom Heavy Duty s extra odolnou konštrukciou. Počas chvíle môžete siete odsunúť a preniesť ako bránu, tak bočnice na nové miesto. To pri základnej rade tak ľahko nejde, tam ťaháte všetko dohromady, a to je celkom fuška.

Ďalšou veľkou výhodou je celková stabilita postranných sietí. Vďaka podpere, ktorú majú zo zadnej strany, sa nepohnú nikdy z miesta. Tie klasické sa nám sem-tam otočili a museli sme ich vrátiť späť. Tu držia ako pribité a sú stále čelom ku strelcovi.

Čo sa týka streľby pukom, tak sa nemusíte vôbec ničoho báť. Klasické strely vydržia úplne v pokoji.

O odolnejšej verzii Heavy Duty by som uvažoval len vtedy, ak máte naozaj poriadny tréning a budete na bránku s bočnicami páliť jeden puk za druhým. V tomto smere je variant Heavy Duty nezničiteľný rovnako ako Heavy Duty bránka. Pri Heavy Duty modeloch máte 100% istotu profesionálnej výbavy pre ten najnáročnejší tréning a záťaž.

Za seba tento stredný model bočníc odporúčam všetkými desiatimi. Výrazne si s nimi spríjemníte tréning, ktorý vás bude baviť zase o niečo viac! :-) Navyše tiež získate v pomere ceny a kvality naozaj super výsledok. Bočnice sú maximálne stabilné a môžete ich od bránky jednoducho oddeliť a celý set preniesť zľahka na nové miesto. Keby som ich mal zhodnotiť na škále od 1 do 10, tak im dám jednoznačne plný počet bodov!"

Dodatočné parametre

Kategória: Postranné siete na hokejové bránky
Výrobca: Winnwell
Možnosť vrátenia: 30 dní
Konštrukcia: 1" (2,54 cm)
Rozmery (centimetre): 325 x 185 x 117 cm
Čas zloženia celej konštrukcie: cca 15 minút
Pevnosť siete: 3 600 D
Rozmery (palce): 128" x 73" x 45"
Systém upevnenia konštrukcie k bránke: samostatne stojaci
Určenie: pre dospelých + pre deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: